Skip to content

Czarny ekran YouTube? Pomożemy Ci go rozwiązać

5 de lipiec de 2022

„Piękny” czarny ekran YouTube to problem, który wiele osób ma w Google Chrome i często nie ma pojęcia, jak go rozwiązać. Nie martw się, ponieważ w tym artykule chcę dokładnie nauczyć Cię, jak rozwiązać problem z czarnym ekranem w YouTube, metodę, która będzie działać również dla tych, którzy mają dowolny system operacyjny Linux, MAC lub Windows.

czarny ekran youtube

W niektórych przypadkach, gdy przeglądamy YouTube, okazuje się, że wideo nie jest widoczne, zamiast tego widać całkowicie czarną ramkę, a danego wideo nie można odtworzyć w żaden sposób, bez względu na to, co robimy, niemożliwe do odtworzenia.

Napraw problem z czarnym ekranem na YouTube

  • To, co musisz zrobić, będąc w Google Chrome, to otworzyć nową kartę.
  • Po otwarciu wystarczy napisać „Chrome://Flagi” bez cudzysłowów.
  • Teraz naciśnij Ctrl + F i powinieneś wpisać „wyłącz akcelerację sprzętową” ponownie bez cudzysłowów.
  • Gdy będziesz gotowy, kliknij Aktywuj, aby aktywować lub dezaktywować dekodowanie wideo z akceleracją sprzętową, jak wspomniano powyżej.
  • Pozostało tylko zamknąć przeglądarkę, odczekać kilka sekund i ponownie otworzyć to samo.

Napraw czarny ekran na YouTube

W ten sposób możesz rozwiązać słynny, ale irytujący problem czarnych filmów z YouTube, który przy wielu okazjach przyprawia nas o tyle bólu głowy i który we wszystkim, jak zobaczysz, jest dość prostym problemem do rozwiązania.

Oglądaj filmy na YouTubeSłuchanie muzyki, mimo że istnieją znacznie bardziej atrakcyjne opcje, takie jak Spotify, stało się niezwykle normalne i dlatego tego rodzaju problem rośnie wraz z liczbą osób korzystających z usługi.

Na szczęście Czarny ekran youtube ma rozwiązanienaprawienie problemu z nie jest zbyt skomplikowane czarny ekran podczas odtwarzania filmówpo prostu postępuj zgodnie z samouczkiem, który zostawiamy powyżej, co, jak zobaczysz, to bardzo niewiele kroków i możesz być odtwarzanie filmów z YouTube z całkowitą normalnością i bez żadnego problemu, gdy te zmiany zostaną wprowadzone, nie ma możliwości, abyś ponownie miał ten sam problem, więc to rozwiązanie jest niewątpliwie trwałe.

Wszelkie pytania możesz zostawić w komentarzach poniżej, gdy tylko spróbujemy na nie odpowiedzieć.

dołącz do naszego kanału telegram