Skip to content

Rozwiązanie: Dlaczego przyciski zwiększania i zmniejszania głośności lub przyciski pojemnościowe w moim systemie Android N nie działają?

30 de wrzesień de 2023

Jeśli przejrzymy niektóre główne fora i sieci społecznościowe, możemy znaleźć wiele użytkownicy pytają lub wyjaśniają, że „przyciski głośności nie działają na Androidzie N”. Prawda jest taka, że ​​jest to problem, którego oczywiście nie doświadcza większość użytkowników Androida, ale mimo to wydaje się, że dotyczy kilku.

Prawda jest taka, że ​​te przyciski są zwykle używane do zatrzymywania lub uruchamiania, gdy używasz programu do edycji do łączenia audio lub wideo na swoim Androidzie, co powoduje, wraz z kilkoma typowymi przyczynami, że problem polegający na tym, że przyciski głośności nie działają w systemie Android N

Wszystko zaczęło się, gdy mieszkańcy ul Google udostępniło pierwsze wersje beta Androida 7.0, i z biegiem czasu wydawało się, że zniknie. Jednak nawet dzisiaj możemy znaleźć wielu użytkowników, którzy mówią nam, że przyciski głośności nie działają na Androidzie N, więc postaramy się im pomóc.

Na początek miej urządzenie pod ręką i postępuj zgodnie z instrukcjami, pamiętaj, że każdy model jest inny, więc wszystko może się zmienić, począwszy od ładowania go inną ładowarką niż Twoja i powodowania problemów z amperażem, po po prostu te kroki nie działają na Twoim urządzeniu

Rzeczywiście, w poniższych wierszach postaramy się pokazać, jak rozwiązać problem z przyciskiem głośność nie działa na Androidzie N, więc jeśli doświadczasz tego właśnie teraz, lepiej czytaj dalej.

Jeśli nie masz odpowiedzi, w każdym razie będziemy to zalecać, Jak zawsze, zostaw nam komentarz, abyśmy mogli Ci pomóc w zależności od Twojej konkretnej sytuacji.

Rozwiązanie: Dlaczego przycisk głośności nie działa w systemie Android N?

Zasadniczo, jeśli masz problem z tym, że przyciski głośności nie działają na Androidzie N, pierwszą rzeczą, którą powinieneś rozważyć, jest to Najbliższe rozwiązanie, jakie mamy w takich przypadkach, polega na ponownym uruchomieniu urządzenia.. W rzeczywistości przekonasz się, że wielu użytkowników skomentowało, że za każdym razem, gdy przyciski głośności nie działały, bezpośrednio ponownie uruchamiali swoje terminale.

Prawda jest taka, że ​​​​jest całkiem jasne, że ponowne uruchamianie terminala za każdym razem, gdy mamy ten problem, może być denerwujące, a jednak nie mamy innej alternatywy, ponieważ w przeciwnym razie pozostaniemy bez fizycznych przycisków do zarządzania głośnością urządzenia. Ci, którzy zdecydowali się na ponowne uruchomienie jako rozwiązanie, skomentowali, że działa to całkowicie bez problemów.

Oczywiście pracownicy Google skomentowali, że stale pracują nad podjęciem niezbędnych wysiłków, aby różne wersje Androida nie miały tych problemów, ale niestety czasami one występują. W każdym razie nie możemy nie polecić tego Najpierw spróbuj uruchomić ponownie, a następnie spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne lub Twardy reset.

Przyciski głośności nie działają na Androidzie O. Co jest nie tak?

głośność pojemnościowa Androida

Jeśli Twoim problemem jest to, że na Androidzie O nie działają przyciski głośności, powinieneś wiedzieć, że chodzi o szukanie rozwiązania podobnego do tego, o którym wspominaliśmy powyżej, dla Twojego urządzenia mobilnego z Androidem N. W każdym razie Zawsze będziemy zalecać, aby w takich przypadkach, jeśli chcesz uniknąć błędów, używać stabilnych wersji Androida.

Przyciski Samsunga to już dawno porażka, minęły już czasy, kiedy Android działał znacznie lepiej, bez wątpienia jeśli szukasz telefonu komórkowego bez błędów, to go nie znajdziesz, ale są sporo dobrych opcji na rynku do wyboruprzed Samsungiem

A dzięki dobremu, zaktualizowanemu systemowi operacyjnemu Android możesz robić, co chcesz! Nie wspominając już o tym, że Androidy są łatwe do programowania z telefonu komórkowego i nieskończone korzyści, o których już wcześniej wszyscy wspominaliśmy, Bez wątpienia przy wyborze telefonu komórkowego priorytetem jest Android i oczywiście w wojnie z Apple i Windows Phonemi najbardziej przyjazny to zdecydowanie urządzenia z Androidem

Jeśli masz więcej pytań w tym zakresie, wystarczy, że nas o to zapytasz, abyśmy mogli Ci pomóc.

Czy zdarzyło Ci się, że przyciski głośności nie działają na Androidzie N? Czy udało Ci się rozwiązać ten problem krok po kroku w poprzednim kroku?

dołącz do naszego kanału telegram