Skip to content

Jak pobierać filmy z YouTube’a na Maca w kilku krokach?

14 de październik de 2022

Jest nas wielu, którzy od czasu do czasu Pobieramy filmy z YouTube. Albo po to, by cieszyć się filmem, gdy nie mamy dostępu do Internetu, albo pobierać teledyski, aby móc słuchać tych utworów, które tak bardzo nam się podobają, z naszego komputera lub urządzenia mobilnego bez konieczności połączenia z Internetem.

Jest to całkiem wygodne, ponieważ dzięki temu możemy słuchać pobieranej muzyki bez konieczności posiadania aplikacji YouTube na pierwszym planie lub szukania alternatyw, aby sieć społecznościowa działała, przynajmniej na urządzeniach mobilnych.

W Mirahow to zrobić nauczyliśmy się, jak pobierać filmy z YouTube na Androida i Windows. Ale oczywiście teraz przyszła kolej na Maca. Ci użytkownicy tych urządzeń po tym samouczku będą mogli pobieraj filmy z YouTube’a na Maca w ciągu kilku sekund.

Więc nie mówiąc nic więcej, zacznijmy od tego małego przewodnika, który z pewnością okaże się bardzo przydatny.

Pobierz filmy z YouTube’a na Maca

  • Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to otworzyć tę stronę w naszej przeglądarce.
  • Kiedy to zrobimy, będziemy musieli po prostu nacisnąć „Ściągnij”, które można znaleźć u góry ekranu. To jedna z zakładek.
  • Następnie przejdziemy do najnowszej dostępnej wersji Mactubesklikamy na “Ściągnij” w kolumnie „akta”.
  • Otworzy się wyskakujące okienko z pytaniem, czy chcesz zapisać plik, czy go otworzyć. Zaleca się, aby umieścić otwórz, aby jak tylko zakończy pobieranie pliku, który się otworzy.
  • Na wypadek, gdybyś uratował. Musisz przejść do folderu, w którym go zapisałeś, a następnie kliknąć ten plik.
  • Po otwarciu pliku możemy skorzystać z programu MacTubes, który jest narzędziem do pobierania filmów z YouTube na Maca.

Pobierz filmy z YouTube’a na Maca

Jeśli spojrzysz na tę część w prawym górnym rogu ekranu możesz skorzystać z wyszukiwarki. Dzięki niemu możesz znaleźć dowolny rodzaj wideo, który jest dostępny na YouTube.

Aby pobrać, musisz zrobić kliknij dwukrotnie żądany film i otworzy się wyskakujące okienko. Po tym będziesz musiał przejść na dół ekranu i zobaczysz, że po lewej stronie mamy ikonę koła konfiguracji.

Naciskamy go i wyświetla się menu z kilkoma opcjami. Chodźmy do tego, który mówi „Ściągnij”, a następnie wybieramy format i jakość wideo, aby go pobrać.

Gdy to zrobimy, rozpocznie się pobieranie pliku i jak zobaczysz, możesz go odtwarzać tyle razy, ile chcesz, bez konieczności korzystania z Internetu lub YouTube.

Jest to dość prosta metoda, aby pobieraj filmy z YouTube’a na Maca a przede wszystkim bardzo szybko.

dołącz do naszego kanału telegram