Skip to content

Jak usunąć historię na Instagramie, która nie zostanie przesłana lub opublikowana?

13 de wrzesień de 2022

Jeśli jesteś użytkownikiem Instagrama, jesteśmy pewni, że już będziesz używać, a przynajmniej widząc. Historie lub historie, które możemy przesłać na to, co jest niewątpliwie w danej chwili w sieciach społecznościowych, które są modne.

Rzeczywiście, musimy w tym względzie podkreślić, że dzisiaj chcemy: nauczyć Cię informacji, które uważamy za niezbędne W tym aspekcie. Jest to związane z tym, jak usunąć lub anulować historię na Instagramie, która pojawia się ponownie lub nie jest publikowana.

Tak się składa, że ​​wielu naszych czytelników pytało nas, czy wiemy jak nie skasowane lub usuń historię na Instagramie ze swojego e-maila. Biorąc pod uwagę, że nie jest to drobny szczegół, jeśli z jakiegoś powodu chcesz go stamtąd usunąć. Z tych powodów pokażemy Ci poniżej krok po kroku, który musisz wykonać, aby trwale usunąć historię na Instagramie.

Jak mogę usunąć historię opublikowaną na Instagramie?

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, poza tym nauczymy Cię, jak usunąć historię z Instagrama. Czy to te historie domyślnie są dostępne dla innych użytkowników przez 24 godziny. Oznacza to, że nie musisz się martwić o wszystkie te, które przesłałeś ponad dzień temu, ponieważ zostaną one całkowicie automatycznie usunięte. W ten sposób nie pojawia się ponownie lub nie jest publikowany.

Usuń historie z Instagrama z Androida lub iPhone’a

W każdym razie i chociaż, jak powiedzieliśmy, historie na Instagramie są domyślnie usuwane po upływie pełnego dnia od ich przesłania, należy wziąć pod uwagę inne ważne elementy. Na przykład musisz wiedzieć, że istnieje możliwość ręcznego usunięcia historii na Instagramie, więc tutaj zostawiamy kroki tego samouczka, aby nie pojawił się ponownie i nie został opublikowany:

  • Otwórz aplikację Instagram za pomocą swojego e-maila.
  • Przejdź do swojej historii na ikonie +.
  • Kiedy to się pojawi kliknij menu reprezentowane przez trzy kropki.
  • Wybierz opcję Usuń.
  • W ciągu sekundy historia powinna zostać usunięta. Jeśli anulowanie historii nie zadziałało, spróbuj ponownie na swoim komputerze z Androidem. iPhone lub dowolny telefon komórkowy.

Jeśli powyższe kroki nie zadziałały, możesz skontaktować się z ich obszarem wsparcia i wysłać im aktualizację szczegółowo opisującą problem, korzystając z historii aplikacji Instagram.

Usuń historie Insta z sieci Instagram

Proces jest taki sam jak na telefonie komórkowym, wystarczy połączyć się z dowolnej przeglądarki, wejść na stronę Instagram i postępować zgodnie z instrukcjami opisanymi powyżej.

wejdź do aplikacji

Jak anulować historię na Instagramie przed jej przesłaniem?

Okazuje się, że czasami aplikacja Instagram ma blokadę z powodu utraty połączenia, co powoduje, że nie pozwala nam jej dać usunąć historię, która nie mogła wejść do aplikacji lub wręcz przeciwnie, chcemy go załadować. W tej sytuacji logiczne jest to, że najpierw następuje odzyskanie konta, aby je odblokować, a zatem nie jest ono usuwane i nie przesyłają się na Androida, komputer, iPhone’a ani żaden telefon komórkowy.

Dajemy Ci 4 szybkie i bardzo podstawowe sposoby, które zrozumie nawet dziecko, więc zwróć uwagę na każdy z nich:

  • Uruchom ponownie telefon komórkowy: Jest to jedna z najbardziej podstawowych opcji, w większości przypadków wystarczy to zrobić, aby odzyskać kontrolę nad kontem i możesz usunąć historię. Jeśli zrobisz to w ten sposób, historia nie zostanie załadowana sama, a także w przypadku awarii gry wideo.
  • Wyłącz dane internetowe: Jeśli masz komórkową transmisję danych lub Wi-Fi, odłącz je na chwilę, wyłącz telefon i spróbuj go ponownie uruchomić. Następnie wprowadź te aplikacje z Androida, komputera, iPhone’a lub dowolnego telefonu komórkowego.
  • Włącz tryb samolotowy: Jeśli z poprzednimi alternatywami to jeszcze nie zadziałało, na przykład wyłączenie Wi-Fi lub Internetu. Spróbuj aktywować tryb samolotowy, który jest w ustawieniach mobilnych i policz do minuty w tym stanie na stoperze. Następnie wyłączasz go i próbujesz ponownie. Zrób to, zanim zostaną przesłane, ten tryb pomoże ci również w grze wideo.
  • Uaktualnić aplikację: Jeśli czytając tę ​​alternatywę udało Ci się już odblokować aplikację, gratulacje, będziesz mógł użyć jej do dodania lub usuń historię w sieci społecznościowej. Twórz je, zanim pójdą w górę.

Jeśli nic z tego, o czym wspomnieliśmy, nie zadziałało, musielibyśmy spróbować w inny szybki sposób zaktualizować aplikacje lub sieci społecznościowe. Idziesz do oficjalnego sklepu Sklep Play, z którego pobierasz gry wideo lub App Store w zależności od systemu operacyjnego. Korzystając z przeglądarki, aby znaleźć aplikację i w ten sposób zaktualizować ją do najnowszej wersji, lub, jeśli wolisz, możesz usunąć i zainstalować ponownie za pomocą Internetu. Do tego potrzebujesz swojego e-maila.

rozwiązanie do usuwania historii na Instagramie, której nie mogłem przesłać

W każdym razie po tym artykule musi być jasne, że kiedy chcesz, możesz usuń historię z Instagrama. Istnieje również sposób na odzyskanie go, jeśli kiedykolwiek zrobiłeś to przez pomyłkę. Do tego potrzebne jest połączenie z Wi-Fi z internetem.

W każdym przypadku, nie mniej ważne jest, abyś był ostrożny przed wgraniem lub usunięciem historii, ponieważ po ich obejrzeniu oczywiście nie ma już odwrotu.

Dlaczego po usunięciu historii z Instagrama pojawia się ona ponownie i jak to naprawić?

Dzieje się tak, ponieważ nie wykonałeś dobrze procesu, wejdź ponownie i tym razem umieść go ostrożniej. Czy udało Ci się usunąć historię na Instagramie za pomocą tego kroku, aby nie zdarzyło Ci się, że pojawi się ponownie lub nie zostanie opublikowana w tych sieciach społecznościowych?

dołącz do naszego kanału telegram