Skip to content

Jak usunąć lub wyłączyć dźwięk kamery mobilnej, gdy używam jej do relacji na Instagramie?

4 de październik de 2022

Instagram jest jednym z największe na świecie sieci społecznościowe i ostatnio większy wzrost, z milionami użytkowników, którzy za bardzo lubią wszystko, co związane z fotografią i filmami, z powodów zawodowych lub po prostu dlatego, że lubią robić zdjęcia i selfie. Ale Chcesz wiedzieć, jak wyłączyć dźwięk aparatu podczas robienia zdjęcia?

Zdjęcia są już częścią codziennego życia, jest wiele osób, które nie mogą uniknąć ciągłego dzielenia się tym, co robią za pośrednictwem mediów społecznościowych i nie jest tak, że jest źle, ale oczywiście istnieją pewne ograniczenia, musimy kontrolować się w korzystaniu z tych sieci społecznościowych.

Robienie jednego lub dwóch zdjęć od czasu do czasu nie jest wcale takie złe, ale nie pozwól, aby za bardzo uderzyło ci to w głowę, a skończysz zależny od jednej sieci społecznościowej.

Jak pozbyć się dźwięku wydawanego przez aparat na Instagramie?

Wiemy, że wiele razy, gdy chcemy zrobić zdjęcie, są pewne rzeczy, których chcemy uniknąćr. Zły kąt, złe oświetlenie, w tym przypadku, jeśli rozwiązałeś już wszystkie te problemy, musisz zrobić zdjęcie. Ale to normalne, że jeśli to zdjęcie znajduje się w miejscu publicznym lub w miejscu, w którym jest wiele osób, chcemy pozostać niezauważeni.

Pamiętaj, że ze względów prawnych jest to niemożliwe ten dźwięk aparatu jest wyłączony w zastosowaniach w ogóle. Dzieje się tak, ponieważ zawsze musisz wiedzieć, kiedy zdjęcie jest robione, a także jak je czytasz. Ponieważ ponieważ zdjęcie może być używane do różnych powodów, takich jak wymuszenie. Proste zdjęcie może stać się problemem w czyimś życiu.

Dlatego za każdym razem, gdy robisz zdjęcie, słyszysz cichy dźwięk co staje się dość irytujące, więc robienie pewnych zdjęć staje się dość skomplikowane, w zależności od tego, gdzie jesteś, ponieważ jak wspomnieliśmy, na pewno przyciągniesz czyjąś uwagę, co bez wątpienia może być niewygodne.

Ale nie ma powodu do zmartwień, podobnie jak istnieją sztuczki, aby szybko zdobyć obserwujących na Instagramie. Są sposoby, aby wyłącz dźwięk aparatu Instagrama, dzięki czemu możesz zrobić zdjęcie, które tak bardzo kochasz.

Jakich aplikacji mogę użyć do usunięcia dźwięku?

Tak jak są sposoby, aby podążaj za kimś, nie zdając sobie z tego sprawyistnieć aplikacje umożliwiające robienie zdjęć bez wydawania jakichkolwiek dźwięków, które nas zdradzają. Oczywiście dlatego, że te aplikacje są tworzone głównie do robienia zdjęć w sposób, który nie przyciąga uwagi. Jest wielu ludzi, którzy wykorzystują tę zaletę do robienia psot.

Z tego powodu musimy zawsze być czujni unikaj bycia ofiarą wymuszenia lub aby uniknąć ryzyka na większą skalę, ponieważ dziś jest aplikacja na prawie wszystko. A to dlatego, że z każdym dniem pojawia się coraz więcej odkryć, które prowadzą postęp technologiczny do nowych granic.

telefon komórkowy z ikoną instagrama na ekranie

Bez dalszych ceregieli są to niektóre z najbardziej polecanych aplikacji przez różnych użytkowników, aby robić zdjęcia niezauważone.

  • Jedną z tych aplikacji jest Camera360, z którą czy możesz wyłączyć dźwięk? denerwujące, że telefon komórkowy działa podczas robienia zdjęcia.
  • Inną aplikacją, której możesz użyć, jest Wersja wyciszenia kameryo bardzo opisowej nazwie wystarczy łatwo usunąć dźwięk z aparatu iw ten sposób móc robić zdjęcia bez zwracania na siebie uwagi.

Musimy również wziąć pod uwagę, że ta aplikacja nie jest dokładnie kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami z Androidem, tylko z kilkoma, więc jest ważne, aby wziąć pod uwagę ten szczegół. Ponadto do korzystania z tej aplikacji konieczne jest, aby zrootowałeś swój telefon.

Ale nie martw się, jeśli chcesz użyć aplikacji takiej jak „wersja wyciszenia aparatu”, ale nie chcesz zrootować telefonu komórkowego. W Sklepie Play jest wiele opcji, które pomogą Ci wyłączyć dźwięk aparatu, a tym samym zrobić zdjęcia. Wśród tych aplikacji jest wiele, więc podamy kolejną możliwą zalecaną opcję.

  • Jeśli nie byłeś w stanie korzystać z poprzednich aplikacji, wpisz „wyciszenie aparatu” w Sklepie Play. Później szukaj tego o tym imieniu, ale bez korzenia.

dołącz do naszego kanału telegram