Skip to content

Jak włączyć, aktywować tryb ograniczonego dostępu YouTube na Androidzie, czy możesz go usunąć lub dezaktywować ponownie?

28 de maj de 2022

Jeśli masz dzieci w domu, tryb z ograniczeniami jest idealny, aby zadbać o to, aby maluchy nie napotykały treści, które nie są dla nich idealne, i nie martwią się, że mogą zobaczyć coś nieodpowiedniego bez twojej uwagi.

Dlatego rodzice muszą wiedzieć bardzo dobrze jak aktywować tryb ograniczony youtube. Właśnie tego chcę Cię nauczyć w tym samouczku. Dlatego poniżej nauczę Cię w prostych krokach nie tylko aktywować YouTube w trybie bezpieczeństwa lub ograniczonym, ale także opowiem Ci trochę więcej o tym dość interesującym i ważnym trybie. Że w jakikolwiek sposób możesz trzymać najmłodszych, a nawet siebie, z dala od treści, które nie są odpowiednie dla nas lub naszej rodziny.

Jak aktywować tryb ograniczony na YouTube?

 1. Pierwszą rzeczą, którą zamierzasz zrobić, to otworzyć przeglądarkę internetową i przejść bezpośrednio do witryny YouTube. Aby wykonać tę procedurę, nie musisz logować się na swoje konto Google.
 2. Teraz będziesz musiał przejść pod wszystko i zobaczysz jeden z linków, który mówi „Tryb ograniczonego dostępu”.
 3. Po kliknięciu musisz zobaczyć opcję aktywacji, a następnie po prostu przejść do zapisania.
 4. Następnie musisz zablokować wspomniany tryb, aby nikt oprócz ciebie nie mógł go aktywować i dezaktywować. Aby przejść do tego kroku, musisz zalogować się na swoje konto.
 5. Następnie będziesz musiał poszukać linku, który mówi „Zablokuj tryb ograniczonego dostępu w tej przeglądarce”.
 6. Teraz będziesz musiał się wylogować, a każdy, kto chce aktywować lub dezaktywować tryb zastrzeżony, powinien mieć dostęp do Twojego konta, aby móc to zrobić, w przeciwnym razie będzie to niemożliwe.

Ważnym aspektem, o którym chcemy wspomnieć w odniesieniu do YouTube, jest to, że masz teraz możliwość blokowania osób i kanałów. Niezależnie od tego, czy chcesz to zrobić z komputera, czy z urządzenia mobilnego, jest to teraz możliwe i wielka zaleta dla tych użytkowników, którzy nie chcą oglądać konkretnego materiału lub kanału.

Proces dla aktywuj tryb ograniczonego dostępu YouTube na Androidzie, lub w końcu wyłączyć ten system, jest naprawdę proste. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć aplikację YouTube, a następnie przejść do Ustawień i Ogólne. Aby to zrobić, musisz dotknąć ikony awatara, która znajduje się w prawej górnej części ekranu urządzenia, oczywiście przy otwartej aplikacji.

Po dotarciu do tej sekcji następną rzeczą będzie wejście do Opcja trybu ograniczonego YouTube, który jest oczywiście jednym z najlepszych, jakie możemy znaleźć, jeśli chodzi o prywatność i bezpieczeństwo w YouTube. To, co musisz zrobić, to aktywować lub dezaktywować go w zależności od jego pozycji w danym momencie i tego, co zamierzasz zrobić, chociaż każda decyzja, którą podejmiesz, będzie oczywiście zależeć od Ciebie.

Jak włączyć tryb ograniczony YouTube

Jak zobaczysz, Tryb ograniczony YouTube lub tryb bezpieczny Włączenie nie jest wcale skomplikowane. Osiągnięcie tego zajmuje tylko kilka minut, a po tym będziesz mógł bezpiecznie poruszać się po tej potężnej platformie wideo. Nawet twoje dzieci nie będą miały dostępu do materiałów, które nie są dla nich odpowiednie.

Oczywiście nie jest to metoda idealna i od czasu do czasuże wyciekł jakiś rodzaj treści uważasz, że nie jest odpowiedni dla najmłodszych. Taka sytuacja jest całkiem normalna i może wystąpić w każdym podobnym systemie, nie tylko na YouTube. Ale z biegiem czasu sytuacja znacznie się poprawiała. Tak więc we wszystkim dość rzadko zdarza się filtrować jakąś treść, która nie jest odpowiednia dla najmniejszego domownika.

Jak wyłączyć tryb ograniczony YouTube?

Czy kiedykolwiek czytałeś o trybie ograniczonego dostępu? YouTube na Androida? Musisz wtedy wiedzieć, że być może nawet przypadkowo to widziałeś. Mając na uwadze, że może zostać aktywowany przez pomyłkę. Rzeczywiście, jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że gdy chcesz oglądać filmy na YouTube, okaże się, że zniknęły z kanału lub są niedostępne, możliwe, że Tryb ograniczonego dostępu w YouTube być aktywnym.

Prawda jest taka, że ​​tryb ograniczonego dostępu YouTube został specjalnie opracowany do filtrowania filmów, których treść może być nieco wrażliwa dla użytkowników, zwłaszcza dzieci, które nie są stale nadzorowane.

I dlatego czasami jest aktywowany w systemie, chociaż tego nie znamy. W każdym razie w tym artykule chcemy wam pokazać jak wyłączyć tryb ograniczonego dostępu YouTube, dzięki czemu możesz sobie z tym poradzić tak, jak chcesz. Ale zanim zaczniemy, chcemy zostawić bezpośredni link do artykułu, który mówi o tym, jak pobrać i zainstalować YouTube Go na urządzeniu z Androidem.

Kiedy aktywować tryb ograniczonego dostępu w YouTube?

Wskazaliśmy już wtedy cJak aktywować tryb ograniczonego dostępu YouTube na Androidziei wielu użytkowników zapewne będzie się wtedy zastanawiać, w jakich sytuacjach wygodnie jest postawić na ten tryb, a w jakich nie.

Musimy o nim powiedzieć, że szczególnie polecamy go, jeśli masz małe dzieci, które również korzystają z telefonu komórkowego lub tabletu. Abyś mógł o nie zadbać właśnie z tych wszystkich treści, które w końcu mogą stanowić zagrożenie dla ich oczu.

W ten sam sposób, jeśli chcesz osiągnąć ten rodzaj konfiguracji bez żadnego problemu, najbezpieczniejszą i najbardziej zalecaną rzeczą jest aktualizacja lub pobranie najnowszej wersji YouTube. Jest to jasne, jeśli chcesz wykonać całą tę procedurę z telefonu lub urządzenia mobilnego.

Wyszukiwania związane z YouTube

Niektóre wyszukiwania związane z tymi tematami, które znaleźliśmy również w sieciach społecznościowych i forach, dotyczą następujących kwestii:

 1. tryb ograniczony youtube android
 2. Jak usunąć tryb ograniczony z mojego telefonu?
 3. Jak usunąć tryb z ograniczeniami YouTube na Androidzie, tryb z ograniczeniami komórkowymi
 4. Jak usunąć tryb ograniczony z youtube na tablecie
 5. tryb ograniczonego Androida
 6. Administrator sieci włączył tryb z ograniczeniami lub administrator sieci włączył tryb z ograniczeniami.

Jeśli masz więcej pytań w tym zakresie, nie wahaj się poprosić nas o pomoc w tym zakresie.

Zrobiłeś to aktywuj tryb ograniczonego dostępu YouTube na Androidzie z tym krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram