Skip to content

Jak pobrać Google Chrome na Smart TV?

26 de marzec de 2023

Jedną z najlepszych przeglądarek odkąd pojawiła się na rynku jest niewątpliwie Google Chromebiorąc pod uwagę, że oprócz dobrego ogólnego działania, jest zwykle dołączany do wszystkich urządzeń opracowanych przez La Gran G, więc prawie wszyscy użytkownicy są z nim zaznajomieni.

Z tego powodu ci, którzy są przyzwyczajeni do korzystania z Google Chrome na swoich telefonach komórkowych, zwłaszcza na Androidzie, chcą mieć możliwość używać go również na innych urządzeniach, takich jak inteligentne telewizorygdzie domyślnie nie jest instalowany.

Z tego powodu w kolejnych wierszach chcemy Ci pokazać jak szybko i łatwo pobrać Google Chrome na Smart TV.

Chrome dla inteligentnych telewizorów

Zasadniczo pierwszą rzeczą, o której należy wspomnieć o tym samouczku, jest to, że aby go ukończyć, wszystko będzie zależeć od wersji i modelu, oprócz marki na telewizorze Smart TV, ponieważ określi to, czy jest on zgodny z Google Chrome. I tak nie powinieneś się zbytnio martwić, ponieważ prawie wszystkie telewizory Smart TV są kompatybilne.

Po pierwsze, jeśli Twój telewizor ma Android TV, zobaczysz, że pobranie i zainstalowanie aplikacji jest bardzo łatwe, ponieważ wystarczy przejdź do sklepu z aplikacjami Google Play, a w nim poszukaj przeglądarki Chrome.

Po znalezieniu Chrome w sklepie musisz wybrać opcję Instaluj, co może potrwać kilka minut, zanim pobieranie zostanie zakończone, a przeglądarka będzie dostępna na Twoim urządzeniu. Po zainstalowaniu pojawi się ikona aplikacji na ekranie głównym lub pulpicie telewizora, aby do niego wejść.

Jednakże, Jeśli Twój Smart TV nie ma Androida, chociaż utrudni to instalację Chrome, dobrą wiadomością jest to, że na pewno ma jakiś system operacyjny tej marki. To coś, co często zdarza się w telewizorach Samsunga, LG, Sony, Panasonica i innych producentów.

Jak pobrać Chrome na Smart TV

W każdym razie, Nie oznacza to, że na telewizorach tych marek nie można instalować aplikacji takich jak Chromechociaż w tym przypadku pobieranie nie będzie oficjalne, ponieważ tak się nazywa, a to może trochę skomplikować sprawę, ponieważ będziesz musiał udać się do nieoficjalnego sklepu.

Poza tym, jak widzisz, naprawdę łatwo jest mieć aplikację nawigacyjną na naszym Smart TV do odwiedzenia na tego typu urządzeniu nasze ulubione strony internetowe.

Czy udało Ci się pobrać przeglądarkę Chrome na telewizor Smart TV krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram