Skip to content

Jak usunąć lub anulować moje konto Spotify Premium lub Basic bez kłopotów?

6 de luty de 2022

Spotify na pewno tu zostanie, mimo że jest dawno temu, nadal jest jednym z najczęściej używanych serwisów do słuchania muzyki. Dzięki tej usłudze miliony ludzi mogą cieszyć się różnymi repertuarami muzycznymi poprzez strumieniowanie z dowolnego urządzenia, bez pobierania czegokolwiek. Bez względu na styl muzyczny, można tam znaleźć wszystko, po prostu trzeba zrobić Konto Spotify, aby cieszyć się z tego.

W ten sam sposób ważne jest, aby mieć informacje o tym, jak pobrać Spotify na komputer, na wypadek, gdybyś się poddał. pobierz na telefon komórkowy.

Spotify nie bez powodu jest jedną z najczęściej używanych usług, ponieważ zawsze zapewnia wyniki, które chcesz uzyskać i dlatego wciąż jest tak popularna. Dodatkowo jest to usługa bezpłatna z możliwością opłacenia usługi „premium”, co oczywiście ma kilka zalet. Chociaż Spotify to bardzo dobra platforma do strumieniowego przesyłania muzyki, zawsze jest szansa, że ​​znudzi Ci się usługa i zechcesz usunąć swoje konto. Jeśli tak jest, czytaj dalej, aby się dowiedzieć. jak łatwo usunąć konto Spotify.

Spotify, dobra usługa

Odkąd wyszło spotyfikować, zaczęła zdobywać użytkowników, a jej wzrost nie ustał. Obecnie jest to jedna z najczęściej używanych platform muzycznych, nawet znani ludzie nie tylko z niej korzystają, ale także starają się umieścić tam swoje motywy muzyczne, nawet piosenkarze, którzy zaczynają na YouTube. Jedną z dobrych rzeczy jest to, że założenie konta Spotify jest bardzo łatwe i nie musisz płacić, aby z niego korzystać.

Chociaż może być tak, że chcesz usuń swoje konto Spotify z różnych powodów, takich jak brak internetu, złe połączenie, ponieważ nie lubisz darmowej usługi i nie stać cię na wersję „premium” lub po prostu zmęczył ich system i chcą poznać inne opcje . W każdym razie możesz usunąć swoje konto, kiedy tylko chcesz, a poniżej zobaczysz, jak to zrobić.

Spotify premium usuń

Jak usunąć konto Spotify?

Jak już mówiłem, jest to bardzo proste. usuń konto Spotify, metoda, którą Ci pokażę, jest łatwa do naśladowania i zajmie Ci tylko kilka minut. Możesz to zrobić w domu, całkowicie za darmo i bez problemów.

Krok 1: Aby rozpocząć, muszą być zalogowani.

Krok 2: Następnie muszą przejść na dół strony.

Krok 3: Muszą kliknąć link „O”.

Krok 4: Tam będą musieli udać się do „Obsługa klienta i wsparcie”.

Krok 5: Klikają „Formularz kontaktowy”, następnie „Konto”, a na koniec „Chcę trwale zamknąć moje konto Spotify”.

Krok 6: Następnie system poprowadzi Cię krok po kroku, aby przeprowadzić następujący proces, wszystko w zależności od cech Twojego konta. Nie muszą się martwić, ponieważ proces jest bardzo przejrzysty, prawdę mówiąc.

Jedną z rad, które mogę ci dać, jest to, że wcześniej usuń konto Spotify muszą o tym myśleć bardzo dobrze, bo jak wspomniałem wcześniej usuwając konto robią to na stałe, co oznacza, że ​​nie mogą go odzyskać. Jak anulować subskrypcję i anulować subskrypcję Spotify Premium z telefonu komórkowego.

Po co trwale usuwać swoje konto Spotify?

Jeśli zdecydowałeś trwale usuń swoje konto w Spotify Musisz pamiętać, co stracisz, usuwając ją, ponieważ usuniesz całą zapisaną muzykę, listy odtwarzania, konfigurację, a nawet swoich obserwujących, dlatego zalecamy również usunięcie konta w usłudze przesyłania strumieniowego.

Zanim podejmiesz decyzję o usunięciu konta, zdecydowanie powinieneś rozważyć, czy masz inne opcje, takie jak: możesz zmienić plany, jeśli masz konto Premiuma także możesz wrócić do bezpłatnego planu, jeśli chcesz, chociaż oznaczałoby to utratę niektórych korzyści, ale nie stracisz ich wszystkich.

Biorąc to pod uwagę Spotify Jest uważana za jedną z największych i najpopularniejszych aplikacji na świecie. strumieniowanie muzykimoże się zdarzyć, że zdecydowałeś się wypróbować jeden z konkursów w takim stanie, w jakim są fala lub Muzyka Applechociaż możesz zmienić typ subskrypcji lub usunąć to konto, ponieważ już go nie używasz.

Niezależnie od przypadku, zależy to od tego, co chcesz zrobić, procedura jest inna i jest kilka obserwacji, które powinieneś najpierw rozważyć. anuluj swoje subskrypcja jest łatwa, ale całkowite usunięcie konta ma swoje konsekwencje. Więc dobrze byłoby dobrze go przestudiować przed jego wyeliminowaniem. Ważne jest, aby wiedzieć, jak zasubskrybować playlistę Spotify

dołącz do naszego kanału telegram