Skip to content

Jak zaimportować listę odtwarzania Google do Spotify — strumieniowe przesyłanie muzyki

18 de grudzień de 2021

Platforma Spotify jest najlepsza platforma odtwarzania muzyki że jest dzisiaj. Oprócz Spotify istnieją inne, takie jak muzyka Dezzera, Pandora i Apple. Ale najlepszą pod względem jakości dźwięku, porządku i większej ilości muzyki jest Spotify, dlatego właśnie z niego korzysta się najczęściej. Jedną z najlepszych funkcji Spotify jest import list odtwarzania który pozwala ci występować.

Wkrótce pokażemy, o czym należy pamiętać podczas importowania list odtwarzania Spotify i jak przełączać platformy, aby słuchać muzyki bez utraty ulubionych utworów lub list odtwarzania. Oprócz wyżej wymienionych pokażemy również kilka rzeczy związanych z tematem.

Co należy wziąć pod uwagę przed zaimportowaniem list odtwarzania do Spotify?

Spotify pozwala ludziom importować ulubione playlisty zmień platformę odtwarzania piosenek. Dzieje się tak, aby nie stracić żadnej ze swoich ulubionych piosenek, a tym bardziej utworzonych przez siebie list odtwarzania.

Dzięki tej wspaniałej funkcji ludzie nie tracą czasu na ponowne zaznaczanie swoich ulubionych piosenek, a tym bardziej na ponowne tworzenie list odtwarzania. Jednak przed zaimportowaniem list odtwarzania Spotify do innej lokalizacji należy pamiętać tylko o jednej rzeczy. Co tam jest? platformy, które nie obsługują eksportu danych.

Platformy nie oferują funkcji importu

Spotify pozwala ludziom importować listy odtwarzania, które przechowują na innych platformach streamingowych. Jednak w celu zaimportowania tych danych konieczne jest, aby druga platforma miała funkcja eksportu. Jeśli inna platforma nie ma funkcji eksportu danych, nie będzie można importować list odtwarzania do Spotify.

To jedyna rzecz, o którą musisz się martwić, ponieważ resztę można wykonać w kilku procesach. W kolejnych akapitach znajdują się wskazówki dotyczące zmień platformę strumieniową.

Jaki jest sposób na zmianę platformy streamingowej bez utraty utworów?

Jeśli usługa przesyłania strumieniowego, z której obecnie korzystasz, pozwala eksportuj swoje listy odtwarzania, możesz użyć następujących wskazań:

 1. Zapisz swoje listy odtwarzania na bieżącej platformie strumieniowej, z której korzystasz.
 2. Pobierz „Soundiiz”, narzędzie do eksportu.
 3. Połącz się ze swoimi kontami strumieniowymi.
 4. Postępuj zgodnie z instrukcjami wskazanymi w aplikacji, a będziesz mógł przenieść wszystkie swoje utwory i listy odtwarzania.

Soundiiz umożliwia eksportowanie i importowanie ulubionych utworów i list odtwarzania z platform takich jak Spotify, Tidal, YouTube, Rdio itp. Najlepszą rzeczą w Soundiiz jest to, że również ma stronę Sieć z którym nie jest konieczne pobieranie Soundiiz.

dziewczyny przekazujące coś ze swoich telefonów

Oczywiście w przypadku osób, które posiadają telefony komórkowe, lepiej od razu pobrać aplikację Soundiiz. Zamiast tego ci, którzy słuchają muzyki ze swojego komputera, mogą skorzystać ze strony Soundiiz. Należy zauważyć, że jeśli korzystasz ze Spotify, możesz wejść do programu beta, aby cieszyć się nim przed wszystkimi innymi aktualizacji, które otrzyma aplikacja.

Jak zaimportować swoje listy odtwarzania z Google Play do Spotify?

Listy odtwarzania z Google Play można zaimportować do aplikacji Spotify dla ciesz się lepszą jakością dźwięku i lepsze efekty. Choć wydaje się to niemożliwe, możesz zaimportować playlisty z Google Play do aplikacji Spotify.

Wszystko to zostanie zrobione z pliku rozszerzenia „CSV”, który jest tworzony z tej samej aplikacji Google Play lub stworzony przez samego Spotify. Co więcej, czasami nie trzeba nawet używać plików „CSV”, aby importuj listy odtwarzania z Google Play do Spotify. Zobacz jednak, jak to się robi:

 1. Wejdź na stronę platformy o nazwie „Tunemymusic”.
 2. Utwórz profil w sieci.
 3. Następnie wybierz, skąd chcesz uzyskać listy odtwarzania, w twoim przypadku musisz wybrać „Google Play”.
 4. Następnie pozwól stronie połączyć Twój profil z wybraną aplikacją lub usługą.
 5. Zaakceptuj wszystkie uprawnienia, o które prosi.
 6. Zdecyduj, do której aplikacji lub usługi wyeksportujesz swoją listę odtwarzania, w tym przypadku musisz wybrać opcję „Spotify”
 7. Na koniec sprawdź, czy chcesz wyeksportować dane wszystkich wykonawców, utworów i albumów, których słuchasz, czy też wyeksportujesz tylko listy odtwarzania.

mobilny ze spotify

Oto wszystkie kroki, które należy wykonać, aby wyeksportować swoje listy odtwarzania z Google Play do Spotify. Jeśli nie wiesz, Spotify umożliwia słuchanie muzyki na dwóch urządzeniach jednocześnie. Ta funkcja została włączona abyś mógł dzielić się swoją muzyką z innymi ludźmi.

Jakich aplikacji innych firm użyć do zaimportowania list odtwarzania do Spotify?

Zanim pokażemy Ci, co jest potrzebne i co należy zrobić, aby móc przejść utwory z Google Play do Spotify. Ale aby być bardziej uważnym na ten temat, musisz wiedzieć, jakie są najlepsze dostępne aplikacje do importowania list odtwarzania do Spotify:

Z aplikacją do pieczątek

Aplikacja Stamp to jedna z najlepszych aplikacji do przesyłania list odtwarzania z Google Play do Spotify. Ta aplikacja nie jest dostępna w Sklepie Play ani w innych. Możesz to jednak dostać na oficjalna strona dewelopera. Gdy uda Ci się przenieść swoje listy odtwarzania do Spotify, będziesz mieć możliwość zwiększenia jakości dźwięku.

Korzystanie z Soundiiz

Soundiiz to aplikacja, o której wspomniano w procesie dla zmień platformę streamingową. Cóż, dzięki tej aplikacji możesz również przenieść listy odtwarzania z Google Play do Spotify.

dołącz do naszego kanału telegram