Skip to content

Jak wyłączyć autoodtwarzanie YouTube na Androida, iPhone’a i PC

23 de listopad de 2022

Nieraz, kiedy przeglądaliśmy to, co uważamy za najlepsze aplikacje na Androida, które możemy zainstalować na naszych urządzeniach mobilnych, wymieniamy wśród nich YouTube.

Oczywiście wszyscy znamy tę platformę, ponieważ również Jest dostępny w wersji webowej z poziomu przeglądarek w dowolnym środowiskua dzisiaj chcieliśmy Wam pokazać dobrą sztuczkę na ten temat.

Więcej niż strona do przeglądania sieci YouTube to jedna z najlepszych sieci społecznościowych, w której możesz wchodzić w interakcje z publicznością na przykład komentowanie filmów lub publikowanie własnych filmów, Obecnie nie ma formy bezpośredniej komunikacji jako takiej, ale jeśli jest to dowolny użytkownik, ma on dostęp do wszystkich funkcji od momentu założenia, od momentu założenia pierwszego konta Google.

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że jakiś czas temu kierownictwo i inżynierowie YouTube uznali, że to dobry pomysł. włącz automatyczne odtwarzanie filmów po otwarciu. Nie tylko to, ale kiedy oglądamy film, który się kończy, system automatycznie otworzy następny, co, jak rozumiemy, może rozwścieczyć wielu użytkowników.

Wiele funkcji, które są dostępne w YouTube, jak wspomnieliśmy wcześniej, jest dostępnych i jest świetnych dla słuchaczy muzyki, na przykład listy odtwarzania, które można tworzyć, ułatwiają i powodują ludzie mogą wchodzić w interakcje z muzyką, którą lubią najbardziej

Wyeliminuj irytujące autoodtwarzanie na zawsze

Ta funkcja, która istnieje od dłuższego czasu w wersji YouTube na komputery i którą można było aktywować w aplikacji na Androida, wielu użytkowników zostało teraz automatycznie aktywowanych. Dlatego w tym artykule chcemy Cię nauczyć, jak uniknąć tej uciążliwości w najszybszy i najłatwiejszy sposób, aby w przyszłości w żaden sposób już Cię nie torturowała.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że istnieje kilka sposobów wyłączenia automatycznego odtwarzania filmów z YouTube i chociaż istnieją inne szybszeżaden nie jest tak trwały jak ten, który opiszemy poniżej.

  • Następnie wejdziemy do aplikacji YouTube z naszego telefonu komórkowego lub tabletu z systemem operacyjnym Android
  • Kliknij ikonę trzech punktów znajdujących się w prawej górnej części ekranu
  • W tej sekcji wybieramy opcję Ustawienia
  • Tam idziemy do generała
  • Zobaczymy wiele dostępnych opcji, chociaż musimy pozostać przy Autoodtwarzaniu, gdzie zobaczymy, że istnieje możliwość włączenia lub wyłączenia go tyle razy, ile chcemy

Cóż, jak powiedzieliśmy, poprzednia metoda jest najłatwiejsza, jeśli szukamy na zawsze zapomnienia o automatycznym odtwarzaniu filmów w YouTube, chociaż nie oznacza to, że istnieją inne możliwe opcje. Na przykład, możemy również dezaktywować przycisk Autoodtwarzanie lub nawet usunąć reklamy, które pojawiają się w filmie pod informacjami o kanale, co jest bardzo prostą i skuteczną metodą.

Jakie znaczenie dla YouTube ma Twoje bezpieczeństwo i co z tym zrobić

A dla ekstremistów, którzy nie używają tej aplikacji ze strachu lub z jakichkolwiek okoliczności, prawda jest taka, że ​​dziś korzystanie z tej sieci społecznościowej jest zdecydowanie jednym z najbezpieczniejszych, praktycznie niemożliwe jest, aby mogli sprawić ci jakikolwiek problem, zachowuje swoje status jako bezpłatny i osobisty, jeśli mi nie ufasz, oto sekcja, w której YouTube wyjaśnia, co dzieje się z Twoim bezpieczeństwem i jak są odpowiedzialni za dbanie o to, abyś zawsze był w najlepszy możliwy sposób.

youtube

Teraz, jeśli ogólnie podoba nam się ta opcja automatycznego odtwarzania i nie chcemy jej wyłączać na stałe, musisz wiedzieć, że istnieje możliwość jej anulowania tylko dla wideo, które w danym momencie oglądamy. W rzeczywistości na końcu każdego filmu YouTube daje nam około 10 sekund na wybór, czy chcemy anulować następnylub kontynuuj odtwarzanie listy, jak pokazano poniżej.

dołącz do naszego kanału telegram