Skip to content

Jak zobaczyć historie prywatnego Instagrama? – Dowiedz się, czy to możliwe

15 de listopad de 2022

Jedną z funkcji, z których użytkownicy tych sieci społecznościowych najczęściej korzystają, są Instagram Stories, prywatne konta i Stories. Większość ludzi prawie codziennie przesyła online treści o tym, co robią w życiu.

W sieci społecznościowej mamy możliwość posiadania swojego konta publicznego lub prywatnego. Oznacza to, że nikt, kto nas nie obserwuje, nie będzie mógł zobaczyć naszych zdjęć ani historii na Instagramie. Obejmuje to statusy na Instagramie.

Problem pojawia się, gdy chcemy zobaczyć historie tej osoby, ale wspomniane konto jest skonfigurowane jako prywatne, jak zobaczyć relacje z prywatnego profilu na Instagramie? Zobaczmy, czy jest to możliwe dalej.

Jak działają relacje na prywatnych profilach na Instagramie?

Od początku uwagę zwracali użytkownicy, którzy mają prywatność w tego typu sieciach społecznościowych. I chodzi o to, że ma inną operację niż zwykłe konta.

W przypadku Instagram Stories lub Stories. Mogą je zobaczyć tylko ci, którzy śledzą to konto. Niezależnie od tego, czy korzystasz z Androida, iPhone’a, czy przeglądarki internetowej. Wszyscy ci użytkownicy będą prywatnymi profilami, które będą widzieć stany na Instagramie.

Czy można oglądać historie na Instagramie z konta prywatnego?

Jeśli chcesz zobaczyć Historie kogoś, kto ma jeden z prywatnych profili lub prywatnych kont. Mówimy ci od teraz, że musisz obserwować te konta, aby zobaczyć historie na Instagramie w Internecie. Niezależnie od tego, czy na Androidzie, iPhonie i przeglądarce internetowej, Jest to funkcja, która musi być spełniona.

Dzieje się tak dlatego, że oprogramowanie wielu sieci społecznościowych ma bardzo ścisłą ochronę prywatności swoich użytkowników. Więc jeśli chcesz przeglądaj historie i statusy na Instagramie i nie obserwujesz tego konta. Nie będziesz mógł przeglądać żadnych moich postów.

Jak ustawić moje konto na Instagramie jako prywatne?

Teraz wyjaśnimy, jak przejść ze standardowego konta do jednego z tych prywatnych profili. I nie martw się, jest to coś, co możesz zrobić w Internecie za pomocą przeglądarki internetowej, Androida lub iPhone’a. Jednak inne aplikacje mogą wykonywać tego typu opcje.

Ustawienia prywatności na Instagramie z poziomu aplikacji

Jeśli masz urządzenie mobilne, podaruj oprogramowanie App ząb do komputerabardzo łatwo jest zadbać o swoją prywatność, tak jak w innych aplikacjach.

  • Przejdź bezpośrednio do swojego zdjęcia profilowego i zrób to w trzech liniach kliknij, aby przejść do Ustawień.
  • Tutaj podasz prywatność i przejdziesz do Prywatności Konta.

Zostanie wyświetlona opcja aktywacji i przekształcenia ich w profile prywatne. W ten sposób wszystkie Stories, stany na Instagramie i co to jest przeglądać historie na Instagramiebędą prywatne.

Ustawienia prywatności w sieci Instagram

W czym jest komputer, istnieje również możliwość zrobienia, po wejściu do internetu, oprogramowania jest to samo. Przejdź do swojego zdjęcia profilowego i kliknij ustawienia. Następnie wykonaj tę samą procedurę, którą wyjaśniliśmy w poprzednim punkcie. Wszystko, co ma zobaczyć stany na Instagramie i pokrewne, nie zostanie wyświetlone.

aplikacja instagramowa

Przeglądaj historie na Instagramie z prywatnego profilu

Istnieje metoda przeglądania historii kont prywatnych na Instagramie. Problem polega na tym, że jest to nieco skomplikowane i wymaga również wspomnianej osoby użyj hashtagów lub lokalizacji. Ponieważ w ten sposób możesz znajdować i przeglądać historie, mimo że profil jest prywatny.

W każdym razie, jeśli spojrzysz na historię na Instagramie w ten sposób, nadal będzie ona rejestrować, że ją widziałeś, a właściciel tego konta będzie wiedział, że to zrobiłeś.

To jedyny sposób, aby móc zegarek Status na Instagramie z kont prywatnych. Na razie nie ma innej możliwej metody niż śledzenie wspomnianego konta. Co może stać się małym problemem, jeśli z jakiegokolwiek powodu nie chcesz kontynuować.

Jak przeglądać prywatne historie na Instagramie

Dlatego doszliśmy do wniosku, że jedynym sposobem zobacz stany na Instagramie kont ustawionych jako prywatne, to tylko metodą, o której wspomniałem wcześniej. Chociaż jest to bardziej skomplikowane niż sobie wyobrażasz, ponieważ musisz wiedzieć, jakiej lokalizacji lub hashtagów używa, a ponadto musi ich używać.

instagram-logo

W każdym razie nie ma alternatywy. Nie chodzi też o to, że istnieją aplikacje, które pozwalają nam przeglądać historie prywatnych profili. Więc nie daj się nabrać na te oszustwa, które są zwykle wykorzystywane przez złośliwe osoby do infekowania telefonu komórkowego oprogramowaniem reklamowym lub różnymi wirusami.

Jedyną alternatywą jest obserwuj dane konto lub utwórz nowe, ponieważ możesz zarządzać dwoma kontami z telefonu i starać się, aby wyglądały jak najbardziej realistycznie, aby móc śledzić osobę, której historie chcesz zobaczyć, bez wiedzy, że tak naprawdę to Ty stoisz za tym kontem .

dołącz do naszego kanału telegram