Skip to content

Jak wyświetlić historię odtwarzania w Spotify?

13 de kwiecień de 2022

Spotify to aplikacja numer jeden, jeśli chodzi o słuchanie muzyki na urządzeniach mobilnychbiorąc pod uwagę, że jest to ten z największą liczbą użytkowników i wgranych utworów, przynajmniej do tej pory.

Oczywiście prawda jest taka, że ​​po pewnym czasie może się okazać, że będziemy musieli przypomnieć sobie, jakie piosenki słyszeliśmy, i wtedy użytkownicy zdają sobie z tego sprawę nie wiem, jak uzyskać dostęp do historii aplikacji.

Właśnie z tego powodu chcemy Ci pokazać jak szybko i łatwo sprawdzić historię utworów Spotify.

Wyświetl historię Spotify

Gdy uzyskasz dostęp do tych informacji, historia w Spotify poinformuje Cię o wszystkich utworach, które grałeś w aplikacjidzięki czemu może być doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą ponownie posłuchać swoich ulubionych piosenek.

Zobacz historię reprodukcji w Spotify jest możliwaa to jest najważniejsze ze wszystkich, choć tak samo trzeba pamiętać, że niestety nie jest to krok po kroku, który możemy wykonać z aplikacji, ale będziesz musiał to zrobić z główną stronę Spotify, otwierając ją na komputerze PC lub komputerze.

Po wprowadzeniu informacji o koncie na Spotify.com, będziesz mieć możliwość przeglądania wszystkich informacji szczegółowe informacje o muzyce, która może Ci się spodobać, oprócz szczegółowego przeglądania historii jej odtwarzania.

Zapamietaj to jeśli masz zainstalowaną aplikację Spotify na komputerze, która również się przyda aby wyświetlić historię odtwarzania.

Utwory, których słuchałem w Spotify

W takich przypadkach musisz wykonać następujące kroki:

  • Otwórz aplikację Spotify lub przejdź do jej strony internetowej
  • Wprowadź informacje o swoim koncie
  • Na dole ekranu pojawi się ikona z trzema poziomymi liniami, na której należy nacisnąć
  • Otworzy się kolejka odtwarzania, w której można zobaczyć utwory, które będą odtwarzane
  • Stuknij opcję Historia, która znajduje się tuż pod Kolejką odtwarzania
  • Zostanie wyświetlona lista wszystkich utworów, które grałeś do tej pory, przy czym pierwsza, którą zobaczysz, jest ostatnią, której faktycznie słuchałeś, i tak dalej.

W ten sam sposób musisz wziąć pod uwagę, że w aplikacji zobaczysz tylko 50 ostatnio słuchanych utworów.

Czy udało Ci się zwizualizować swoją historię Spotify za pomocą tego krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram