Skip to content

W jakich krajach uzyskujesz i generujesz większe dochody dzięki YouTube?

31 de styczeń de 2021

YouTube to bardzo nowoczesna platforma, na której możesz to zrobić nieskończoność posługi i czynności. Od oglądania samouczków po oglądanie spersonalizowanych zajęć – jest to przestrzeń do tworzenia i promowania różnego rodzaju treści. Jeśli jesteś twórcą treści na platformie, możesz zdobyć określoną kwotę pieniędzy, w zależności od rodzaju tworzonych treści.

YouTube ma różne ograniczenia i szczegółowe zasady dotyczące typów treści, które można lub nie można przesyłać. Jeśli Twoim głównym celem w YouTube jest zarabianie dodatkowych pieniędzy na filmach, które chcesz przesłać na tę platformę, powinieneś wiedzieć, że istnieją zasady i różne warunki korzystania z monetyzacji w zależności od kraju, w którym się znajdujesz.

Zarabianie na filmach na tej platformie opiera się na reklamach umieszczanych podczas transmisji i reprodukcji wspomnianych filmów. Te ogłoszenia są ustalane przez CPM, kto ustali, jaka będzie cena tych reklam. Podobnie to oni ustalają i wybierają lokalizacje wspomnianych ogłoszeń, ponieważ żadna z nich nie jest umieszczana losowo.

Powiedzenia reklamy, są opłacane, o ile widzieli tę reklamę w całości. W tym miejscu należy pamiętać, że CPM to koszt na tysiąc, co oznacza, że ​​prawdziwa wartość będzie obliczana za każde 1000 wyświetleń, czyli za każdy tysiąc odwiedzin, które zostały zarabiać.

Jakie filmy są odpowiednie dla międzynarodowej publiczności?

Oto rodzaje filmów, które cieszą się większym zainteresowaniem użytkowników, ponieważ są najbardziej poszukiwane przez widzów z różnych części świata:

 • Filmy tematyczne, takie jak rozgrywki, objaśnienia filmów lub tematów historycznych, są łatwe do zidentyfikowania i wciągnięcia wśród najmłodszych użytkowników, ponieważ jest to międzynarodowa treść, którą łatwo zrobić i cieszyć się nią.
 • Filmy, których główną treścią jest kultura, podróże i ich doświadczenia. Są to rodzaje wycieczek, które są łatwo zlokalizowane ze względu na ich szeroki wachlarz użytkowników którzy zwykle są zainteresowani badaniami i spędzaniem czasu na świeżym powietrzu
 • Filmy, które są przyjemne bez konieczności posiadania pliku język konkretny. Obejmuje to ciche animacje lub filmy podróżnicze z perspektywy pierwszej osoby, w których przygoda i adrenalina są obecne w każdej klatce.

Ważne jest, aby o tym pamiętać youtube, ma różne narzędzia, dzięki którym użytkownicy czują się bardziej komfortowo. Na przykład napisy są doskonałe w przypadku filmów, które są w zupełnie innym języku, ale mimo to określona grupa użytkowników desperacko ich szuka.

statystyki zarobków

Kraje, w których możesz zarabiać na swoich filmach

Dla osób, które są lub chcą być w oferowanym programie partnerskim youtube, konieczne jest, aby mieli szereg wymagań. Wśród nich musisz należeć do jednego z krajów, które pojawiają się na tej liście:

 1. Argentyna
 2. Australia
 3. Austria
 4. Boliwia
 5. Bośnia i Hercegowina
 6. Brazylia
 7. Bułgaria
 8. Kanada
 9. Chile
 10. Kolumbia
 11. Kostaryka
 12. Chorwacja
 13. Republika Czeska
 14. Dania
 15. Ekwador
 16. Egipt
 17. Zbawiciel
 18. Gruzja
 19. Niemcy
 20. Ghana
 21. Brytania
 22. Grecja
 23. Gwatemala
 24. Honduras
 25. Hongkong
 26. Jordania
 27. Kazachstan
 28. Kenia
 29. Kuwejt
 30. Łotwa
 31. Liban
 32. Libia
 33. Nowa Zelandia
 34. Nikaragua
 35. Nigeria
 36. Norwegia
 37. Oman
 38. Pakistan
 39. Panama
 40. Peru
 41. Filipiny
 42. Polska
 43. Portugalia
 44. Portoryko
 45. Smak
 46. Rumunia
 47. Rosja
 48. Szwecja
 49. Szwajcaria
 50. Tajwan
 51. Tanzania
 52. Tajlandia
 53. NAS
 54. Urugwaj
 55. Wietnam
 56. Jemen
 57. Zimbabwe

Jeśli Twój kraj zamieszkania znajduje się na tej liście, możesz wybrać domenę partner, co umożliwi dział reklamowy i pomoże w otrzymaniu pieniędzy.

youtube Stałem się doskonałym narzędziem do poznawania wielu światów i zwyczajów. Dziękuje za wszystko przybory które wdraża, jej twórcy mogą czuć się znacznie bardziej komfortowo i wspierani, aby nadal tworzyć treści dla ich bezpieczeństwa.

dołącz do naszego kanału telegram