Skip to content

Jak pobrać YouTube Go, aby oglądać filmy offline z telefonu komórkowego?

6 de styczeń de 2022

YouTube Go to aplikacja platformy wideo YouTube. Ale już YouTube i YouTube Go to w zasadzie ta sama platformaWchodząc na niektóre z tych platform, znajdziesz te same kanały i te same filmy, w takim przypadku aplikacje zaoferują ci to samo.

Jaka jest różnica między YouTube Go a aplikacją YouTube?

OK, przyjrzyjmy się najpierw podstawowej koncepcji YouTube Go. Jest to aplikacja, która została zaprojektowana dla tych głównych użytkowników platformy, którzy chcą tylko zobaczyć ciekawe filmy i najpopularniejsze z platformy, ci użytkownicy nie są zainteresowani bezpośrednią interakcją na platformie YouTube. , obecnie istnieje wiele rzeczy, które mogą zrobić użytkownicy, którzy mają kanał na tej platformie.

Wiadomo, że obecnie YouTube przejął jego główny portal i zmienił go w rodzaj sieci społecznościowej, gdzie użytkownicy, którzy mają kanał, mogą przesyłać zdjęcia i małe filmy o nazwie „Szorty” wszystko to, aby użytkownicy mieli trochę bardziej stałą interakcję.

Z drugiej strony aplikacja YouTube Go pozwoli docenić tylko normalne filmy, które zostały wgrane na platformę, bez możliwości oglądania zdjęć czy bardzo popularnych „szortów”.

Kompatybilny tylko z Androidem

Rzeczywiście, YouTube Go, możesz tylko pobierz na urządzenia z systemem AndroidW przeciwieństwie do innych aplikacji YouTube, które są dostępne dla każdego typu urządzenia, z YouTube Go można korzystać tylko wtedy, gdy masz urządzenie mobilne z systemem operacyjnym Android.

Podobnie z YouTube Go nie można korzystać z komputera, ponieważ jako taka jest to aplikacja dostępna tylko dla systemu operacyjnego Android.

Umożliwia oglądanie filmów w trybie offline

Rzeczywiście, jest to główny powód, dla którego YouTube Go stał się tak popularny, ponieważ ta aplikacja pozwala oglądać niektóre filmy bez konieczności połączenia z Internetem, będziesz się zastanawiać „jak to możliwe?”. z którego możesz pobrać film w aplikacji YouTube Go, który zostanie zapisany w tej aplikacji i będziesz mógł go oglądać bez połączenia z Internetem.

Funkcja pobierania wideo

Należy zauważyć, że daje tylko możliwość: pobierz filmy w aplikacji YouTube Go, co oznacza, że ​​filmów wideo nie będzie można wyodrębnić z aplikacji i będzie można je podziwiać tylko za pomocą aplikacji YouTube Go.

Przykładem może być platforma Netflix, która pozwala pobierać odcinki swojego serialu, ale możesz je zobaczyć tylko bezpośrednio z platformy Netflix, nie będziesz mógł wyodrębnić treści.

Możliwość zmiany języka filmów

To całkowicie fałszywe, ponieważ aplikacja YouTube Go jest bardzo prosta, co pozwoli tylko Tobie odtwarzać filmy lub je pobierać Aby wyświetlić je później z aplikacji YouTube Go, wspomniana aplikacja nie daje możliwości zmiany języka filmów.

postępuj zgodnie z instrukcjami, aby pobrać youtube go na swój telefon

Jakie są instrukcje instalacji YouTube Go na telefonie komórkowym?

Instalacja YouTube Go na urządzeniu mobilnym jest bardzo łatwa, procedura jest taka sama jak w przypadku każdej innej aplikacji, musisz pobrać aplikację, a następnie wspomniana aplikacja poprosi Cię o dostęp do urządzenia w celu zainstalowania tej aplikacji.

W przeglądarce Sklepu Play

Teraz, od 24 czerwca 2020 r., firma Google podjęła decyzję o: pobierz ze Sklepu Play „Sklep z aplikacjami Google na urządzenia z systemem Android” do aplikacji YouTube Go, z nieznanych powodów. Oznacza to, że jeśli szukasz aplikacji YouTube Go w Sklepie Play, ta aplikacja się nie pojawi i pojawi się tylko oryginalna aplikacja YouTube.

Dlatego chcąc korzystać z usług oferowanych przez aplikację YouTube Go należy pobrać aplikację z innych portali zewnętrznych, słowem „nielegalnie”, aby móc korzystać z aplikacji YouTube Go.

Instalowanie pliku Youtube Go

W ciągłości z powyższym można jedynie pobierać i instalować YouTube Go, poprzez wyszukiwarkę, gdyż np. ze sklepu z aplikacjami nie będzie można pobrać aplikacji. Aby go pobrać, musisz przeszukać wyszukiwarkę internetową „Pobierz YouTube Go na Androida”, Zobaczysz tam serię stron, na których możesz pobrać aplikację i ją zainstalować.

Należy pamiętać, że pobierając aplikację w ten sposób, będziesz pobierać ją z nieznanego portalu, więc ponosisz ryzyko, że Twój telefon komórkowy zostanie zaatakowany przez wirusa lub dane osobowe, które masz na telefonie komórkowym, zostaną ujawnione, jeśli chcesz pobrać aplikację w ten sposób, wskazane jest, aby być bardzo uważnym i bardzo ostrożnym.

zainstaluj youtube go pobierz plik z różnymi zagrożeniami

Z drugiej strony, jeśli pobierzesz aplikację w ten sposób, będziesz musiał usunąć ochronę „Nieznane pochodzenie”Ponieważ jeśli nie usuniesz tej ochrony, nie będziesz mógł zainstalować aplikacji na swoim telefonie komórkowym.

Konfigurowanie YouTube Go

Jak już mówiliśmy, YouTube Go to bardzo prosta i łatwa w obsłudze aplikacja, w rzeczywistości większość osób, które z niej korzystają, chce tylko oglądać ciekawe i popularne filmy, dlatego otwierając aplikację z YouTube Go po został zainstalowany, Poprosi tylko o Twój adres e-mail Gmaila, jeśli Twój telefon komórkowy ma już przypięty adres e-mail Gmaila, ta sama aplikacja pobierze e-mail Gmaila z Twojego telefonu komórkowego i przypnie go do YouTube Go, bez konieczności wprowadzania haseł.

Dlaczego YouTube Go nie jest zgodny z iPhonem?

W związku z tym platforma ta została stworzona tylko dla urządzeń mobilnych z systemem Android, dlatego nie można jej zainstalować na urządzeniach z innym systemem operacyjnym. W przypadku systemu operacyjnego iOS w sieci dostępne są opcje aplikacji na iOS, ale to może być ryzykowne, gdy zagrażasz integralności swojego urządzenia i swoich danych osobowych.

dołącz do naszego kanału telegram