Skip to content

Jak usunąć historię wyszukiwania i oglądania w YouTube na Androida, iPhone’a i PC

28 de marzec de 2023

YouTube jest niewątpliwie platformą numer jeden na całym świecie, jeśli chodzi o oglądać filmy onlinea prawda jest taka, że ​​chociaż wielu użytkowników nie bierze tego pod uwagę, uzyskując dostęp do tej usługi za pośrednictwem konta, wszystko, co widzimy, jest rejestrowane.

W historii możemy zobaczyć wszystkie wprowadzone filmy, za pomocą kliknięcia lub automatycznego odtwarzania. To ostatnie jest zwykle bardzo powszechne podczas słuchania muzyki.

Z tego samego powodu jest to dla tych, którzy chcą wiedzieć Jakie kroki należy wykonać, aby usunąć historię YouTubepo prostu musisz czytać dalej, ponieważ poniżej szczegółowo nauczymy wszystkich niezbędnych kroków w tych przypadkach.

Ta procedura ci na to pozwoli uniemożliwić innym osobom naruszanie Twojej prywatności na tej platformie i dowiedz się, jakie treści oglądasz.

Wyczyść historię w YouTube z telefonów i komputerów

I jest tak, jak powiedzieliśmy, kiedy wyszukujemy i odtwarzamy wideo na Youtube, nie jest to usuwane, ale wręcz przeciwnie, jest przechowywany bezpośrednio wśród ostatnich wyszukiwań. Ale ponieważ wszystko jest możliwe, tak jak możemy wyeliminować wyszukiwanie Google na komputerze, możemy to zrobić również na tej platformie.

Podobnie, gdy szukasz innych treści, reszta nie będzie już widoczna, ale pamiętaj, że nie oznacza to, że już ich tam nie ma. Takich, których nie widać gołym okiem są przechowywane wśród najstarszych wyszukiwań w historii.

To mówimy działa nie tylko na urządzeniach mobilnych, ale także na komputerach, smart TV czy tablety, dlatego musisz wiedzieć, że poniższe kroki przydają się w absolutnie każdym przypadku.
młody człowiek sprawdza zawartość na youtube

Usuń wyszukiwania w YouTube z urządzeń elektronicznych

Teraz, zanim nauczysz cię, jak postępować, musisz to rozważyć po wyczyszczeniu historii nie można jej zapisać wtedy, w przeciwieństwie do historii Chrome, którą można odzyskać, więc musisz być bardzo pewny, że wykonasz to krok po kroku podczas uruchamiania.

W ten sam sposób, gdy usuniesz historię, nie tylko przestaniesz widzieć zawartość, którą widziałeś ostatnio lub w dowolnym innym momencie, ale także napotkasz dodatkowy problem, ponieważ Przestaniesz otrzymywać spersonalizowane rekomendacje które pojawiają się za każdym razem, gdy wchodzimy do YouTube.

Zakładając, że już podjąłeś decyzję i jesteś całkowicie pewien, że chcesz usunąć wyszukiwaniawystarczy wykonać kroki, które przedstawiamy poniżej:

  • Pierwszą rzeczą, którą zamierzasz zrobić, to przejść do YouTube, biorąc pod uwagę, że musisz zalogować się na swoje konto.
  • Następnie musisz przejść do wyszukiwarki reprezentowanej przez szkło powiększające
  • Teraz zamierzasz kliknąć usuń historię wyszukiwania
  • Usuniesz historię YouTube

Tak proste, jak wspomnieliśmy powyżej, jest usunięcie naszych wyszukiwań w YouTube. Jak być może już zauważyłeś, nie działa to inaczej niż historie głównych przeglądarek na świecie.

Szczerze mówiąc, są to bardzo proste czynności, a ponadto można to zrobić również z dowolnego urządzenia mobilnego, na przykład z Chrome. ty po prostu musisz wejdź w historię tej platformy i poszukaj opcji usunięciawięc jeśli używasz pożyczonego telefonu, wiesz, co robić.

W każdym razie, aby nie musieć całkowicie usuwać swojej historii YouTube, zalecamy, aby podczas przeglądania treści, których nie chcesz, aby inni widzieli później, po prostu musisz otwórz okno incognito w przeglądarce.

Ważne jest, aby pamiętać, że krok incognito można wykonać na komputerze stacjonarnym, laptopie, stole lub, jak wspomniałem w powyższych akapitach, na urządzeniu mobilnym. To jest już A funkcja, którą posiada większość urządzeń elektronicznych tego typu w tamtych czasach.

Czy udało Ci się usunąć historię YouTube krok po kroku, którą Ci udostępniliśmy?

dołącz do naszego kanału telegram