Skip to content

Jak udostępniać filmy za pośrednictwem poczty e-mail programu Outlook? – Wysyłanie multimediów

4 de luty de 2022

Od czasu powstania platform e-mail udało nam się uprościć wiele procedur, zobowiązań, a nawet wysłać ważne informacje do określonych osób lub podmiotów. Jeśli jesteś użytkownikiem Outlooka i nie wysłałeś jeszcze filmututaj wyjaśnimy, jak skorzystać z tej funkcji.

Outlook jest obecnie jedną z najstarszych i najpopularniejszych platform e-mail. W nim wiele osób założyło swoje pierwsze konto i nauczyło się wysyłać pierwszą wiadomość. Jednak pomimo tego, że wielu jego użytkowników posiada swoje konto od ponad kilku lat, niewielu wie, jak w pełni korzystać z oferowanych przez niego funkcji.

Wśród najbardziej innowacyjnych narzędzi tej platformy jest możliwość wysyłania notatek głosowych przez Outlooka, dzięki temu możesz dać odbiorcy wyraźne polecenia lub wskazówki; przekazu bez konieczności używania dużej ilości rąk.

Podobnie w Outlooku możesz skonfigurować aplikację tak, aby automatycznie wysyłała wiadomość. To narzędzie jest bardzo przydatne, gdy jedziesz na wakacje i potrzebujesz platformy, aby poinformować osoby, które chcą się z Tobą skontaktować, że nie jesteś w tej chwili dostępny i że wkrótce się z Tobą skontaktujemy. W ten sposób ludzie mogą zauważyć powagę i zaangażowanie, jakie masz w swojej pracy.

Z drugiej strony, jeśli jesteś użytkownikiem, który jest przyzwyczajony do wysyłania lub odbierania wielu wiadomości dziennie za pośrednictwem tej platformy, możesz utworzyć bezpośredni dostęp na swoim telefonie komórkowym lub komputerze do mieć do niego dostęp bez marnowania czasu.

Teraz możesz nie być tak obeznany z technologią, jak wiele osób, ale to nie znaczy, że nie możesz nauczyć się obsługiwać funkcji programu Outlook. Co więcej, w dowolnym momencie możesz potrzebować wysłać plik zawierający wideo.

Użyj załączników

Załączniki to narzędzie używane na więcej niż jednej platformie wirtualnej. Jeśli używałeś ich w aplikacjach takich jak WhatsApp, to nie będzie Ci trudno to zrozumieć i nauczyć się go używać w Outlooku.

W Outlooku możesz dołączyć plik multimedialny, aby wysłać go jako wiadomość. Tymi plikami mogą być: audio, obrazy, dokumenty lub filmy. Jeśli nigdy tego nie robiłeś, może to wywołać u Ciebie pewien niepokój.

Nie jest to jednak wcale trudne, wystarczy otworzyć nową wiadomość i kliknąć przycisk przeglądania. Umożliwi to zbadanie używanego sprzętu, aby: więc zlokalizuj plik w formacie wideo które chcesz wysłać. Kiedy go zdobędziesz, musisz kliknąć otwórz, aby system go wybrał, a następnie wystarczy nacisnąć wyślij.wysyłać filmy pocztą

W Outlooku możesz wysłać kilka załączników o różnym lub tym samym formacie w jednej wiadomości. Musisz tylko mieć świadomość, że wiadomość spełnia wymagania platformy, która ma zostać wysłana.

notatki wideo

Jak możesz zauważyć wysłanie załącznika, nie jest trudne, jednak jeśli nie czujesz się komfortowo z tą opcją, masz inną funkcję, która pozwala wykonać tę akcję. Metoda, do której chodzi nam o notatki wideo.

Ten zasób pozwala nagrać moment w czasie rzeczywistym i natychmiast wysłać go do osoby lub zapisać na telefonie, aby wysłać go później jako załącznik. Aby skorzystać z tej opcji w czasie rzeczywistym, musisz to zrobić za pomocą telefonu komórkowego i mieć działającą kamerę i aplikację.

Po ustaleniu momentu, w którym należy uchwycić, należy go nagrać i upewnij się, że nie przekracza 30 sekund dzięki czemu możesz pozostać w granicach wyznaczonych przez program Outlook.

Po przygotowaniu strzału musisz kliknąć udostępnij, a zobaczysz go wśród opcji w aplikacji Outlook. Wystarczy go wybrać i wpisać adres odbiorcy, aby mieć wszystko gotowe do wysłania wiadomości z filmem.osoba wysyłająca pliki

Jakie wymagania musi spełniać Twój film, aby mógł zostać wysłany pocztą e-mail programu Outlook?

Dobrze, że wiesz, że aby wysłać wiadomość z załącznikiem, niezależnie od tego, czy jest to film, zdjęcie, dźwięk, czy kilka z tych formatów jednocześnie, powinien zawsze mieć mniej niż 33 MB. Jeśli pojedynczy film lub załącznik przekroczy ten limit, aplikacja nie pozwoli Ci wysłać wiadomości.

Co więc możesz zrobić, aby wysłać film? Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to dotknąć pliku, aby poznać jego rozmiar, a tym samym wiedzieć, czy możesz wysłać pojedynczy plik, kilka lub żaden. Jeśli wideo nie przekracza 30 sekund, na pewno pozostaniesz w zamierzonym zakresie.

Jaka jest procedura przesyłania wideo do wiadomości e-mail programu Outlook?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, istnieją dwa sposoby wysyłania wideo przez Outlooka. Pierwszy to dla środki przywiązania. Ta natywna funkcja aplikacji umożliwia wyszukiwanie w plikach przechowywanych na komputerze i wysyłanie ich do określonej osoby.

Inną metodą jest użycie notatek wideo, za pomocą których można nagrać i udostępnić je w aplikacji Outlook. Dopóki nie jest to długi, ciężki film, będziesz w stanie wykonać akcję bez problemu.wyślij wideo w programie Outlook

Jak wysłać plik wideo pocztą, jeśli nie spełnia wymaganych środków?

Nie zawsze możesz trzymać się marginesów ustawionych przez aplikację. Czasami nagrasz filmy, które przekraczają 33 MB i na pewno będziesz musiał je wysłać komuś innemu. Jeśli tak, możesz użyć niektórych narzędzie do kompresji do usuwania nadwagi do pliku jako WinRaR.

Jeśli to nie wystarczy, możesz skorzystać z usługi hostingu lub przechowywania w chmurze (takiej jak One drive lub WeTransfer), za ich pomocą możesz przesłać plik z chmury i wysłać odbiorcy link, za pomocą którego może uzyskać dostęp do pliku .plik bardzo łatwo.

dołącz do naszego kanału telegram