Skip to content

Skąd mam wiedzieć, gdzie znaleźć samochody lub samochody w Fortnite i korzystać z nich

7 de Maj de 2021

Obecnie istnieje szeroka gama gier wideo z gatunku Shooters, które przyciągają uwagę dużej liczby użytkowników korzystających z tego typu dostawy, każda gra Posiada systemy i modalności, które czynią je wyjątkowymi i zabawnymi.

To tam firmy zaczęły przeprowadzać konkurencyjny tryb Battle Royal, w którym wszyscy gracze aktywni na serwerach zostaną rzuceni na mapę, o którą muszą walczyć Twoje przetrwanie przeciwko 100 innym użytkownikom, biorąc pod uwagę, że mapa zawiera miasta, lasy i niekończące się obszary, w których możesz znaleźć broń, amunicję i przedmioty, które pomogą ci przetrwać w tej wielkiej bitwie.

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych Battle Royals na świecie jest niewątpliwie Fortnite, który daje ci ogromną różnorodność broni, a nawet pojazdów, które pozwolą ci przetransportować się po całej wyspie, a tym samym uciec przed wrogami. Dlatego w tej części nauczymy Cię jak używać i znajdować samochody w Fornite. Kontynuuj czytanie i dowiedz się więcej.

Gdzie znaleźć samochody w Fortnite

Samochody są bardzo popularne w tej doskonałej grze, ponieważ pomogą ci poruszać się po mapie i szybciej dotrzeć do miejsc. Znajdują się one w nazwanych lokalizacjach specyficzne na mapie, na drogach czy stacjach benzynowych które są na całej wyspie. Trzeba jednak pamiętać, że można je znaleźć tylko w miejscach z drogami, więc w lesie nie da się ich znaleźć, Chyba że pochodzi od wroga, który został opuszczony i jest blisko tego.

Z drugiej strony, jeśli nadal nie masz tej dostawy, zapraszamy do sprawdzenia, jak pobrać i zainstalować najnowszą aktualizację Fortnite, a tym samym móc uzyskać nowe funkcje i ulepszenia, które to przynosi.

Typy pojazdów

Fortnite ma szeroką gamę samochodów i ciężarówek znalezionych na całej mapie, każdy ma określone cechy, które czynią go lepszym od innych, wtedy wymienimy niektóre z nich.

  • Samochód ciężarowy: Ma 1200 punktów zdrowia i pojemność paliwa 100.
  • Standardowy samochód: 800 pkt. Zdrowia i 100 pkt. Paliwa
  • Samochód sportowy: 800 magazynów zdrowia i paliwa 100

Ponadto ta doskonała gra jest dostępna na wiele platform, w tym na urządzenia Android i iOS, dlatego zapraszamy do sprawdzenia, jak pobrać i zainstalować Fornite na swoich urządzeniach mobilnych. W ten sposób ciesz się tą doskonałą dostawą w przenośny sposób.

Gdzie znaleźć stacje benzynowe w Fortnite

Pojazdy w tej grze mają limit paliwa, który wyczerpie się, gdy będziemy w nim transportować, są jednak dwa sposoby tankowania samochodów lub ciężarówek, Pierwszym jest zdobycie pojemników z paliwami, które możesz znaleźć w budynkach lub domach, Pozwoli ci to napełnić zbiornik paliwa do określonego poziomu.

Innym sposobem jest udanie się na jedną ze stacji benzynowych rozrzuconych po mapie, kiedy już do nich dojdziesz, po prostu musisz wchodzić w interakcję z wężem paliwowym i wlać paliwo do pojazdu, I nie martw się, ponieważ paliwo na stacjach benzynowych jest nieskończone.

stacja benzynowa

Z drugiej strony zapraszamy Cię do sprawdzenia ukrytych obszarów znalezionych w Fornite, ponieważ mogą one zapewnić wspaniałe nagrody, takie jak legendarna broń, która pomoże ci w zadanej bitwie.

Bez wątpienia Fornite to świetna dostawa zapewni Ci wiele godzin rozrywki, grając ze znajomymi online i starając się być ostatnim, który przeżyje, aby wygrać.

Wreszcie, możesz uzyskać więcej informacji na jego oficjalnej stronie, jeśli chcesz pobrać grę lub kupić ulubione skórki dla swojej postaci i być modnym.