Skip to content

Jak dodać kontakty do poczty programu Outlook — grupy i listy rozgłoszeniowe

30 de styczeń de 2022

perspektywa jest jedną z najlepszych klienci poczty e-mail które mogą istnieć dzisiaj. Najlepsze konta e-mail to Outlook i dobrze znany Gmail. Zaletą obu e-maili jest to, że pozwalają dodać tyle kontaktów, ile chcesz.

Jeśli chcesz dodać kontakty do wiadomości e-mail programu Outlook, ważne jest, aby użyć określonego procesu. Krótko mówiąc, pokażemy Ci, jak dodawać kontakty do konta e-mail programu Outlook, jak utworzyć listę kontaktów w poczcie e-mail programu Outlook i jak dodać kontakty do programu Outlook za pomocą pakietu Office.

W programie Outlook istnieje kilka metod dodawania kontaktów do wiadomości e-mail. Te dwie metody stosuje się w różny sposób. Pierwszym sposobem na to jest bezpośrednio z wiadomości że dotrą do Ciebie pocztą, a drugi sposób to opcja „Dodaj nowe kontakty”.

Dodaj „Z wiadomości e-mail”

Pierwsza metoda do użycia dla zarejestruj e-maile to z wiadomości, które otrzymujesz. Outlook identyfikuje numery telefonów od razu i daje możliwość ich zapisania. Oto, co powinieneś zrobić:

 1. Uruchom swoje urządzenie
 2. Uzyskaj dostęp do swojego konta Outlook
 3. Wyszukaj wiadomość, w której wysłano do Ciebie określony numer telefonu lub e-mail
 4. Następnie dotknij tego numeru telefonu i dodaj go do swoich kontaktów

To takie proste, aby zapisać lub dodać nowy kontakt do konta e-mail programu Outlook. Przy okazji, kiedy jesteś zbyt leniwy, żeby napisz do kogoś, możesz wysłać im notatki dźwiękowe za pośrednictwem programu Outlook. Ta funkcja Outlooka jest nowa i rzadko używana, ale nie ma wątpliwości, że może zdziałać wiele dobrego.

Oprócz wyślij notatki dźwiękowe Za pomocą programu Outlook za pomocą tego e-maila możesz również automatycznie przenosić folder z jednego miejsca do drugiego, aby uzyskać większy porządek.

Dodaj „nowe” kontakty

Inną metodą, której możesz użyć do zarejestrowania nowych kontaktów na koncie Outlook, jest użycie opcji „Dodaj kontakty”. Zobacz, co musisz zrobić, aby dodaj nowy kontakt:

 1. Uruchom swoje urządzenie
 2. Przejdź do sieci Outlook, a następnie przejdź do logowania
 3. Teraz przejdź do sekcji „Kontakty”
 4. W kontaktach naciśnij opcję „Nowy”
 5. Aby zakończyć, zarejestruj nowy kontakt i to wszystko

Po utworzeniu nowego kontaktu możesz z nim rozmawiać lub wysyłać mu pliki, kiedy tylko chcesz. W szczególności Outlook umożliwia importowanie kontaktów z Gmaila. Jeśli masz konto Gmail i posiadasz spora lista kontaktówmożesz przekazać wszystkie te kontakty do programu Outlook.

gmail-logo

Po zakończeniu importowania kontaktów z Gmaila do programu Outlook możesz zobaczyć, jak tworzone są listy kontaktów i jak utwórz kilka grup kontaktów. Ma to na celu uporządkowanie osób, z którymi chcesz się skontaktować.

listy kontaktów można stworzyć na dwa sposoby. Te dwa sposoby pochodzą z listy dystrybucyjnej wiadomości, a drugi z grup dla kontaktów.

Twórz listy dystrybucyjne wiadomości

Listy kontaktów do dystrybucji wiadomości są tworzone w taki sam sposób, jak tworzone są grupy kontaktów. Jednak różnica między listami kontaktów a grupami kontaktów polega na tym, że listy kontaktów są mniejsze a grupy kontaktów są bardziej rozbudowane.

To jest różnica między nimi. Nowy wygląd jak tworzyć listy kontaktów w programie komputerowym Outlook:

 1. Włącz komputer
 2. Otwórz program Outlook
 3. Przejdź do miejsca, w którym jest napisane „Kontakty”
 4. Wybierz folder, w którym zamierzasz zapisać swoje kontakty
 5. Następnie naciśnij opcję „Nowa grupa kontaktów”
 6. Aby zakończyć, nadaj nazwę swojej liście kontaktów, dodaj każdy kontakt i zapisz zmiany

dziewczyna pisze coś na swoim komputerze

W tak prosty sposób kontakty są dodawane do Twojego Konto pocztowe Outlook. Jeśli masz problemy z dodawaniem kontaktów do konta e-mail, możesz przejść do witryny pomocy technicznej programu Outlook, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać problem.

Twórz grupy kontaktów w Outlooku

Do tworzyć grupy kontaktów w Outlooku wystarczy powtórzyć poprzedni proces, w którym tworzone są grupy kontaktów:

 1. Zaloguj się do swojego konta Outlook
 2. Przejdź do sekcji „Kontakty” lub „Grupy kontaktów”
 3. Naciśnij opcję „Nowy”
 4. Wyznacz nazwę tej grupy kontaktów
 5. Dodaj każdą osobę
 6. Aby zakończyć, zapisz zmiany i voila, to wszystko

Jeśli chcesz dodać kontakty do Outlooka z pakietu Office, musisz użyć opcji „Dodaj kontakty do Outlooka” i dodać je. Innym sposobem dodawania list kontaktów pakietu Office do programu Outlook jest utworzenie nowego dokumentu, dodanie tabeli, napisz imię osoby w jednej komórce aw drugiej dane kontaktowe.

Na końcu uzupełnij taką listę kontaktówkonieczne byłoby zapisanie dokumentu i przesłanie go do Outlooka jako zwykłego pliku.

dołącz do naszego kanału telegram