Skip to content

Sortuj osoby, które obserwuję na Instagramie według daty (przykład)

3 de luty de 2021

«Sortuj osoby, które obserwuję na Instagramie, według daty»To nowa funkcjonalność, którą zaimplementowała ta aplikacja, dzięki której możesz porządkować chronologicznie osoby, które obserwujesz. W ten sposób możesz mieć bardziej zorganizowany Instagram i możesz w pełni wiedzieć, kto był pierwszym lub ostatnim człowiekiem, który obserwujesz w tym podanie.

Do tej pory nie było możliwości sortowania osób, które obserwujesz w tej sieci społecznościowej, w rzeczywistości były one zapisywane losowo. Dzięki tej funkcjonalności możesz to zrobić na swoim Instagram stosując filtr, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, czytaj dalej ten wspaniały post.

Kroki, aby posortować osoby, które obserwujesz na Instagramie według dat

Kiedy wchodzisz na listę obserwowanych osób, Instagram pokazuje ci osoby, które obserwujesz, ale ta lista jest w domyślnej kolejności. Czasami musisz wiedzieć, jak to zrobić sortuj według dat tych ludzi, których śledzisz i dlatego tutaj będziesz wiedział, jak łatwo to osiągnąć.

Od teraz możesz składać zamówienia osobom, które obserwujesz w tej aplikacji społecznościowej i wierz lub nie, jest to bardzo łatwe. Musisz tylko wykonać następujące kroki, które zobaczysz poniżej, aby móc chronologicznie uporządkować w tym swoich obserwujących fantastyczna sieć społecznościowa.

  • Pobierz Instagram ze Sklepu Play.
  • Otwórz aplikację Instagram na swoim urządzenie przenośne.
  • Na głównym ekranie aplikacji wybierzesz „Obserwujący”.
  • Następnie wybierz zakładkę «Sortuj według»Z symbolem 2 strzałek.
  • Następnie otworzy się okno „Sortuj według” z 3 opcjami i musisz wybrać „Ostatnio obserwowane osoby”, aby zatwierdzić to zamówienie. Jeśli wręcz przeciwnie, chcesz, aby było to uporządkowane w góręmusisz wybrać opcję „Osoby starsze, których obserwujesz”.

W zależności od wybranej opcji zobaczysz, jak to zrobić zaktualizuj listę Twoich obserwujących, abyś mógł określić, który z nich był pierwszy, a który był ostatnim. To takie proste i będziesz mieć wszystko Obserwujący tak, jak chcesz i kiedy chcesz, możesz zmienić kolejność listy zgodnie ze swoimi wymaganiami i potrzebami.

Możesz być również zainteresowany tym, jak skopiować i udostępnić link do mojego konta na Instagramie, aby móc łatwo promować siebie.

Korzyści z chronologicznego porządkowania obserwujących na Instagramie

Instagram jest obecnie jedną z najpopularniejszych sieci społecznościowych, dzięki nowym funkcjom, które pozwalają jej użytkownikom zawsze pozostać w kontakcie, oprócz włączenia Reels na Instagramie, który był tak otwarty. Ta funkcja sortowania chronologicznie ludzie, których obserwujesz, są powszechnie akceptowani przez wszystkich ze względu na korzyści, jakie przynosi.

Poniżej zobaczysz bardziej szczegółowo wszystkie korzyści, jakie może przynieść posiadanie osób, które są doskonale uporządkowane zarówno w kolejności rosnącej, jak i malejącej.

  • Pierwszą korzyścią jest wiedza, kto był pierwszą osobą, którą obserwowałeś w tej sieci społecznościowej. Czasami śledzimy wiele osób i nawet nie pamiętamy, kto był pierwszym «Następujący«.
  • Podobnie, będziesz mógł szybko dowiedzieć się, kto był ostatnią osobą, którą obserwowałeś, bez konieczności wyszukiwania jej po imieniu, aktywujesz tylko kolejność „osoby, które obserwujesz ostatnio”.
  • Jeśli zaczynasz jak marka lub influencerNie ma nic lepszego niż wiedza, kim są ostatni ludzie, za którymi podążałeś, aby dać im pierwsze powitanie na tej platformie.
  • Zachowując również listę przyjaciele podążali Posortowane według dat, będziesz mógł dowiedzieć się, jak długo przyjaźnisz się z tymi ludźmi i pogratulować im roku przyjaźni.

Jak być może zauważyłeś, utrzymanie poniższej listy ma wiele zalet i zalet schludny. Jeśli więc jesteś osobą zorganizowaną, nie powinieneś przestawać utrzymywać poniższej listy w kolejności, w której najbardziej Ci się podoba i czerpać z niej korzyści.

wprowadź nowe konto na Instagramie

Sortuj osoby, które obserwujesz na Instagramie, według dat jest to jedna z najlepszych decyzji, które należy podjąć, aby zapewnić jak najlepszą organizację konta. Jeśli uważasz, że ten temat jest jednocześnie interesujący i wyjątkowy, koniecznie śledź ten post.

dołącz do naszego kanału telegram