Skip to content

Jak przesyłać zdjęcia i filmy do kanału i relacji na Instagramie bez obniżania lub utraty jakości

24 de styczeń de 2023

Nie trzeba dodawać, że Instagram to jedna z najpopularniejszych sieci społecznościowych. obecnie używany ponieważ uwielbiamy robić selfie lub informować naszych obserwujących, co robimy.

Czy nadal masz często zadawane pytania dotyczące Instagrama, jak go używać i czym może być dla Ciebie? Użyteczne? Tutaj pomożemy Ci je rozwiązać.

I chodzi o to, że w dobie technologii i przy tak wielu rzeczach, których doświadczamy, ważne jest, abyśmy je mieli Komunikacja z innymi ludźmi, nawet za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Przyznajmy, że uwielbiamy publikować to, co robimy, co jemy, dokąd się wybieramy lub co Zróbmy. Uwielbiamy publikować to, czego słuchamy, miejsca, które odwiedzamy i z kim jesteśmy.

Kto nie zrobił zdjęcia i natychmiast przesyła je do swoich sieci, aby zobaczyć, ile lubię lub kocham mieć? Spójrzmy prawdzie w oczy, uwielbiamy informować świat o wszystkim, co robimy.

Z tego powodu mamy potrzebę robienia pięknych zdjęć i dobra jakość aby nasza rodzina, przyjaciele lub nasi obserwatorzy wiedzieli, co robimy, kiedy mamy zły czas lub jak się bawimy.

Na Instagramie możemy przesyłać zdjęcia i filmy ze wszystkiego, co robimy, na nasz profil. Możemy również przesyłać różne historie, które trwają 24 godziny a następnie są usuwane.

Problem polega na tym, że wiele osób skarży się, że podczas przesyłania zdjęcia lub filmu znajduje się ono w słaba jakość lub niska jakość Jak możemy to rozwiązać? Porozmawiamy o tym temacie poniżej.

Niska jakość zdjęć i filmów na Instagramie. Jak możemy temu zaradzić?

Jest więcej niż oczywiste, że kiedy przesyłamy zdjęcie do sieci społecznościowej, chcemy dobrze wyglądać nasi wyznawcy. Aby to zrobić, w dużej mierze potrzebujemy, aby dane zdjęcie było wysokiej jakości. Nie tylko pod względem treści, ale także pod względem treści obrazować.

Ten problem jest w rzeczywistości dość powszechny i ​​wiele osób widzi, jak cierpią z powodu ich zdjęć i filmów duży spadek jakości, gdy chcą przesłać je do sieci społecznościowej.

Ale powodem nie jest sama aplikacja ani telefon, wszystkie mają coś wspólnego Czy chcesz wiedzieć, co to jest?

robią zdjęcie bezpośrednio z aplikacji. Problem polega właśnie na tym, że kiedy robisz zdjęcie z aparatu, a następnie przekazujesz je do aplikacji, jakość jest utrzymywana przez cały czas. Jednak gdy robisz zdjęcie z aplikacji, jakość zdjęcia jest zredukowany.

Czy wiesz, że Instagram zawsze ma niską jakość filmów i zdjęć?

Tak, aby móc robić zdjęcia lub nagrywać filmy w dobrej jakości, a następnie przesyłać je przy zachowaniu tej samej. Wystarczy, że użyjesz aparatu swojego urządzenia mobilnego, a następnie otworzysz aplikację i prześlesz zdjęcie na Instagram.

To w zasadzie bardzo proste rozwiązanie: Nie musisz robić zdjęcia bezpośrednio z aplikacji.

W końcu też jest dużo wygodniejsze ponieważ z aparatu możemy zrobić kilka zdjęć bez konieczności cofania się lub czegoś podobnego.

Możesz także skorzystać z innych aplikacji, które mają filtry lepszej jakości i ciekawe opcje robienia zdjęć. Następnie prześlij go na Instagram za pomocą a unikalny styl a przede wszystkim jakością.

Dlaczego spada jakość relacji na Instagramie? Tutaj ci to wyjaśnimy

Podobnie, większość aplikacji próbuje nieco obniżyć jakość zdjęć i filmów

Powód? Więc kiedy musisz zobaczyć, co publikują inni, nie konsumujesz nadmierna ilość mobilnej transmisji danych lub ładowanie trwa zbyt długo.

widoki, sekcje, które zwolennicy kochają

Musimy pamiętać, że im lepsza jakość filmu lub zdjęcia, tym więcej staje się ciężki a im cięższy, tym dłużej trwa ładowanie, zwłaszcza jeśli masz mobilną transmisję danych.

Ale teraz znasz sekret lepszej jakości w Zdjęcia z Instagrama. Więc teraz nie masz wymówek, aby zrobić dobre zdjęcia lub filmy i podzielić się nimi ze wszystkimi obserwującymi, których masz na swoim koncie.

Czy istnieje sztuczka, aby poprawić zdjęcia na Instagramie?

Ponieważ wiesz, jak poprawić jakość zdjęć, To jest ważne że znasz też różne sztuczki, aby poprawić zdjęcia i móc przesłać je na Instagram.

Teraz, gdy wiesz, jak przesyłać zdjęcia lub historie i sprawić, by były doskonałe, możesz uzyskać znacznie więcej. zwolenników i serca.

Czy udało Ci się poprawić jakość swoich zdjęć dzięki temu artykułowi?

dołącz do naszego kanału telegram