Skip to content

Zainstaluj i pobierz Google Chrome na telefon komórkowy i komputer

2 de styczeń de 2023

Podczas przeglądania Internetu mamy szerokie możliwości i możemy znaleźć darmowe przeglądarki, które dają bardzo dobre wyniki. W tym artykule zobaczymy, jak to zrobić zainstaluj google chrome’ajednej z najpopularniejszych przeglądarek na świecie.

Główną zaletą Google Chrome jest to, że jest dostępne na prawie wszystkie platformy. To także przeglądarka prosty i bardzo łatwy w użyciuz wydajnością, którą większość użytkowników ocenia jako doskonałą.

Istnieje wiele powodów, dla których udało się uczynić Google Chrome jedną z najczęściej używanych przeglądarek, bez wątpienia jednym z tych powodów jest to, że tę przeglądarkę można zainstalować w naprawdę prosty sposób na najczęściej używanych platformach.

Zainstaluj Google Chrome w systemie Windows

Aby zainstalować Google Chrome na komputerze z systemem operacyjnym Windows, najpierw odwiedź stronę oficjalna strona przeglądarki i kliknij na „Pobierz Chrome”.

Proces pobierania i instalacji rozpocznie się automatycznie i wszystko, co musisz zrobić, to postępuj zgodnie z instrukcjami kreatora instalacji. Po zakończeniu powinno otworzyć się okno przeglądarki Google Chrome. Pozostał ostatni krok wybierz Google Chrome jako domyślną przeglądarkę.

Zainstaluj Google Chrome na Macu

W przypadku, gdy naszym komputerem jest komputer Mac, musimy odwiedzić oficjalną stronę przeglądarki i Pobierz Plik Instalacji. Pobieramy plik dmg, lokalizujemy go i uruchamiamy.

Otworzy się okno z symbolem Google Chrome i symbolem folderu aplikacji. Co trzeba zrobić, to przeciągnij ikonę Google Chrome do folderu aplikacji.

Teraz otwieramy przeglądarkę Chrome. Otwieramy Findera i szukamy Eject, kliknij, aby zakończyć proces.

Zainstaluj Google Chrome na Androida

Jeśli posiadamy telefon komórkowy lub tablet z systemem operacyjnym Android, możemy również skorzystać z przeglądarki Google.

Tym razem możemy pobrać ze sklepu Google Play. Szukamy oficjalnej aplikacji i klikamy przycisk Żeby zainstalować. Rozpoczyna się pobieranie i po zaakceptowaniu rozpoczyna się proces instalacji. Przeglądarka jest teraz gotowa do użycia.

Zainstaluj Google Chrome

Zainstaluj Google Chrome na iOS

Przeglądarka Google jest również kompatybilna z systemem operacyjnym iOS. Aplikacja może być pobrać z App Store całkowicie bezpłatnie.

Szukamy przeglądarki, która nas interesuje i klikamy Zainstaluj aplikację.Wchodzimy do naszej Apple ID i naciśnij OK. Rozpoczyna się proces instalacji i po kilku minutach wszystko jest gotowe do korzystania z Google Chrome.

Aby w pełni wykorzystać możliwości tej przeglądarki, być może zainteresują Cię inne nasze artykuły:

A Wy korzystacie z Google Chrome na swoich komputerach i telefonach komórkowych czy wolicie inne przeglądarki? Jeśli używasz innej, jaka jest twoja ulubiona przeglądarka?

Jak zainstalować darmową przeglądarkę Google Chrome?

Ilekroć musimy rozmawiać o przeglądarkach, mówimy, że chociaż alternatywy w tym segmencie są obecnie bardzo zróżnicowane, z opcjami takimi jak Microsoft Edge, Opera, Mozilla Firefox, Safari i kilka innych; większość użytkowników wybiera Google Chrome. Rzeczywiście, przeglądarka Google jest najczęściej używana ze wszystkich iz tego powodu wielu chce zacząć z nią próbować szczęścia..

Dzieje się tak, że wielu naszych czytelników powiedziało nam to w tamtym czasie podczas próby pobrania i zainstalowania Google Chrome na swoich urządzeniach mobilnych lub komputerach napotkali problemy w celu przeprowadzenia procesu lub stron internetowych, które oferowały Google Chrome, ale prosiły o pieniądze w zamian, podczas gdy pierwszą rzeczą, o której powinniśmy wiedzieć, jest to, że Google Chrome jest całkowicie bezpłatny.

Następnie, nauczymy Cię, jak pobrać i zainstalować Google Chrome na Androida, pobrać i zainstalować Google Chrome na iOS, pobrać i zainstalować Google Chrome na Windows oraz pobrać i zainstalować Google Chrome na Mac OS X. Jak wtedy zobaczysz, naprawdę łatwo jest mieć obecnie najpopularniejszą przeglądarkę na świecie na naszym komputerze, telefonie komórkowym lub komputerze stacjonarnym, a najlepszą, dlaczego by tego nie powiedzieć.

instalacja Google Chrome

Instalowanie Google Chrome za darmo na Androida

 • Wchodzimy do sklepu z aplikacjami Google Play Store. Jeśli z jakiegoś powodu Twój Android go nie ma, możesz go łatwo pobrać z tego linku
 • Umieścimy Google Chrome w wyszukiwarce i zobaczymy, że pierwsza z pojawiających się alternatyw jest w rzeczywistości bezpłatną oficjalną z tego linku
 • Klikamy przycisk Instaluj po rozpoczęciu naszej sesji w Gmailu
 • Akceptujemy Twoje wymagania i za kilka sekund będziemy przeglądać

Instalowanie Google Chrome za darmo na iOS

 • Wchodzimy do App Store urządzeń Apple
 • Umieściliśmy Google Chrome w polu wyszukiwania
 • Pozostaje nam pierwsza z opcji, oficjalna i całkowicie darmowa, którą możemy znaleźć pod tym linkiem
 • Dajemy zainstalować
 • Akceptujemy Twoje wymagania i za kilka sekund będziemy przeglądać

Instalowanie przeglądarki Google Chrome za darmo w systemie Windows

 • Przechodzimy z przeglądarki naszego komputera do wyszukiwarki
 • Umieściliśmy Google Chrome w polu wyszukiwania
 • Dajemy Ci Pobierz Google Chrome w tym linku
 • Pojawi się nowe okno, któremu damy Execute
 • Następnie Google Chrome zacznie być instalowany na naszym komputerze i za kilka sekund będziemy przeglądać

Instalowanie przeglądarki Google Chrome za darmo w systemie OS X (Mac)

 • Umieściliśmy Google Chrome w polu wyszukiwania
 • Klikamy Zainstaluj bezpłatną i oficjalną wersję, która pojawia się w tym linku
 • Następnie wykonamy w następnym oknie
 • Google Chrome zacznie się instalować na naszym komputerze i już za chwilę będziemy przeglądać

Google Chrome: zainstaluj na komputerze i telefonie komórkowym

Jeszcze kilka lat temu, kiedy chcieliśmy połączyć się z Internetem, byliśmy bardzo ograniczeni, a Internet Explorer był praktycznie jedyną przeglądarką, jaką znaliśmy i używaliśmy. Jednak wiele się zmieniło i dziś istnieje szeroka gama bardzo przydatnych przeglądarek, z których możemy korzystać za darmo, w przypadku Google Chrome albo Mozilla Firefox pośród innych.

Chrome to przeglądarka stworzona przez Google. Jego pierwsza wersja została wydana w 2008 roku i od tego czasu nie przestaje się rozwijać.

Google Chrome

Główne cechy przeglądarki Google Chrome

Ta przeglądarka znalazła się wśród ulubionych użytkowników z powodów takich jak jej prosty interfejsjego łatwe prowadzenie i opcje dostosowywaniaale ma też inne cechy, które go wyróżniają:

 • czarne listy przed phishingiem i złośliwym oprogramowaniem w celu bezpieczniejszego przeglądania
 • piaskownica. Każde zadanie ma oddzielny proces, który pozwala uniknąć zakłóceń
 • tryb inkognito aby chronić naszą prywatność podczas przeglądania
 • To jeden z najszybszych obecnie przeglądarek
 • Elastyczność zakładek nawigacji
 • możliwość dodaj motywy wizualne w interfejsie
 • Rozbudowane opcje instalacji rozszerzenia które pozwalają w pełni dostosować przeglądarkę i uczynić ją bardziej praktyczną dla każdego użytkownika
 • synchronizacja w Internecie
 • system geolokalizacji
 • natychmiastowe wyszukiwanie
 • Możliwość tworzenia różne profile użytkowników i zarządzać nimi z tej samej przeglądarki

Zainstaluj Google Chrome na komputerze i telefonie komórkowym

Aby zainstalować Google Chrome na laptopie lub komputerze stacjonarnym, pierwszym krokiem jest uzyskanie dostępu do pliku Oficjalna witryna pomocy Google (wsparcie) i kliknij ikonę przeglądarki Google Chrome.

Kolejnym krokiem jest kliknięcie „Zacznij korzystać z Google Chrome” a następnie w „Pobierz i zainstaluj Google Chrome”. Pojawi się zakładka z wieloma opcjami pobrania przeglądarki w zależności od używanego systemu operacyjnego i urządzenia (komputer, tablet lub smartfon).

Po wybraniu typu urządzenia i systemu operacyjnego, którego używasz, musisz kliknąć łącze pobierania. Klikając poniżej „Uruchom” lub „Zapisz”.

Dzięki tym prostym krokom masz już zainstalowaną przeglądarkę Google Chrome na swoim urządzeniu i możesz zacząć z niej korzystać.

Zainstaluj Google Chrome ze sklepu z aplikacjami

Jeśli masz telefon lub tablet z systemem operacyjnym Android lub masz iPhone’a lub iPada i chcesz zainstalować Google Chrome jako przeglądarkę. Możesz to zrobić w sposób, który właśnie wyjaśniliśmy lub w jeszcze prostszy sposób, za pośrednictwem sklepów z aplikacjami.

Google Chrome jest dostępny bezpłatnie pod adresem Sklep Google Play oraz w App Store. Wszystko, co musisz zrobić, to wyszukać aplikację i pobrać ją na swój telefon.

Google Chrome

Google Chrome 51

Google stale aktualizuje i ulepsza swoją przeglądarkę. Najnowszą aktualizacją była Google Chrome 51. Nowa wersja przynosi pewne ulepszenia wydajności i do 42 poprawek bezpieczeństwa, ale zawiera również nowe funkcje, takie jak Interfejs API zarządzania poświadczeniami i interfejs API obserwatora skrzyżowań.

dołącz do naszego kanału telegram