Skip to content

Jak poprawić jakość mojej muzyki w Spotify, aby ustabilizować jej dźwięki?

17 de grudzień de 2021

Spotify to najlepsza platforma do słuchania muzyki. To, co sprawia, że ​​jest to najlepsza platforma, to jej kolejność, jeśli chodzi o EP, single, albumy i jakość wszystkich piosenek. Osoby, które korzystają ze Spotify z komputera lub telefonu komórkowego, będą mogły cieszyć się z wyżej wymienionych.

Sposób, w jaki przesyłane są utwory, których słuchasz w Spotify, będzie się różnić w zależności od posiadanego urządzenia. Wkrótce pokażemy, jak poprawić jakość piosenek Spotify, a także co zrobić, aby trochę poprawić efekt dźwięku w Spotify.

Jakich metod użyć, aby muzyka Spotify brzmiała lepiej?

Oprócz poprawy jakości piosenek, dzięki czemu muzyka brzmi lepiej, możesz dokonaj kilku korekt korektora. Po wprowadzeniu odpowiednich zmian w korektorze Spotify dźwięk będzie brzmiał znacznie lepiej. Zwróć uwagę na to, co należy zrobić z korektorem:

Odbieranie „Korektora”

Wszystko, co musisz zrobić z korektorem, to go odebrać. Odbierając go, anulujesz absolutnie wszystkie efekty, jakie miał dźwięk podczas odtwarzania i natychmiast, dzięki czemu będzie brzmiał lepiej niż wcześniej. Roszczenie korektora w Spotify można przeprowadzić z normalnej wersji a także z wersji Beta. Aby to zrobić, wystarczy:

 1. Uruchom aplikację Spotify
 2. Przejdź do ustawień Spotify
 3. W ustawieniach przejdź do sekcji „Odtwarzanie”
 4. Ostatnią rzeczą, którą musisz zrobić, to nacisnąć miejsce, w którym jest napisane „Dezaktywuj”, a wszystko będzie gotowe. Jeśli nie chcesz go wyłączać, przenieś wszystkie znaczniki dźwiękowe na środek

Należy zauważyć, że dzięki Spotify istnieje sposób na ulepszenie rekomendacji muzycznych, aby: móc cieszyć się lepszymi utworami. Ponieważ wiesz, w jaki sposób zgłaszany jest korektor aplikacji Spotify na telefony komórkowe, ważne jest, aby zobaczyć, w jaki sposób zgłaszany jest korektor programu komputerowego:

 1. Uruchom komputer
 2. Uruchom Spotify
 3. Przejdź do ustawień Spotify lub bezpośrednio do sekcji „Odtwarzanie”
 4. W sekcji „Odtwarzanie” kliknij „Korektor”
 5. Będąc w opcjach korektora, wystarczy umieścić wszystkie elementy sterujące dźwiękiem na środku lub, jeśli nie, przejść do dezaktywacji korektora

Po zakończeniu zgłaszania roszczeń do korektora Spotify możesz zobaczyć, jak Spotify jest używane na dwóch urządzeniach jednocześnie. Dzięki tej funkcji Spotify będziesz mógł łatwo udostępniać swoją muzykę z przyjaciółmi, których chcesz.


Zalecane: spotify historia odtwarzania.


Jak poprawić jakość odtwarzania w Spotify?

Jednym ze sposobów na poprawę dźwięku muzyki w Spotify jest dezaktywacja wszystkich efektów, które są nakładane na dźwięk za pomocą korektora. Innym sposobem na poprawienie dźwięku jest przesyłanie jakości dźwięku bezpośrednio z aplikacji lub w inny sposób z programu. Ten proces zmienia się w zależności od urządzenia, z którego korzystasz ze Spotify. Dlatego wyjaśnimy Ci poniżej jak zwiększyć jakość dźwięku Spotify z komputerów i telefonów komórkowych:

Z komputera z systemem Windows lub Mac

komputer z systemem WindowsDo

W przypadku komputerów nie ma problemu, jeśli mają System operacyjny Windows lub system operacyjny Mac. Opcje, a nawet specyfikacje korzystania z programu Spotify w ogóle się nie zmieniają. Jednak bez ceregieli pokazujemy Ci, co powinieneś zrobić:

 1. Włącz komputer
 2. Uruchom program Spotify
 3. Przejdź do ustawień programu
 4. Tam w ustawieniach znajdź sekcję „Jakość dźwięku”
 5. Wejdź tam, gdzie jest napisane „Jakość dźwięku”, ustaw jakość na „Normalna” lub, jeśli nie, na „Wysoką”, a wszystko będzie gotowe

Domyślna, żeby piosenki się nie zacinały a żeby zapisać dane do internetu Spotify ustawia jakość wszystkich utworów na „Low”, co powoduje, że nie brzmią one tak dobrze. Teraz, gdy jakość dźwięku zostanie podniesiona do „Bardzo wysokiej”, wszystkie odtwarzane akcje będą miały „320 Kb/s”, co jest najwyższą możliwą jakością dla utworów.

Przy okazji, przy podnoszeniu jakości piosenek które będą odtwarzane na Spotify, możesz odtwarzać te same utwory na swoim serwerze Discord.

Korzystanie z urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS

telefon komórkowy iphone

Do podnieś jakość słuchanych piosenek w Spotify z telefonu komórkowego, musisz zrobić coś podobnego do tego, co jest wspomniane w procesie dla komputerów:

 1. Uruchom aplikację Spotify na telefonie komórkowym
 2. Przejdź do wewnętrznych ustawień aplikacji
 3. Poszukaj opcji, która mówi o jakości dźwięku
 4. Wprowadź tę opcję i zwiększ jakość dźwięku do „Normalna” lub, jeśli nie, do „Wysokiej” lub „Bardzo wysokiej”

Wszystko to należy zrobić, aby podnieść jakość piosenek Spotify. Jeśli masz problemy z podniesieniem jakości swoich utworów Spotify, możesz znaleźć informacje o problemie na stronie wsparcia Spotify.

dołącz do naszego kanału telegram