Skip to content

Jak mogę mieć i korzystać z YouTube za darmo w Movistar Colombia — Kompletny samouczek?

21 de maj de 2022

Jak wszyscy wiemy, w youtube możemy znaleźć filmy, seriale, muzykę i nie tylko, dlatego stało się to tak samo istotne, jak Facebook Y WhatsApp. Jeśli jesteś użytkownikiem Movistar Colombia i lubisz korzystać z tej aplikacji, to mam dla Ciebie świetną wiadomość. Z tej okazji powiemy Ci, jak możesz korzystaj z YouTube za darmo z Movistar Colombia i bez konieczności rootowania telefonu komórkowego.

Jak korzystać z YouTube za darmo z Movistar Colombia?

To bardzo proste, aby to osiągnąć musimy użyć narzędzia o nazwie joga VPNdzięki temu osiągniemy korzystaj z YouTube za darmo z Movistar Colombia.

Wymagania

1.- Aby zacząć, musisz sprawdź, czy APN firmy Movistar jest poprawnie skonfigurowany, w tym celu wystarczy przejść do menu Ustawienia –> Więcej –> Sieci komórkowe –> Nazwy punktów dostępu lub APN.

2.- Musisz pobrać Yoga VPN z tego linku w Twoje urządzenie z Androidem. Zaleca się pobranie tej aplikacji z Google Play, aby zapewnić jej aktualność i brak wirusów.

3.- Musisz wyłącz połączenie Wi-Fi na telefonie komórkowym i aktywuj dane mobilne. Możesz to łatwo zrobić z paska powiadomień Androida.

4.- Musisz się upewnić masz 0 salda na telefonie komórkowym aby ta sztuczka działała poprawnie. Aby zweryfikować, po prostu spróbuj wejść na stronę internetową.

Jak korzystać z YouTube za darmo z Movistar Colombia

Gdy weźmiesz wszystkie powyższe pod uwagę, możemy kontynuować. po prostu musisz podążać następujące kroki:

1.- Musisz otwórz VPN do jogi i kliknij przycisk Szybki start znajdujący się na środku ekranu.

2.- Teraz musisz wybierz youtube na liście aplikacji, która pojawia się na ekranie. Jeśli masz problemy i nie możesz znaleźć YouTube, kliknij Dodaj i wybierz aplikację.

3.- Kiedy to zrobisz, Yoga VPN połączy się automatycznie. W niektórych telefonach komórkowych z systemem Android po nawiązaniu połączenia na pasku powiadomień pojawi się klucz, a także komunikat z napisem Połączono pomyślnie. Najlepszym sposobem sprawdzenia, czy możesz już korzystać z YouTube za darmo bez salda, jest otwarcie aplikacji i próba obejrzenia filmu.

To wszystko, czego potrzebujesz, aby korzystaj z YouTube za darmo z Movistar Colombia. Jeśli szukasz innych metod, aby móc korzystać z tej usługi lub mieć bezpłatny internet, możesz wypróbować ten drugi link. Jeśli masz jakieś pytania, możesz zostawić nam komentarz, a my Ci pomożemy.

Dowiedz się wszystkiego, co możesz zrobić w YouTube za darmo w Movistar Colombia

Po pobraniu i aktywacji aplikacji Bezpłatny YouTube na Movistar Kolumbia Z telefonu komórkowego musisz tylko wiedzieć wszystko, co ma do zaoferowania, ta fantastyczna aplikacja pozwala zobaczyć wszystkie treści audiowizualne, które chcesz, a następnie wymienimy jej główne opcje, abyś mógł się nimi cieszyć.

Jeśli oglądasz film, ale chcesz go zobaczyć na pełnym ekranie, wystarczy obrócić urządzenie i ustawić je poziomo lub wybrać ikonę pełnego ekranu, która znajduje się w prawym dolnym rogu filmu, aby mieć możliwość do wyświetlać zawartość na całym ekranie urządzenia mobilnego.

załaduj bezpłatny telefon youtube

YouTube ma możliwość odtwarzaj filmy w zależności od szybkości połączenia internetowego, automatycznie zmieniającego jego jakość, ale jeśli chcesz zmienić jakość, wystarczy przejść do ikony znajdującej się w prawej dolnej części filmu, dzięki czemu możesz wybrać jakość HD lub niższy.

Jeśli wideo jest w innym języku, ta aplikacja posiada opcję umieszczania napisówpodobnie jak poprzednie przyciski, ten znajduje się w dolnej części po prawej stronie ekranu wideo, klikając ikonę można aktywować lub dezaktywować napisy dla tego konkretnego filmu, maksymalnie wykorzystując jego zawartość.

Na koniec możesz zmniejszyć lub zwiększyć prędkość odtwarzania, wystarczy wybrać swoje preferencje, możesz przyspieszyć odtwarzanie, aby uchwycić informacje z większą prędkością lub zmniejszyć je, aby w pełni uszczegółowić wideo.

Z nimi bezpłatne funkcje YouTube w Movistar Kolumbia Będziesz mieć wszystko pod ręką, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się treściami, które chcesz z teledysków, kursów lub samouczków, niezależnie od upodobań, możesz je oglądać na pełnym ekranie, w jakości i szybkości, które lubisz.

dołącz do naszego kanału telegram