Skip to content

Jak dezaktywować, usunąć lub wyciszyć dźwięk aparatu w moim telefonie z Androidem

27 de marzec de 2023

Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy, że chcesz zrobić zdjęcie tak, aby nikt nie zdawał sobie z tego sprawy, oczywiście mniej niż osoba, która pojawi się na obrazie? Cóż, w takich przypadkach kamera może wydawać dźwięki, nawet jeśli tego nie chcemy. Z tego powodu uznaliśmy, że w pewnym momencie konieczne było napisanie artykułu, w którym wskazaliśmy, jak trwale dezaktywować dźwięk aparatu z Androidem.

Jak powiedzieliśmy, jest wielu użytkowników, którzy pytali nas o jakąś sztuczkę lub aplikację do wyłączania dźwięku aparatu na urządzeniach z Androidem, niezależnie od tego, czy są to panoramy, czy selfie. Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że nie ma czegoś takiego jak cichy aparat. zintegrowane z naszym telefonem komórkowymwięc musisz uciekać się do innych rodzajów rozwiązań, takich jak te w tym artykule.

Wyłączanie dźwięku aparatu na różnych urządzeniach

Oczywiście, jeśli chcesz wyłączyć dźwięk swojego aparatu na Androidzie, ale bez pobierania do niego żadnej aplikacji, musisz wiedzieć, że bocznymi klawiszami możemy ściszyć całą głośność w szybki i łatwy sposób. Są też inne, takie jak Sony Xperia, które zmuszają nas do otwarcia aparatu, naciśnij trzy elementy menua dopiero potem wyłącz dźwięk.

Z drugiej strony, jeśli masz HTC, będzie to trochę bardziej skomplikowane, ponieważ musimy nacisnąć ikonę aparatu i uzyskać dostęp do jego ustawień za pomocą trzech punktów, dezaktywując opcję fotografowania, dźwięk podczas robienia zdjęć. Następnie przechodzimy do Ustawienia, Ustawienia ogólne, Dźwięk migawki aparatu i odznacz to polew ten sposób całkowicie anulując dźwięk.usuń dźwięk z aparatu z Androidem

Również jest przypadek Motoroli, w którym musimy przesunąć linię po lewej stronie ekranu, przechodząc do ikony głośnika reprezentującej dźwięk i dezaktywując ją, aby całkowicie ją wyeliminować. A potem, żeby przestać wymieniać przykłady, mamy Huawei i Alcatel, które pozwalają wyciszyć dźwięk twoich aparatów z trzech punktów menu przy otwartym aparacie, przechodząc do Ustawień i Wycisz, możesz poprawić jakość swojego aparatu.

Ale choć w Xperii jest to proste, to wiemy, że wiele innych masowych firm jeśli chodzi o marketing urządzenia mobilne z AndroidemNie mają takich samych udogodnień w tym zakresie. W takich przypadkach musisz przejść do opcji Dźwięki i powiadomienia w Ustawieniach, a następnie wybrać między opcjami, które się tam pojawiają, takimi jak Wibracja lub nie przeszkadzać, ponieważ inaczej coś zabrzmi w tle.

Silent Camera, idealna aplikacja do wyciszenia naszego aparatu

Oprócz wszystkiego, o czym do tej pory wspomniano, o tym, jak wyłączyć dźwięk aparatu głównych firm produkujących telefony z Androidem, istnieje możliwość uniknięcia problemów za pomocą aplikacji. Jedyne, co musimy zrobić, to pobrać Silent Camera, a gdy to zrobisz, anulujesz dźwięk aparatu.

Pobierz Cichą kamerę na Androida

Zoptymalizuj przechwytywanie zdjęć aparatem mobilnym za pomocą tych aplikacji

Poniżej wymienimy najlepsze aplikacje, z których możesz w pełni wykorzystać jakość obiektywu telefonu komórkowego; wiesz jak możesz usuń dźwięk migawkiteraz dowiesz się, jak robić najlepsze zdjęcia za pomocą tych aplikacji:

  • Kamera Mx: Ma tak wiele opcji, że możesz nawet tworzyć GIF-y bez potrzeby korzystania z dodatkowego programu.
  • Adobe Lightroom: oferuje wszystkie zalety photoshopamożesz zrobić zdjęcie i edytować je jak profesjonalista bez opuszczania aplikacji.
  • aparat google: oferuje wiele opcji, takich jak tryb nocny który zapewni najlepszą rozdzielczość podczas robienia zdjęć w obszarach pozbawionych światła.
  • ProCamX: dzięki tej aplikacji możesz zrobić filmy w zwolnionym tempie lub montaże wideo, a także wszystkie dodatkowe opcje dotyczące zdjęć.
  • Komora Cymery: Jest jednym z najczęściej używanych, ponieważ oferuje swoim użytkownikom ogromną liczbę filtrów.

Z każdą z tych opcji będziesz mógł robić zdjęcia tak, jakbyś był ekspertem, bez konieczności edycji lub korzystania z dodatkowego programu, wystarczy użyć którejkolwiek z tych opcji i będziesz miał niesamowite rezultaty.

dołącz do naszego kanału telegram