Skip to content

Dlaczego Spotify zamyka się dopiero po otwarciu innej aplikacji?

27 de czerwiec de 2021

Przy wszystkich postępach, które nastąpiły w ostatnich latach w świecie technologii, nic nie jest takie, jak było wcześniej, komunikuj się jest prostsze za pomocą zaledwie kilku dotknięć.

I dzieje się to nie tylko w komunikacji, dzieje się to również w Świat muzyki i w sposób, w jaki go słuchamy, będąc teraz szybszym i łatwiejszym.

Dzieje się tak dzięki nowym platformom, które zostały uruchomione, dzięki którym możemy słuchać muzyki jako odtwarzacz strumieniowy, i w ten sposób słuchaj wszystkiego bez przerwy.

Przykładem takich aplikacji jest ogromna platforma YouTube, ale jest ich znacznie więcej, a w tym przypadku porozmawiamy o jednej z nich, Spotify.

Platforma Spotify jest bardzo łatwa w użyciu, jest jedną z nich odtwarzacze strumieniowe muzyki gdzie masz swoją dyspozycyjność ponad 10 000 piosenek na swoim koncie, aby ich posłuchać, ale możesz znaleźć miliony dla siebie.

Spotify daje im łatwość dla jego użytkowników słuchać ulubionych piosenek w pracy, w domu, na ulicy z dowolnego urządzenia.

Ta aplikacja została uruchomiona w 2008 roku jako aplikacja bezpłatna, ale z pewnymi ograniczeniami, ale jeśli zapłacisz za konto Premium, będziesz mieć nielimitowany dostęp do funkcji.

Dzisiaj, platforma ma ponad 345 milionów użytkowników zawsze aktywnych na swoich płatnych i bezpłatnych kontach.

W rozwoju tego artykułu chcemy krótko wyjaśnić, jak najlepiej zacząć korzystać z tej aplikacji i jak możemy naprawić problemy podchodzą.

Dlaczego to się mogło przytrafić tobie?

Ten błąd, tak nieoczekiwany, jak może się wydawać, może być bardzo powszechny dla niektórych użytkowników, ponieważ odtwarzasz album muzyczny i nagle sprawdzasz aplikację taką jak WhatsApp lub Facebook przestań działać Spotify.

Wśród powodów, dla których może wystąpić ten problem, jest mały błąd w wersji aplikacji, dlatego zaleca się, aby w przypadku zauważenia oczekującej aktualizacji zaktualizować aplikację z Spotify do najnowszej wersji aby nie przedstawiać ponownie tego typu błędów.

Co zrobić, jeśli Spotify zamyka się tylko na moim urządzeniu podczas otwierania innej aplikacji?

Jeśli już sprawdziłeś i masz najnowszą wersję aplikacji, też się nie martw mogą istnieć inne czynniki dla których wniosek jest zamknięty.

Innym powodem może być to, że w telefonie masz włączoną opcję optymalizacji baterii, gdy ta opcja jest włączona, nie pozwala aplikacjom na wykonywanie wszystkich swoich procesy w tle, powodując, że gdy opuścisz Spotify, aby wejść do innej aplikacji, aplikacja się zatrzyma.

Jednak ta opcja możesz go dezaktywować wykonując następujące kroki:

-Przejdziemy do opcji ’Bębny’ telefonu.

– W sekcji baterii powinniśmy zobaczyć opcję o nazwie 'Zużycie baterii’, jeśli tak, to wchodzimy w tę opcję.

-W ramach korzystania z baterii zobaczymy inną opcję o nazwie „Optymalizacja zużycia baterii”, kliknij tę opcję.

Po wprowadzeniu Optymalizacji wykorzystania baterii, zobaczymy listę aplikacji z zaznaczonymi polami, co oznacza, że ​​a thataplikacje, które nie mogą działać w tle.

– W przypadku oznaczenia aplikacji Spotify, usuniemy zaznaczenie z pudełka i zapiszemy wprowadzone zmiany.

Zatrzymuje się, gdy otwieram iPhone’a

Wyjątkiem nie są też użytkownicy systemu iOS, bo także aplikacja Spotify miał ten błąd na iPhone’ach lub iPadach.

W przypadku, gdy masz urządzenie z systemem iOS i przedstawiasz ten błąd, pierwszą rzeczą do zrobienia jest dokładne dochodzenie, aby wiem, czy jesteś jedyny że ostatnio prezentuje tego typu błędy.

Jeśli tak, możesz sprawdzić, czy masz nieaktualna wersja aplikacji, aby później zaktualizować go i udowodnić, że nie masz już tego typu błędów.

Niektórzy użytkownicy systemu iOS również to polecili połącz swoje konto Spotify z zastosowaniem Facebook Jeśli jeszcze go nie połączyłeś, ponieważ podczas łączenia znika błąd zatrzymania Spotify.

Jeśli wypróbowałeś wszystkie opcje, takie jak sprawdzenie, czy aplikacja działa w tle, wersja aplikacji i inne opcje, jako ostatnią rekomendację możesz skontaktuj się z pomocą techniczną Spotify szuka rozwiązania.

Zatrzymuje się, gdy otwieram go na moim Androidzie

Rozwiązania wydają się być nieco bardziej skuteczne dla użytkowników z systemem operacyjnym Android, ponieważ jest to system open source. pomóc dokonać modyfikacji make łatwiejsze.

Ale jeśli już korzystałeś z aktualizacji aplikacji Spotify i metod optymalizacji baterii, jedną z metod, która może zadziałać, jest jasne dane informacyjne aplikacji.

Aby usunąć dane wykonaj następujące kroki:

-Wejdziemy „Ustawienia”.

-Przejdziemy do sekcji Aplikacje, a następnie przejdziemy do „Menedżer aplikacji”.

-Wchodząc do menedżera aplikacji, możemy znaleźć listę wszystkich aplikacji znalezionych na naszym telefonie komórkowym, przejdziemy do znajdź aplikację Spotify.

-Po wprowadzeniu informacji o aplikacji Spotify możemy zobacz wielkość tego, co zajmuje ta aplikacja jest przechowywana, a następnie informacje, takie jak wykorzystanie danych i zużycie baterii.

-Znajdziemy opcję o nazwie „Przechowywanie aplikacji”, wejdziemy tam i zobaczymy dane aplikacji i pamięć podręczna.

-Jako ostatni krok, usuniemy oba dane z aplikacji, zarówno danych aplikacji, jak i pamięci podręcznej, a następnie ponownie wejdź do Spotify i zaloguj się od zera i zobacz, jak zachowuje się aplikacja po usunięciu jej danych.

-W skrajnym przypadku, gdy nadal mamy ten sam stały błąd, który zamyka aplikacja, zalecamy ponownie zainstaluj aplikację W przeciwnym razie skontaktuj się z pomocą techniczną Spotify, aby uzyskać więcej informacji.

błąd spotify

Na moim komputerze lub PC

Jeśli chodzi o błąd polegający na tym, że aplikacja zamyka się na komputerach, powody, dla których może się to zdarzyć, to znacznie szerszy, istnieje kilka opcji, przez które może przejść.

Jednak jest to zalecane wypróbuj wszystkie metody które mamy do dyspozycji, aby móc rozwiązać ten błąd Spotify na komputerze.

Blokowanie zapory

Firewall to narzędzie zawierające system Windows, o które dba chronić system przed zagrożeniami cybernetyki, problem polega na tym, że nasza zapora sieciowa mogła potraktować aplikację Spotify jako zagrożenie.

Jeśli zapora zablokowała aplikację Spotify, po prostu wejdź w ustawienia bezpieczeństwa naszego komputera i odblokuj aplikację, także jak zezwolić na połączenie naszego internetu z aplikacją muzyczną.

Tryb zgodności

Wszystkie aplikacje mają opcję o nazwie Tryb zgodności, w której może działać w zależności od rodzaju posiadanego systemu, w tym Spotify, błąd, który możemy mieć, polega na tym, że aplikacja jest działa w systemie gorszym od naszego.

Aby upewnić się, że tak się nie dzieje, klikniemy prawym przyciskiem myszy ikonę Spotify i przejdziemy do Właściwości we Właściwościach pojawi się zakładka o nazwie Zgodność.

W tej zakładce znajdziemy tryb zgodności i zobaczymy, która opcja jest wybrana, jeśli działa na innym systemie niż nasz, nasze opcje są wybierz odpowiedni system lub odznacz pole trybu zgodności.

Spotify zatrzymuje się podczas otwierania innych aplikacji, co mogę zrobić?

Wiele razy ten mały błąd może nam się przytrafić podczas korzystania z aplikacji, jednak możemy znaleźć rozwiązanie oparte na this zidentyfikować źródło problemu, Dopiero wtedy możemy przetestować nazwane metody, aby zapewnić ostateczne rozwiązanie dla poprawnego działania aplikacji.

Dowiedz się, jak najlepiej wykorzystać Spotify

Chociaż mogą wystąpić pewne błędy dotyczące korzystania z aplikacji, Spotify jest preferowanym sposobem najsłynniejsza aplikacja do odtwarzania muzyki i używane na całym świecie.

Żadna aplikacja nie jest uratowana przed wystąpieniem innego błędu, ale to nie znaczy, że nie jest zła, ponieważ w rzeczywistości więcej niż większość artystów z całego świata przesyłają swoją muzykę na platformę.

Z tego samego powodu Spotify ma bardzo ważną i istotną pozycję na całym świecie, będąc odniesieniem w muzyce, uniwersalne radio.

Korzystanie ze Spotify to doskonała opcja, ponieważ może zaoferować nam wiele opcji i pomóc nam trochę bardziej cieszyć się muzyką, ponieważ jej nie znamy, możemy to osiągnąć uzyskanie maksymalnego potencjału aplikacji.

Spotify oferuje nie tylko treści muzyczne, ale ma też bardzo efektowną sekcję, która została dołączona niedawno, a mianowicie: Kategoria podcastów, W tej kategorii możemy znaleźć wszelkiego rodzaju treści, między innymi Komedia, Wywiady, Rekreacja.

Oprócz podcastów Spotify daje nam również możliwość: być twórcą list, Co jeśli mają dobrze zróżnicowaną zawartość, Twoja lista może stać się jedną z najbardziej wpływowych w aplikacji, z tysiącami obserwujących i słuchaczy co miesiąc.

Jak zacząć korzystać ze Spotify i korzystać z jego funkcji?

Najpierw możesz zacząć od wpisania Oficjalna strona Spotify z przeglądarki, aby się zarejestrować i rozpocząć bezpłatny okres próbny na platformie.

Aby zarejestrować się tutaj, strona daje możliwość rejestracji za pomocą danych, które posiadasz na swoim koncie Facebook, chociaż możesz również zacząć od pobrania aplikacji mobilnej.

spotify logo

Po wejściu do aplikacji możesz rozpocząć tworzenie konta Spotify na telefonie komórkowym, w ten sposób na platformie poprosi o rejestrację, nawet z danymi z Twojego Facebooka.

Po wykonaniu tego kroku możesz rozpocząć przeglądanie przewodnika, który przedstawia aplikacja, aby móc w pełni wykorzystać wszystkie jej funkcje.

A po założeniu konta, jako konta bezpłatnego, możesz skorzystać z usług services słuchaj swoich ulubionych piosenek połączenie z siecią Wi-Fi lub połączeniem danych.

W ten sposób, dzięki dobremu połączeniu, możesz znaleźć miliony list odtwarzania z najlepszymi chwilami i gdziekolwiek jesteś.

Z drugiej strony, jeśli zdecydujesz się mieć konto Spotify Premium, korzyści są bardziej zauważalne, ponieważ dzięki niemu możesz słuchać swoich list odtwarzania, niezależnie od tego, czy jesteś offline.

I jak Spotify zna utwory i gatunki muzyczne, które lubisz, w każdy poniedziałek udostępnia listę rekomendacji z utworami, które mogą Ci się spodobać.

Teraz wielu aktywnych użytkowników szukało rozwiązania typowego problemu i to jest to Spotify zamyka je, gdy wchodzą do innej aplikacji.

Dlatego tutaj wyjaśnimy, jak można rozwiązać ten problem, co chociaż nie powinno mieć miejsca, ponieważ jest to aplikacja, którą można uruchomić w tle.

Dlaczego aplikacja Spotify zamyka się po jej zamknięciu? Jak rozwiązać problem?

W takich przypadkach problem może występować z powodu niektórych niezgodność z aplikacją do którego wchodzisz lub innej aplikacji, słuchając swoich reprodukcji na Spotify.

Dlatego pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to znaleźć tę aplikację; Następnie sprawdź to, najprawdopodobniej będzie wymagało aktualizacji.

kobieta używająca Spotify na telefonie komórkowym

Możesz więc użyć aplikacji, która pomoże Ci wyczyścić system telefonu, a jednocześnie odinstalować i ponownie zainstalować aplikację, która powoduje awarię.

Jeśli już zrestartowałeś telefon i aplikację, a problem nadal występuje, możesz, sprawdź, czy aplikacja Spotify jest aktualny, a jeśli nie, zrób to w tej chwili.

W ten sposób poprawiasz stabilność aplikacji, a tym samym zapobiegasz pojawianiu się kolejnych kropli na twoim urządzeniu; Ale co, jeśli problem będzie się powtarzał? możesz zrobić coś innego.

Jako ostatnią opcję, która może Ci pomóc, możesz przywrócić ustawienia fabryczne telefonu komórkowego, upewniając się, że najpierw mieć swoje kopie zapasowe.