Skip to content

Jak udostępnić historię na Instagramie w stanach WhatsApp, Facebook i Twitter

3 de styczeń de 2022

Jeśli zwykle czytasz wszystkie nasze artykuły, na pewno wiesz, że ostatnio niejednokrotnie rozmawialiśmy o historiach na Instagramie, jednej z najnowszych funkcji, które pojawiły się w tej sieci społecznościowej. Prawda jest taka, że ​​w każdym razie Instagram nie jest jedyną siecią społecznościową, która umożliwia dzielenie się historiami, ale także Facebook, WhatsApp i niedawny Twitter również mają taką możliwość. Dlatego dzisiaj powiemy Ci, jak udostępnić swoją historię na Instagramie w statusie innej sieci społecznościowej, aby wszyscy Twoi obserwatorzy na Facebooku, Twitterze i WhatsApp mogli również zobaczyć, co wcześniej wgrałeś na Instagram.

Udostępniaj historie z Instagrama w relacjach na Facebooku

Instagram oferuje opcję bezpośredniego dzielenia się naszymi historiami na obu platformach, co musimy zrobić, to zarejestruj konto na Facebooku i włącz opcję udostępniania. W szczególności musisz przejść do ikon profilu tej sieci społecznościowej, a po wejściu wybierz ikonę z trzema kropkami w prawym górnym rogu, aby wejść do ustawień aplikacji.

Po osiągnięciu tego punktu następujące czynności dotyczą w szczególności kliknięcia opcji konfiguracji historii na koncie. Zobaczysz, że w takich przypadkach możesz ustawić różne opcje. W menu ustawień historii, tuż pod wszystkim, możesz aktywować opcję udostępnij swoją historię na Facebooku, który jest dla niej stworzony.

Gdy historia zostanie utworzona na Instagramie, at wybierz, aby przejść do historii Wybieramy opcję udostępnienia jako relacji na Facebooku.

Jak widać, udostępnianie historii na Instagramie na Facebooku jest dość proste, ponieważ po zakończeniu wykonywania poprzedniego krok po kroku wszystkie publikowane historie na Instagramie będą również automatycznie publikowane jako relacje na Facebooku. Oczywiście, kiedy tylko chcesz, możesz cofnąć tę opcję, wykonując krok po kroku odwrotnie.

Jak to zrobić na iPhonie?

Jeśli masz smartfon Apple, możesz udostępniać historie z Instagrama na Facebooku. Różnica polega na tym, że tutaj możesz wybrać, czy chcesz to zrobić, jednocześnie udostępniając każdą historię na Instagramie. Aby to zrobić, musisz przejść do Opcji na Instagramie, a gdy jesteś w aplikacji, kliknij opcję Połączone konta.

Zobaczysz kilka opcji łączenia sieci społecznościowych, chociaż w szczególności musisz kliknąć Facebooka. Więc to się zacznie proces łączenia kont z dwóch głównych sieci społecznościowych całego świata. System poprosi Cię o zidentyfikowanie się na Facebooku, jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej, a następnie Instagram poprosi Cię o zgodę na publikowanie w tej konkretnej sieci społecznościowej.

Następnie możesz wrócić do głównego menu Instagrama i zacząć przesyłać swoje historie, kiedy tylko chcesz, w tej sieci społecznościowej zdjęć i krótkich filmów. Kiedy dajesz Podziel się każdą z historii, zobaczysz również opcję przesłania go do Facebooka. W ten sposób iPhone pozwala nam dostosować, które historie z Instagrama chcemy publikować również na Facebooku, w nieco bardziej zaawansowany sposób niż Android.

Udostępniaj historie na Instagramie na temat statusu WhatsApp

Obecnie nie ma możliwości, aby ta sama aplikacja udostępniała historie z Instagrama na WhatsApp. Nie oznacza to jednak, że nie da się tego zrobić. Zobaczmy, jak możemy się dzielić dowolna historia na Instagramie na Whatsapp, jest to łatwiejsze niż myślisz.

W tej chwili nie ma narzędzia umożliwiającego automatyczne zapisywanie i publikowanie, chociaż Instagram testował przycisk, który można uruchomić. W tej chwili masz dwie możliwości: zapisywanie historii i przesyłanie jej do WhatsApp lub za pomocą przycisku „Udostępnij w…”

jeden. Zapisz i udostępnij: Najbardziej przydatnym i zalecanym sposobem jest zapisanie historii, którą udostępniasz na Instagramie, ponieważ będziesz musiał ją przesłać ręcznie. Kroki, aby to zrobić, są następujące:

 • Otwórz Instagram
 • Stwórz historia w górnym rogu lewo
 • Dodaj pożądane efekty, filtry, filmy, muzyka … Po utworzeniu przejdź do przycisków u góry.
 • Wybierz jedną z „Trzymać” (i ikonę strzałki w dół), zostanie on zapisany w galerii telefonu komórkowego.
 • Ale już idź do WhatsApp
 • Kliknij „Stany” u góry aplikacji
 • Przejdź do „Mój status”, aby dodaj aktualizację
 • U dołu ekranu zobaczysz swoje najnowsze zdjęcia i filmy
 • Wybierz ostatni obraz lub film co zrobiłeś, ten z historii?
 • Dodaj komentarz Jeśli chcesz
 • Wybierz, kto może zobaczyć Twój status
 • A później publikujesz jak każdą historię i gotowy.

Pamiętaj, że wynik nie będzie dokładnie taki sam. Oczywiście każdy efekt, GIF, emotikon, pytanie itp. Wszystko z Instagrama nie będzie miało wpływu na WhatsApp więc powinieneś o tym pamiętać.

Niestety dzisiaj to jedyny sposób, w jaki musimy dzielić się historiami na Instagramie na WhatsApp. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli robić to bardziej bezpośrednio, bez konieczności pobierania historii na nasze urządzenie.

Zapisanie historii z Instagrama na urządzeniu, a następnie przesłanie jej do WhatsApp nie jest zbyt skomplikowane. Nawet w ten sposób jest zapisany na telefonie komórkowym na wypadek, gdybyś nie chciał go zgubić ani sprawić, by historia była polecana.

Zapamietaj to Historie na WhatsApp i Instagramie trwają 24 godziny a po tych godzinach są eliminowane na zawsze. Więc to również pomaga ci je ocalić i, jak powiedziałem wcześniej, nie zgubić ich.

historie instagram status WhatsApp

2. Możliwość udziału w …
Inną opcją jest udostępnij jako link co automatycznie doprowadzi do Twojej historii. W takim przypadku musisz wykonać następujące czynności:

 • Przejdź do historii, którą chcesz udostępnić na Instagramie
 • Spójrz na ikony poniżej
 • Kliknij „Udostępnij w …” Zobaczysz różne aplikacje i czaty, które zainstalowałeś, wyszukaj „WhatsApp” i wybierz
 • Wybierać „Mój status” w nowym oknie, które otworzyłeś. Link do historii zostanie przesłany do Twojego statusu WhatsApp.

Więc możesz udostępnić Historia na Instagramie w Twoim statusie WhatsApp. Umożliwia również udostępnianie go w dowolnej innej aplikacji, którą zainstalowałeś na swoim telefonie komórkowym, o ile masz zarejestrowane konto i możesz w nim publikować. Na przykład we flotach Twittera. Jednak w przypadku WhatsApp lub Twittera historia na Instagramie nie jest udostępniana jako taka, ale link do historii jest udostępniany, aby użytkownicy mogli uzyskać do niej dostęp za jego pośrednictwem.

Udostępnianie Instagram Stories na Twitter Fleets

historia instagram floty twitter

Niedawno portal społecznościowy Twitter dołączył do tworzenia historii, które nazwali flotami, te, takie jak historie na Instagramie, Facebooku i statusie WhatsApp, trwają 24 godziny, po czym są automatycznie usuwane. Na razie możesz wgrać zdjęcia, filmy lub tekst, ale nie ma możliwości publikowania bezpośrednio, więc jeśli chcemy opublikować nasze Historie na Instagramie jak Floty na Twitterze, Musimy uzyskać dostęp w taki sam sposób, jak w przypadku WhatsApp. Aby to zrobić, możesz zapisać swoją historię na urządzeniu, a następnie wejść na Twittera i przesłać ją z galerii. Po drugie, możesz wybrać dostęp z historii z opcją udostępniania i wybrać Twittera, w ten sposób zostanie opublikowany link, który przeniesie Twoich obserwujących do Twojej historii na Instagramie.

dołącz do naszego kanału telegram