Skip to content

Jak zaktualizować mój numer telefonu w programie Outlook z dowolnego urządzenia?

8 de luty de 2022

E-maile są ważną częścią naszego codziennego życia. Dzięki tym platformom możemy utrzymywać kontakt z innymi ludźmi, wysyłać załączniki i wiele innych rzeczy.

Obecnie najczęściej używanymi e-mailami są: Google znany jako Gmail i Outlook, który wcześniej był Hotmail i należy do Microsoft. Tutaj nauczymy Cię, jak możesz odzyskać dostęp do swojego konta i jak możesz zmienić swój numer telefonu.

Co zrobić, aby odzyskać konto Outlook, jeśli zgubiłeś numer telefonu?

W pewnym momencie wszyscy zapomnieliśmy hasła do konta, które należy do nas, czy to e-mail, czy Facebook. Trochę nas to irytuje, bo czasami nie chcemy dokonaj zmiany hasła z powodu żmudnego procesu.

Ale na końcu dylematu musimy to zrobić. Dlatego powiemy Ci, jak możesz odzyskać swoje konto Outlook w najprostszy i najprostszy możliwy sposób:

 1. Wejdź do przeglądarki swojego telefonu. proszę bardzo otwórz przeglądarkę Outlook a następnie klikniesz „Zaloguj się”
 2. Tutaj będziesz musiał wypełnić pasek do pisania, który poprosi Cię o wpisanie adresu e-mail, Skype lub numeru telefonu dodanego do konta i będziesz kontynuować
 3. W tym nowym oknie musisz wprowadzić hasło, którego nie znasz, więc klikniesz „Nie pamiętam hasła”
 4. Od teraz będziesz mógł wypróbować różne metody odzyskania hasła, którymi są: otrzymanie wiadomości e-mail na alternatywne konto, odbierz wiadomość tekstową lub zadzwoń pod numer zarejestrowany na koncie e-mail.
 5. Po otrzymaniu kodu niezależnie od tego, czy pochodzi on z konta e-mail, czy sms-em, wpiszesz go w odpowiedniej sekcji i podasz następujące
 6. Na koniec będziesz musiał wpisz nowe hasło dwa razy, aby je potwierdzić i klikniesz dalej. W ten sposób będziesz mógł uzyskać dostęp do swojego konta e-mail programu Outlook

Jak zmienić numer telefonu w poczcie Outlooka?

Może się zdarzyć, że utraciłeś jedną ze swoich linii telefonicznych i chcesz to zmienić w swoim e-mailu, zanim zapomnisz hasła i trudniej będzie Ci wykonać pracę zmień lub zresetuj hasło. Dlatego pokażemy Ci, jak możesz zmienić swój numer telefonu.

W aplikacji mobilnej

Jednym z najczęstszych urządzeń, na których mamy nasz e-mail, jest nasz telefon. Dlatego jeśli chcesz zmienić numer swojego konta e-mail z aplikacji mobilnej, będziesz musiał wykonać następujące czynności:

telefon komórkowy z perspektywą

 1. Musisz wejść do aplikacji Outlook, którą zainstalowałeś na swoim telefonie
 2. Po otwarciu aplikacji przejdziesz do sekcji „Administracja logowania”
 3. Następnie musisz przejść do sekcji „Dodaj numer telefonu”. Tutaj będziesz musiał sprawdzić każdy ze swoich danych kontaktowych
 4. Tutaj dodasz nowy numer telefonu i sprawdzisz go za pomocą sms-a, który otrzymasz na ten numer

Na platformie internetowej z komputera

Jeśli jesteś przyzwyczajony do przeglądaj i odpowiadaj na swoje e-maile z przeglądarki internetowej i chcesz edytować swoje konto zmieniając numer telefonu, tutaj jest to bardzo proste.

 1. Wystarczy wejść na stronę Microsoft Outlook
 2. Następnie wpiszesz „Alias ​​swojego konta” i klikniesz „Dodaj nowy numer”
 3. Tutaj musisz tylko wybrać kraj, w którym mieszkasz. Następnie wpiszesz swój numer telefonu i klikniesz „Dalej”
 4. Teraz otrzymasz SMS-a z kodem do weryfikacji nowego numeru telefonu

W aplikacji komputerowej na PC

Jeśli masz na komputerze aplikację klasyczną Outlook i chcesz zmień numer telefonu że się zarejestrowałeś, będziesz musiał to zrobić:

logo perspektywy

 1. Na ekranie głównym aplikacji zobaczysz serię zakładek, w których będzie jedna z napisem „Edytuj swój profil”
 2. Następnie klikniesz „Informacje kontaktowe”. Znajduje się nad zdjęciem profilowym Twojego konta
 3. Teraz w tej nowej sekcji musisz kliknąć „Dodaj numer”, a następnie kliknąć „Nowy”
 4. Tutaj wpiszesz nowy numer i zapiszesz go. Następnie musisz wybrać, w jaki sposób otrzymasz kod, aby zweryfikować numer
 5. Gdy to zweryfikujesz, musisz przejść do starego numeru telefonu, a usuniesz go klikając na kosz obok numeru

W jaki sposób można zweryfikować numer telefonu powiązany z pocztą programu Outlook?

Teraz, gdy wiesz, jak możesz zmienić swój numer telefonu w wiadomości e-mail programu Outlook, na pewno będziesz zainteresowany wiedzą, jak zweryfikować ten numer. Dodając nowy numer, musiszi zweryfikuj to za pomocą otrzymanej wiadomości.

Tylko w ten sposób będziesz mógł zweryfikować swój numer telefonu. Jeśli chcesz ponownie zweryfikować swój numer, będziesz musiał usunąć numer, który dodałeś do konta, a następnie będziesz musiał dodać go ponownie.

Dlaczego wiadomość weryfikacyjna nie dotarła z programu Outlook na telefon?

Czasami nie otrzymasz wiadomości tekstowej w celu zweryfikowania nowego numeru telefonu. Rzadko dzieje się tak z powodu usługa Microsoftwięc będziesz musiał upewnić się, że Twój telefon ma dobry zasięg, aby otrzymać wiadomość lub zadzwonić z kodem.

dołącz do naszego kanału telegram