Skip to content

Jak odpowiadać na pytania i dzielić się odpowiedziami na Instagram Stories – Odpowiadaj na Instagramowe historie

26 de wrzesień de 2022

Instagram to jedna z najpopularniejszych sieci społecznościowych światowej sławy i używane dzisiaj. Jest używany zarówno przez młodsze, jak i starsze pokolenia. Dlatego tutaj nauczymy Cię, jak odpowiadać na pytania dotyczące historii na Instagramie, abyś nauczył się trochę więcej korzystać z tej wspaniałej sieci społecznościowej.

Cóż, nie możemy zaprzeczyć, że to jedna z najzabawniejszych rzeczy Instagram to słynne historie. Wszyscy z nich korzystamy, a przynajmniej daliśmy im jedną z nich, chociaż raz, odkąd stworzyliśmy nasz profil. Dzięki tym opowieściom możemy nie tylko dzielić się małymi chwilami, którymi żyjemy z dnia na dzień.

Jeśli nie, możemy też zadawać pytania i odpowiadać na cudze niewiadome, a nawet robić to za pomocą kijów z historii na Instagramie. W ten sposób możesz wchodzić w interakcje w bardzo dynamiczny sposób ze wszystkimi naszymi obserwatorami. W ten sposób zdobywając z nimi więcej kontaktu, a tym samym zyskując większą popularność.

Jeśli nie wiem jak odpowiedzieć na pytania w opowiadaniach na Instagramie lub jak publikować odpowiedzi. Nie ma się czym martwić, ponieważ postępując zgodnie z naszymi instrukcjami, w prosty sposób nauczysz się, jak to zrobić.

Jak odpowiedzieć na pytania dotyczące historii na Instagramie?

Następnie dostarczymy Ci wszystkie kroki, które musisz wykonaćaby móc z powodzeniem odpowiadać na pytania z historii na Instagramie.

  • Pierwszą rzeczą jest wejście na Instagram, a potem będziesz szukał historii, która ma pytanie do odpowiedzi.
  • Gdy znajdziesz się w historia z pytaniem. Zobaczysz pudełko w żywym kolorze z pytaniem. Poniżej zobaczysz pole z napisem „Napisz coś”.
  • Teraz kliknij to pole i możesz napisać swoją odpowiedź, która będzie całkowicie twoim wyborem. Po zakończeniu pisania następnym krokiem, który należy zrobić, jest kliknięcie „Wyślij”.
  • Oczywiście możesz spędzić dzień na odpowiadaniu, ponieważ nie masz limit pytań które możesz otrzymać Chociaż na każde pytanie będziesz miał okazję odpowiedzieć tylko raz.
  • Po kliknięciu opcji „Wyślij” wspomniany przycisk zmienia się i teraz pojawia się „Wysłano!”. Co oznacza, że ​​odpowiedź została pomyślnie wysłana do osoby, która zadała pytanie.

Osoba, która zadała pytanie będzie wiedział, że to ty który wysłał odpowiedź. W przypadku, gdy chcą odpowiedzieć ci w swoich historiach, twoje imię i nazwisko nie pojawi się, chyba że wspomniana osoba określi je w swojej odpowiedzi.

Odkładając to na bok, twoja odpowiedź jest anonimowa dla wszystkich jego zwolenników, ale nie dla osoby, która zadała pytanie. Dlatego nie powinieneś się martwić, czy odpowiedź była dla Ciebie czymś osobistym.

telefony z instagramowymi historiami na ekranach

Jak zadawać pytania w opowiadaniach na Instagramie?

Na wypadek, gdyby tym, który zadał pytanie, byłaś ty, na pewno chcesz podziel się swoją odpowiedzią ze swoimi obserwatorami. Poniżej znajdują się odpowiednie i konkretne kroki, które musisz wykonać, aby wykonać to proste zadanie.

  1. To, co zamierzasz zrobić, to idź do historii z utworzonym pytaniem.
  2. Po tym będziesz musiał przejść do na dole po lewej ekranu, na którym pojawia się kilka zdjęć profilowych i kilka słów „Oglądane przez”. Musisz naciskać w tym miejscu.
  3. W ten sposób, otwórz nowe oknogdzie będziesz mógł zobaczyć wszystkie osoby, które widziały historię, a przede wszystkim wszystkie osoby, które odpowiedziały na Twoje pytanie.
  4. Jeśli chcesz coś udostępnić, musisz kliknąć jeden z udzielone odpowiedzi dla Twoich obserwujących.
  5. wtedy trafia do ciebie pojawi się wyskakujące okienko z opcją „Udostępnij odpowiedź”. Kliknij na to.

I zrobione raz kończysz na to odpowiadać, Zostanie udostępniona jako kolejna historia. W ten sposób możesz podzielić się każdym z nich z tymi osobami, które odpowiedziały na Twoje pytanie i ogólnie z Twoimi obserwującymi.

To jest ważne, że pamiętasz na które odpowiadamy, nie jest publikowany, chyba że zdecydujemy się je wyraźnie oznaczyć lub nazwać.

W każdym razie, zapisz nas na Instagramie zapewnia wiele sposobów interakcji Dzięki naszym obserwatorom, niezależnie od tego, czy przesyłają zdjęcia do naszych historii, daje nam to również inne sposoby na otrzymywanie informacji i śledzenie różnych postów, śledząc hashtagi, a nawet używając naklejek do zadawania pytań w historiach. Wszystko z tej niesamowitej sieci społecznościowej.

dołącz do naszego kanału telegram