Skip to content

Jakie są najlepsze listy odtwarzania Spotify, których musisz słuchać w tym roku?

14 de marzec de 2022

Chociaż zwykle recenzujemy jedne z najlepszych aplikacji na urządzenia mobilne z Androidem i w tym sensie wielokrotnie zatrzymywaliśmy się na Spotify, dziś chcemy się w to trochę głębiej zagłębić. I to jest, że w tym artykule zamierzamy Cię uczyć aż 5 list odtwarzania Spotify których nie możesz przegapić z żadnego powodu, więc poznajmy ich.

Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę w tym względzie, jest to, że ponieważ wielu użytkowników od dawna korzysta z możliwości Spotify, uznaliśmy, że wygodniej jest spojrzeć na niektóre z najlepszych list odtwarzania. Dlatego pojawia się łącznie 5 najlepszych z nich, abyś mógł wybrać je zgodnie z celem, do którego dążysz, jeśli chcesz odzyskać energię, zrelaksować się lub w zasadzie cokolwiek chcesz. Użytkownicy w trybie premium i jak korzystać ze Spotify i uzyskać dostęp do wyższego poziomu jakości dźwięku.

5 list odtwarzania Spotify, które musisz zobaczyć

na dobry nastrój

tak co chcesz poprawić swój nastrój Cóż, zacząłeś dzień niewłaściwą nogą, uważamy, że ta lista jest niewątpliwie dla Ciebie. Prawda jest taka, że ​​znajdujemy serię piosenek, które przekazują bardzo dobrą energię. Będziesz mógł znaleźć zróżnicowaną ilość i różnorodność artystów z całego świata, a jesteśmy pewni, że gdy zaczniesz jej słuchać, wkrótce zmieni to Twój dzień.

Najlepsza skała wszechczasów

Kiedy mówimy o audycje muzyczne, jasne jest, że nigdy nie przegapisz żadnego z kompilacjami najlepszego rocka wszechczasów. W tym konkretnym przypadku znajdujemy taką, która ma niesamowitą różnorodność artystów, piosenki, które można uznać za klasykę i inne, które dopiero zaczynają tworzyć historię, ale bez wątpienia ucieleśniają to, co najlepsze w światowym rocku.

Na plażę lub imprezę

Chociaż lato dobiega końca, wiele osób nadal utrzymuje ducha imprezy i plaży, więc nie chcieliśmy przestać polecać listy. W tym znajdziesz znanych artystów, takich jak Fritz Kalkbrenner, Gorgon City i pełna skrzynia, a możesz być pewien, że jeśli planujesz spotkać się z kolegami, aby miło spędzić czas, to jest to doskonały wybór. Przynieś coś z Ibizy do swojego domu dzięki tej niesamowitej liście.

lista najlepszych piosenek spotitowych

odpocząć w domu

Jeśli jest weekend i chcesz Zostań w domu, lub jeśli skończyłeś wszystkie obowiązki dnia i nie chcesz już dłużej dążyć do czegokolwiek innego, tylko po prostu odpocząć, musisz wiedzieć, że ta lista jest niewątpliwie dla Ciebie. Znajdziesz mile widzianą mieszankę najlepszych gatunków muzycznych, która pozwoli Ci nabrać energii, trochę potańczyć i zapomnieć o wszystkim, co Cię stresuje.

napełnić nas energią

Wreszcie uważamy, że powinieneś wiedzieć szczególnie o liście opracowany do wytwarzania energii to trwa cały dzień. W tym konkretnym przypadku mamy idealny, który daje listę tematów, na które możesz rozpocząć lub kontynuować dzień z całych sił. Jeśli dzień jest deszczowy, jeśli jesteś trochę zmęczony lub jeśli chcesz nabrać odwagi, aby wstać z łóżka, nie wątp, że to dobry wybór.

Najlepsze ze Spofity do zapamiętania

Dzięki wszechstronnemu i łatwemu w użyciu Spofity możemy grać i słuchać kolejno lub losowo, zgodnie z życzeniem muzyka, którą lubisz najbardziejwybierając przez nazwę wykonawcy, albumu lub listy odtwarzania, a następnie stuknij pierwszą piosenkę, której chcesz posłuchać.

Możesz używać z pulpitu komputera lub z odtwarzacza internetowego, a po wybraniu treści, której chcesz słuchać, po prostu naciśnij przycisk, aby odtworzyć.

Dzięki Spofity możesz pobierać utwory na trzy różne urządzenia, o ile jesteś użytkownikiem Premium, możesz je pobierać na telefon komórkowy, tablet i laptop. Dzięki temu możesz słuchać ulubionej muzyki podczas pracy, podróży lub po prostu odpoczywając.

Niektóre z najczęstszych zapytań, które użytkownicy mieć w tym sensie Są one bezpośrednio związane z: Korektor Spotify Android, Korektor Spotify Android 2017, aplikacje dla Spotify Android, Korektor Spotify 2017, Korektor Spotify iphone, moje Spotify nie ma korektora, korektor nie występuje w Spotify ani korektorze Spotify 2017. Tak Jeśli masz więcej pytań na ten temat, zostaw nam komentarz, abyśmy mogli pomóc w tego typu okolicznościach.

Są użytkownicy, którzy decydują się na posiadanie dwóch kont Spotify w tym samym czasie. Która z tych playlist Spotify jest Twoją ulubioną?

dołącz do naszego kanału telegram