Skip to content

Jak aktywować tryb losowy dla Spotify Music na moim koncie?

22 de grudzień de 2021

Jednym z najczystszych i najpopularniejszych sposobów na odwrócenie uwagi jest słuchanie muzyki. Dziś jest wiele sposobów na słuchanie piosenekCzy to z płyt CD, płyt winylowych czy MP3.

Ale od kilku lat istnieje sposób, w jaki możemy słuchać muzyki, która stała się bardzo sławna i to z internetowych platform cyfrowych, takich jak Apple Music, Deezer i Spotify, jesteśmy tutaj, aby z wami porozmawiać. Dodatkowo nauczymy Cię jak aktywować tryb losowy podczas odtwarzania muzyki.

Jak można miksować kolejność utworów do słuchania w Spotify?

Jeśli chodzi o rozmowę o muzyce, to należy powiedzieć, że nie słuchamy tylko jednego artysty, więc korzystając ze Spotify zazwyczaj wybierz nasze piosenki słuchać ich podczas wykonywania czynności w domu lub w pracy.

Wybierz utwory do odtworzenia

Jednym ze sposobów słuchania muzyki na różne sposoby ze Spotify jest wybieranie piosenek czego zamierzasz słuchać. Możesz to zrobić w sposób, którego cię nauczymy. Jednym z najprostszych sposobów jest skorzystanie z sekcji wyszukiwania.

W tej części możesz wpisać nazwę wykonawcy, piosenki lub albumu. Po podaniu wyników wyszukiwania obok nazwy albumu lub utworu pojawią się trzy kropki i naciskając je można wybrać, czy dodasz wynik do listy odtwarzania lub do kolejki odtwarzania.

Innym sposobem wyboru utworów, których zamierzasz posłuchać, jest profil Twoich ulubionych artystów, tutaj będziesz mógł zobaczyć sekcje „Albumy”. Możesz także przejść do części „Single”, czyli utworów, których nie ma na albumach lub które powstały we współpracy z innymi artystami. Aby wybrać piosenkę, wystarczy dotknąć trzech kropek obok nazwy utworu, a następnie kliknij Dodaj do kolejki.

Jak aktywować odtwarzanie losowe muzyki w Spotify?

Jednym z najbardziej ekscytujących sposobów słuchania muzyki w Spotify jest przełączenie jej w tryb losowy. Ta funkcja pozwala zmień kolejność listy lub kolejkę, której będziesz słuchać, abyś nie wiedział dokładnie, która piosenka będzie tą, która rozpocznie się, gdy skończy się ta, której słuchasz.

Jeśli jesteś zainteresowany aktywacją tej funkcji w aplikacji Spotify na swoim telefonie lub komputerze, będziesz musiał: wykonaj następujące kroki które zamierzamy wam wskazać.

Z aplikacji mobilnej

Aby można było aktywować opcję „Losowo podczas odtwarzania list odtwarzania tylko w Spotify” Musisz to zrobić:

  1. Najpierw otworzysz aplikację Spotify na telefonie komórkowym
  2. Będziesz musiał ułożyć listę odtwarzania lub kolejkę, której chcesz posłuchać, z utworami, które lubisz najbardziej, z wyszukiwarki lub profilu piosenkarza.

spotify na telefonie komórkowym

  1. Wtedy zaczniesz grać pierwszą piosenkę z tej listy
  2. Na dole ekranu zobaczysz pasek z nazwą odtwarzanej piosenki
  3. Gdy dotkniesz tego paska, zobaczysz okładkę utworu i szereg ikon na dole. Naciśniesz ten z dwiema strzałkami przecinającymi się do aktywuj tryb odtwarzania losowego podczas odtwarzania i będzie oznaczony na zielono

W aplikacji na komputer PC

Spotify posiada również aplikację na komputery, która działa najlepiej i dzięki której będziesz mógł słuchaj swojej ulubionej muzyki losowo. W ten sposób możesz aktywować tryb „Losowy” w Spotify na swoim komputerze.

  1. Musisz wejść do aplikacji Spotify z komputera
  2. Teraz szukasz listy odtwarzania lub albumu i zaczniesz ją odtwarzać
  3. Na dole ekranu zobaczysz 5 ikon, a pierwsza od lewej do prawej to tryb losowy, czyli dwie przecinające się strzałki. Aktywujesz go, klikając

Po naciśnięciu tej ikony utwory zaczną być odtwarzane w innej kolejności niż zestaw. Ten tryb pozostanie aktywny, dopóki nie zdecydujesz się go ponownie dezaktywować, wystarczy go nacisnąć i zostanie to zaznaczone kolorem Szary.