Skip to content

Jak wykonać połączenie telefoniczne przez Outlooka? -Rainbow i Skype

1 de luty de 2022

Outlook to e-mail używany przez ludzi od dawna, ponieważ wcześniej był znany jako Hotmail. Aby nie zostać w tyle, jeśli chodzi o innowacje w Outlooku, my włączono odpowiednie funkcje na taki e-mail, np. wysyłanie notatek głosowych.

Jedną z najnowszych funkcji dodanych do wiadomości e-mail programu Outlook jest ta, która umożliwia: dzwoń za pomocą swojego konta e-mail. Krótko mówiąc, pokażemy, jak nawiązywane są połączenia za pomocą wiadomości e-mail programu Outlook, w jaki sposób kontakty masz w programie Outlook są połączone z kontaktami na telefonie komórkowym i jak dzwonić do osoby za pomocą programu Outlook.

Co musisz zrobić, aby móc nawiązać połączenie z kontem Outlook?

Inicjowanie połączeń za pomocą konta Outlook to prosta rzecz, którą każdy może zrobić, bez względu na to, gdzie się znajduje. Aby jednak wcześniej wykonać takie połączenie, musisz: przeprowadzić pewien proces. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wykonać takie połączenie, musisz najpierw zrobić kilka rzeczy.

W kolejnych dwóch podtematach pokażemy Ci, co musisz zrobić, aby móc zadzwonić za pomocą konta e-mail programu Outlook.

Zarejestruj swój numer telefonu

Są dwie rzeczy, które musisz zrobić, aby móc zadzwonić z kontem Outlook. Pierwszym z nich jest zarejestrowanie numeru telefonu osoby, co odbywa się w następujący sposób:

 1. Uruchom urządzenie mobilne lub komputerowe
 2. Otwórz przeglądarkę internetową
 3. Przejdź do sieci Outlook
 4. Następnie poszukaj opcji, która mówi nowy, tej, która mówi „Dodaj” lub tej, która mówi „Dodaj nowy kontakt”
 5. Aby zakończyć, dodaj kontakt drugiej osoby wraz z numerem telefonu

Na tym skończysz pierwsza część procesu, wystarczyłoby wykonać drugą część procesu, aby wykonywać połączenia. Jeśli nie wiesz, w programie Outlook możesz automatycznie przenosić wiadomości e-mail z jednego folderu do drugiego. Nauczenie się przenoszenia wiadomości e-mail z jednego folderu do drugiego pozwoli ci uzyskać większy porządek w poczcie.

Jednak oprócz przenieś e-maile z jednego folderu do inny i dzwoń, z pocztą Outlook możesz synchronizować usługi zadań, kalendarza i kontaktów.

Zainstaluj aplikację na swoim telefonie

Drugą rzeczą, którą musisz zrobić, aby utworzyć połączenie w programie Outlook, to: pobierz aplikację Outlook dla telefonów komórkowych. Taką aplikację można pobrać bezpłatnie ze Sklepu Play w przypadku telefonów z systemem Android oraz w App Store w przypadku telefonów iPhone.

Jeśli chcesz, możesz połączyć kontakty, które masz w telefonie komórkowym, z kontaktami, które masz na Twoje konto e-mail programu Outlook. W takim przypadku musisz wykonać następujące czynności:

logo perspektywy

 1. Uruchom telefon i przejdź do aplikacji „Ustawienia”
 2. Przejdź do sekcji „Aplikacje”
 3. Następnie wybierz aplikację „Outlook”
 4. Włącza uprawnienia umożliwiające dostęp do kontaktów
 5. Następnie wyjdź z ustawień
 6. Otwórz aplikację Outlook
 7. Przejdź do ustawień
 8. Wybierz swoje konto i, aby zakończyć, wybierz opcję „Synchronizuj kontakty”

Jak możesz zadzwonić do osoby z poczty e-mail programu Outlook?

Jeśli chcesz zadzwonić do osoby w Outlooku, powinieneś korzystaj ze skype Albo jeszcze Rainbow. Te dwa są obecnie najlepszym sposobem na wykonywanie połączeń telefonicznych za pomocą poczty programu Outlook.

Teraz jeśli chcesz nawiązać połączenie z Outlookiem, masz do dyspozycji dwa środki, z których czasami możesz korzystać za darmo.

używając skype

ten rozmowy z perspektywy za pomocą Skype można to zrobić w trybie grupowym lub, jeśli nie bardziej prywatnie, między tylko dwoma członkami. Zwróć uwagę na sposób wykonywania tych połączeń:

 1. Włącz telefon komórkowy
 2. Otwórz aplikację Outlook
 3. Zaloguj się
 4. Następnie przejdź do „Kalendarza”
 5. Wybierz opcję „Spotkanie”
 6. Aby zakończyć, wybierz Skype jako medium spotkania, wybierz kontakty, które zintegrujesz ze spotkaniem i przejdź do zapisywania zmian

Musisz wiedzieć, że ten proces można również wykonać w przeglądarce Outlook zatrudniający komputer stacjonarny lub laptopa.

Skype na telefonie komórkowym

Z rozszerzeniem Rainbow

Rozszerzenie Rainbow to dostarczone przez Outlook i nie musisz go instalować. Rozmowy telefoniczne z tym rozszerzeniem wykonywane są w następujący sposób:

 1. Uruchom swoje urządzenie
 2. Otwórz program lub aplikację Outlook
 3. Następnie przejdź do tacki kontaktowej
 4. Naciśnij ikonę telefonu komórkowego, aby nawiązać połączenie
 5. Poczekaj, aż połączenie przejdzie do numeru wewnętrznego Rainbow i voila, to wszystko

dołącz do naszego kanału telegram