Skip to content

Skąd mam wiedzieć, czy moje relacje na Instagramie zostały ukryte, zablokowane lub ograniczone?

1 de luty de 2023

Może ci się wydawać dziwne, że nawet śledząc konto znajomego, który jest bardzo aktywny w sieci, nic nie opublikował, ale dzieje się tak, że Nie masz możliwości dowiedzenia się, czy mają ukryte historie przed tobą na Instagramie. To jeden z największych dylematów tysięcy użytkowników jednej z największych i odnoszących największe sukcesy platform mediów społecznościowych.

Dziś każdy, kto posiada smartfon, na pewno go ma Zainstalowana aplikacja Instagram i zawsze gotowy do użycia. Instagram ma świetne różnorodne opcje utrzymania naszego profilu z zachowaniem poziomu prywatności że chcemy Wśród tych opcji jest ukrycie historii na Instagramie. Chociaż oczywiście, tak jak my możemy je ukryć lub ukryć, mogą one również ukryć przed nami historie. Jak się dowiedzieć, czy mają przed tobą ukryte historie na Instagramie? Dalej zobaczymy.

jem wiedzieć, czy mają przed tobą ukryte historie na Instagramie?

Ważne jest, aby wyjaśnić, że jedną rzeczą jest to, że zostałeś zablokowany na Instagramie, a inną zupełnie inną rzeczą jest to, że nałożyli na ciebie pewne ograniczenia, aby zobaczyć historie. Wiele razy obserwujemy, że konto pozostaje aktywne, ponieważ to widzimy użytkownik kontynuuje przesyłanie zdjęć lub wideo, ale nie publikuje niczego w swoich relacjach. i to właśnie budzi w nas podejrzenia. To jest pierwsza wskazówka, dlaczego?Odpowiedź jest bardzo prosta, a mianowicie, że właśnie ten znajomy lub ci przyjaciele są bardzo aktywni w swoich historiach i nie ma dnia, żebym publikował nie jeden, ale kilka.

Kiedy zablokujemy osobie możliwość zobaczenia historii na Instagramie, oczywiście ten użytkownik nie będzie mógł jej zobaczyć. Mamy już wyjaśniliśmy wcześniej, jak to zrobić, I właściwie wcale nie jest to skomplikowane. W ciągu kilku sekund możesz uniemożliwić innym oglądanie Twoich historii bez zbyt wielu problemów.

W ten sam sposób mogą to zrobić z tobą, mogą uniemożliwić ci oglądanie historii, które przesyłają na swój Instagram. Zwykle, normalnie nie możesz zobacz, czy użytkownik przesyła historie na swój Instagram, czy nie, ponieważ jeśli zostałeś zablokowany, nie otrzymasz żadnego powiadomienia ani nic. Wygląda na to, że ta osoba nic nie przesłała.

Jakie opcje masz do wyboru w takich przypadkach? Czy możesz znaleźć?

Polubienia postów na Instagramie

Chociaż w świecie komputerów istnieje rozwiązanie prawie na wszystko, możemy powiedzieć, że w takich przypadkach niewiele można zrobić. Prawdą jest, że możesz wypróbuj kilka alternatyw, które pomogą ci wykluczyć, czy naprawdę byłeś naprawdę ograniczony w relacjach na Instagramie znajomego lub znajomego.

To, co możesz zrobić, to po prostu utwórz nowy Instagram z komputerai w ten sposób będziesz mógł zweryfikować, czy dana osoba rzeczywiście opublikowała historieto najlepszy sposób, aby sprawdzić, czy zostałeś zablokowany w relacjach na Instagramie.

Z kolei w przypadku, gdy ta osoba ma swój profil w trybie publicznym, możesz przejść do przeglądarki internetowej i umieścić adres URL jej profilu, który wyglądałby mniej więcej tak: www.instagram.com/nazwa_użytkownika a tam, gdzie umieściłem „Nazwę użytkownika”, powinien znajdować się adres URL profilu tej osoby.

Jeśli ta osoba ma prywatne konto, będziesz musiał spróbować śledzić to za pomocą innego fałszywego konta co pomyślałeś i czekaj, aż cię zaakceptuje. Jeśli nie, jedyną opcją jest po prostu próba założenia konta, które już obserwuje tę osobę, może wspólnego znajomego itp.

Pomijając te metody, nie ma nikogo innego, kto mógłby wiedzieć, czy ta osoba ukrywa twoje historie na Instagramie, czy nie. Nie pozostaje nic innego, jak iść śmiało i odważyć się otwarcie zapytać. Może mógłbyś spróbować zapytać go w subtelny sposób, na przykład: od dawna nie przesyłałeś historii na Instagramie, Coś się dzieje?. Ponieważ w przeciwnym razie będzie to niemożliwe, jeśli masz ustaw swoją prywatność na Instagramie.

dołącz do naszego kanału telegram