Skip to content

Jak ukryć to, co widziane w historiach na Instagramie?

20 de wrzesień de 2022

Jedna z najczęściej używanych funkcji przez użytkowników Instagram jest niewątpliwie historie zarówno historie na Instagramie. Dosyć wygodnie jest dzielić się różnymi momentami, które przeżywamy z dnia na dzień przez ograniczony czas, nie zapełniamy naszego profilu zdjęciami, które w wielu przypadkach nie zasługują na to, by być w nim na stałe, dbając tym samym o jego prezentację.

AleJak ukryć znacznik wyboru w opowiadaniach na Instagramie?? robićMożesz zobaczyć historie, nie będąc widzianym? Jest to pytanie, które zadaje sobie wiele osób i szuka na to sposobów.

Ukryj znacznik wyboru historii na Instagramie

Wielu z nich chce zobaczyć historie innych ludzi, nie wiedząc, że to zrobili. Najlepszy sposób na zrobienie tego ukrywa to, co widziane. Ale jak? Jeśli za każdym razem, gdy widzimy historię, odnotowuje się, że to zrobiliśmy. Nawet kiedy historie są przez nas oglądane, wszyscy ci, którzy je widzieli, również są nagrywani.

Nie martw się, ponieważ istnieje metoda, aby przeglądaj historie na Instagramie bez problemu i nikt nie wie, że to zrobiłeś. W zasadzie jest to dość złożona metoda, chociaż działa wspaniale.

Zobacz historię na Instagramie, której nikt nie zauważy

  • Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to jak zwykle wejść na Instagram, albo wpisać profil osoby, której historię chcesz zobaczyć, albo od początku trochę poczekać, aż wszystko się załaduje.
  • Gdy wszystko jest naładowane, po prostu przesuń palcem w górę iw dół po telefonie i włącz tryb samolotowy. Zobaczysz, że połączenie Wi-Fi lub połączenie danych znika i pozostajesz bez połączenia z Internetem.
  • Teraz możesz zobaczyć wybraną historię, kliknąć ją i cieszyć się nią.
  • Potem musisz wrócić, dopóki nie opuścisz Instagrama.
  • Wyłącz tryb samolotowy, włącz ponownie Wi-Fi lub dane i gotowe.

Kiedy otwieramy Instagram lub dowolny profil w tej sieci społecznościowej, ładują wszystkie zdjęcia i kilka historii, aby wszystko działało szybciej.

Dobrą rzeczą jest to, że po odłączeniu Internetu wszystkie zdjęcia, które zostały już pobrane na telefon komórkowy jako pliki tymczasowe, są nadal dostępne. W związku z tym, nawet jeśli nie masz internetu, możesz je zobaczyć.

Inna metoda, choć nieco bardziej skomplikowana, jest utworzenie nowego konta na Instagramie i otwarcie dwóch na tym samym telefonie. Przez chwilę możesz otworzyć dwa konta w tej samej aplikacji. W ten sposób możesz zobaczyć historie osób, których szukasz, nie wiedząc przynajmniej, że to ty masz fałszywe konto.

Jeśli chcesz założyć nowe konto, zalecamy najpierw mieć kilku obserwujących. W przeciwnym razie byłoby bardzo oczywiste, że konto jest fałszywe i że przesyłasz jakieś zdjęcia, nawet jeśli są one pobierane z Internetu.

dołącz do naszego kanału telegram