Skip to content

Kosz na Androida, gdzie to jest?

25 de wrzesień de 2023

Gdy usuwamy plik Na komputerach mamy możliwość ich odzyskania w niezwykle prosty sposób, czyli dzięki koszowi, choć po jego opróżnieniu odzyskanie jest możliwe, ale wiadomo, że jest to znacznie bardziej skomplikowane.

Z pewnością, jeśli tu jest, to dlatego, że przy jakiejś okazji musiałeś to zrobić usuń pliki z urządzenia z Androidem a potem żałowałeś i zdałeś sobie sprawę, że w zależności od modelu telefonu komórkowego odzyskanie niektórych usuniętych plików może być mniej lub bardziej skomplikowane. Oczywiście, jeśli mamy zamiar porównać Androida z Okna czym on jest południowy zachód ogólnie łatwiejszy w użyciu, odzyskiwanie utraconych plików w tym przypadku jest znacznie prostsze. Z drugiej strony, kiedy mówimy o Android Sprawy znacznie się komplikują.

W przypadku na urządzeniach mobilnych odzyskiwanie plików jest znacznie bardziej pracochłonne ponieważ ponieważ nie mają kosza na śmieci, jasne jest, że po usunięciu ich odzyskanie może być prawdopodobnie niemożliwe, choć nie jest to całkowicie niemożliwe, jak większość ludzi myśli, w rzeczywistości może się to oczywiście okazać łatwiejsze, niż się wydaje, musisz mieć trochę cierpliwości, aby to osiągnąć, tak.

W tym artykule pokażemy, jak przenieść Kosz na Androida. Pierwszą rzeczą, którą musisz o tym wiedzieć, jest to, że pomysł polega na zrobieniu pośredniego kroku w kierunku całkowitej eliminacji treści. W ten sposób, jeśli uda nam się emulować działanie Kosza na telefonach z Androidem, będziemy mieli szansę nie utracić natychmiast naszych treści.

Dlaczego na Androidzie nie ma Kosza?

Z pewnością zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego w mobilnych systemach operacyjnych nie ma domyślnie Kosza, a zanim pokażemy Ci, jak go mieć, rzucimy okiem na przyczyny tej nieobecności. Zasadniczo wszystko ma związek z pojemnością pamięci, a pliki znajdujące się w Koszu nadal zajmują miejsce.

Problem w tym, że chociaż na komputerach nie zmienia to wiele, bo ostatecznie wszyscy wiemy, że mają dużo miejsca na dysku, to umieszczenie plików w Koszu na Androidzie nie zwalnia miejsca. W rzeczy samej, prawdopodobnie, jeśli terminale z Androidem lub iPhone’y będą nadal zwiększać pojemność pamięci, moglibyśmy mieć w nich KoszCóż, tam byłoby warto. Ale na to będziemy musieli nadal czekać.

Odzyskaj usunięte pliki z Kosza

Choć dla wielu Android to najlepszy z systemów operacyjnych, jakie mamy pod ręką na smartfonach W dzisiejszych czasach nie możemy nie wziąć pod uwagę, że zawsze są jakieś elementy, które chcielibyśmy dodać. Wiele osób pytało nas w komentarzach, dlaczego na Androidzie nie ma Kosza takiego jak ten, który widzimy w systemie Windows, więc dzisiaj trochę o tym porozmawiamy.

To, co zamierzamy zrobić, to w kilku słowach zainstalować coś w rodzaju kosza na Androida. Jak? Dzięki aplikacji, którą znajdziemy w Sklepie Play i nazywa się „Kosz na śmieci”. Co jest śmietnik? Zasadniczo jest to aplikacja, która spełnia funkcję dość podobną do tej, o której wspomnieliśmy powyżej. Pomysł jest taki, że możesz odzyskać w bardzo prosty sposób i oczywiście możliwie najszybciej każdy typ pliku, który usunąłeśponieważ aplikacja tworzy jego kopię, aby zapisać ją na jakiś czas.

Po zainstalowaniu aplikacji musimy ją otworzyć, aby przejść do części, w której widzimy ikonę z trzema pionowymi liniami, po naciśnięciu tam musisz przejść do części konfiguracyjnej, aby skonfigurować ochronę plików, aby to wybrać chcesz, aby został on zapisany na wypadek jego usunięcia. Aplikacja zapisuje kopię tego, co każesz jej zapisać. Może to być wszystko lub jakiś konkretny plik, taki jak filmy lub zdjęcia.

Ma opcję, choć nie jest bezpłatna, ale płatna, że ​​możesz zapisać wszystko usunięte w chmurze i w ten sposób nie zajmie to miejsca, chociaż ta opcja jest już płatna, reszta aplikacji całkowicie darmowa.

Pierwszą rzeczą, którą zalecamy po zakończeniu konfigurowania wszystkiego tak, jak chcesz, jest wypróbowanie Usuń kilka plików, które nie są zbyt ważne. Zrób kilka losowych zdjęć i usuń je, a nawet filmy, aby sprawdzić, czy wszystkie ustawienia, które dokonaliśmy powyżej, działają poprawnie.

Jak mieć Kosz na Androidzie?

Jak zobaczysz, posiadanie kosza na Androidzie całkowicie za darmo nie jest zbyt skomplikowane, aplikacja działa wyśmienicie i nie zajmuje też zbyt dużo miejsca, więc nie powinieneś martwić się tym szczegółem, bo przecież usuwając pliki, nie chodzi tylko o wyczyszczenie smartfon o rzeczach, których nie używasz i na które nie patrzysz, ale też o zrobieniu odrobiny przestrzeni, prawda?

Inne bardzo częste wyszukiwania dotyczące tego tematu, które znaleźliśmy w różnych sieciach społecznościowych i na forach Dotyczą one następujących kwestii: gdzie jest kosz na telefonie komórkowym z Androidem, kosz na Androida, kosz na śmieci w telefonie, kosz na aplikacje na Androida, kosz na śmieci, kosz na śmieci Samsung Grand Prime, kosz na śmieci Samsung j5 lub recykling moto g kosz. Jeśli masz inne pytania w tym zakresie, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli oczywiście Ci pomóc.

Jaką inną aplikację Windows chciałbyś mieć na swoim Androidzie?

dołącz do naszego kanału telegram