Skip to content

Jak zwiększyć widoczność na Instagramie, aby więcej osób widziało moje posty i moje historie

10 de styczeń de 2022

Historie na Instagramie to jedna z najlepszych funkcji, które zostały ostatnio dodane do jednej z najważniejsze sieci społecznościowe na świeciei krok po kroku poznajemy jego sztuczki i tajemnicęs. Prawda jest taka, że ​​jak wiemy, możemy zobaczyć, kto recenzuje nasze Instagram Stories, więc mamy doskonałe pojęcie o tym, ilu obserwujących je recenzuje. W tym samouczku nauczymy Cię, jak zwiększyć widoczność na Instagramie.

Cóż, musimy podkreślić w tym sensie, że ostatnio więcej niż jeden czytelnik pytał nas, czy istnieją jakieś sztuczki, dzięki którym więcej osób może zobaczyć nasze historie na Instagramie. I jak zawsze nie ma magicznej formuły, która sprawi, że nasze Instagram Stories będą bardziej popularne, zawsze mamy pod ręką kilka ciekawych opcji.

Pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać w tym sensie, jest to, że zasadniczo inni użytkownicy będą chcieli zobaczyć Twoje historie, jeśli wiedzą, że dasz im coś dobrego, więc spróbujemy ulepszyć Twoje historie na Instagramie . Okej, powiedzieliśmy już podstawy, więc z następującymi sztuczkami, będziesz miał możliwość generowania znacznie lepszych relacji na Instagramie do tej pory, więc czytaj dalej o tym.

Jak ulepszyć Instagram Stories i poprawić swoją widoczność

Edytuj swoje historie na Instagramie za pomocą VSCO lub podobnego

Oczywiście wielu z nas to wie istnieją różne aplikacje do edycji wykonywanych przez nas zdjęć. Ale co się stanie, jeśli wykorzystamy je również do edycji zdjęć, które zamierzamy przesłać jako historie? Cóż, powinieneś zacząć analizować tę możliwość, zaczynając od aplikacji takich jak Snapseed, Lightroom czy VSCO, które są jednymi z najlepszych w tym segmencie.

Prawda jest taka, że ​​chociaż mamy opcje edycji historii na Instagramie w tej samej sieci społecznościowej, wyniki nie są zbyt zaawansowane i dlatego najpierw musimy obrobić obrazy w edytorze. Wspominaliśmy już o kilku naprawdę dobrych i jesteśmy pewni, że jeśli ich użyjesz, sprawisz, że Twoje historie przyciągną uwagę całego świata.

Możesz modyfikować obrazy w taki sposób, aby nawet w wielu przypadkach wydają się lepszej jakości niż oryginały, a także nadaj im charakterystyczny akcent, który pomoże Ci stworzyć rodzaj osobistej marki do naśladowania. Coś, co robią najlepsi influencerzy lub youtuberzy, tacy jak Yuya, to edycja zdjęć za pomocą specjalnych aplikacji. Co najlepsze, wiele z tych aplikacji do edycji jest dostępnych w bezpłatnych wersjach, więc nie musisz wydawać pieniędzy, aby uzyskać lepsze wyniki.

Bumerang z aplikacjami zewnętrznymi

Bumerang To jedna z najciekawszych funkcji, jakie możemy znaleźć w sieci społecznościowejChociaż zalecamy, aby jeśli chcesz generować treści z tym zabawnym efektem, rób to poza Instagramem. Funkcję bumerangu można pobrać przez apk na nasz telefon komórkowy, który będzie działał na Twoim Instagramie.

Zdarza się, że gdy korzystamy z funkcji w ramach Instagrama, wyniki są zbyt mocno skompresowane i tracą jakość, więc lepiej użyj do tego zewnętrznej aplikacji. Po zapisaniu bumerangów możesz je przesłać do Instagram Stories, tak jak każdą inną zawartość.

Skorzystaj z WiFi w aparacie

Wiele aparatów cyfrowych dostępnych obecnie na rynku ma wbudowaną funkcję Wi-Fi. Bo, możemy skorzystać z tej funkcji, aby ulepszyć nasze historie. Dzięki systemowi WiFi możemy przesyłać zdjęcia, które robimy w ciągu dnia na naszą komórkę. Możemy je edytować za pomocą VSCO, które możemy pobrać ze Sklepu Play, a tym samym będziemy mogli przesyłać je do naszych historii.

Oczywiście ta rada ma bezpośredni związek z tym, jak wielu z nas wie, z wynikami, które można uzyskać za pomocą aparatu cyfrowego Są lepsze niż to, co może nam zaoferować obiektyw smartfona. Jeśli zwykle robisz zdjęcia aparatem cyfrowym, nie wahaj się wysłać tych zdjęć na telefon komórkowy, edytować je, a tym samym przyciągnąć uwagę wszystkich swoich obserwatorów.

Dodaj tekst do swoich obrazów

Chociaż obrazy często mówią więcej niż tysiąc słów, nie możemy nieraz dodawać do naszych fotografii jakiegoś tekstu do historii. pomóż obserwującym dowiedzieć się więcej na ten temat. Dzięki funkcjom Instagrama możemy tagować różne osoby, dodawać teksty opisowe lub objaśniające, a nawet tagi lokalizacji o tym, gdzie jesteśmy.

Nie tylko to, ale podobnie jak w przypadku efektów obrazów, zalecamy zawsze staraj się generować określony styl tekstu, albo przy użyciu tych samych kolorów, albo drukując w liniach określony format.

Regularnie przesyłaj historie

Chociaż wszystkie poprzednie wskazówki pomogą Ci w przesyłaniu historii na Instagram, nie mogliśmy przestać o tym mówić ważne jest, aby przesłać kilka historii ustalane nie na dzień, ale na tydzień. Normalną rzeczą jest to, że jeśli chcesz przyciągnąć uwagę swoich obserwujących, przesyłasz około 20 artykułów tygodniowo, średnio około 3 dziennie, o jak najbardziej zróżnicowanych czynnościach.

Staraj się zmieniać treści, które widzisz, aby stały się bardziej wirusowe. Spróbuj przesłać GIF do swoich historii na Instagramie, różniąc się filmami i obrazami z treścią.

Oczywiście zobaczysz, że musisz wziąć to jako pracę, ale poza tym, nigdy nie będziesz w stanie zwiększyć liczby obserwujących Twoich historii na Instagramie, a tym samym w celu poprawy odwiedzin tych historii. Zwykle każdy z nas wykonuje wystarczająco dużo zadań w ciągu dnia, aby przesłać dwie lub trzy ciekawe historie w ciągu dnia, więc zastanów się, które z nich zamieścisz.

Umieść swój profil publiczny

Chociaż ta ostatnia rekomendacja może wydawać się zbyt oczywista, prawda jest taka, że ​​nie możemy jej nie brać pod uwagę. Musisz opuścić profil publiczny, jeśli chcesz pracować nad swoimi historiami naprawdę przykuwa uwagę nowych obserwujących. Oczywiście jest to coś, co będziesz musiał stopniowo oceniać, ponieważ nie każdy chce opuścić swój profil publiczny, ale jeśli to zrobisz, to ci pomoże.

Jedną z najwygodniejszych i najbardziej wykorzystywanych funkcji portalu społecznościowego jest Instagram Stories. Nie możemy zaprzeczyć, że są proste i dynamiczne. Nie tylko ze względu na liczbę sposobów musimy przesłać historię z różnymi efektami i filtrami. Jeśli nie dlatego, że możemy przesłać to, co chcemy, w sumie w ciągu 24 godzin te historie są eliminowane.

W przeciwieństwie do przesyłania zdjęcia, tutaj nie masz takiego, które mogą ci dać. Jeśli nie, liczy się „widziany” przez ludzi. To znaczy że im więcej ludzi widzi tę historię, tym bardziej „skuteczna” ma być. powiedzieć jakoś. Poniżej zobaczymy, jak zachęcić więcej osób do obejrzenia mojej historii na Instagramie, zobaczmy najlepsze sztuczki, aby ją zdobyć.

jak zdobyć popularność na Instagramie

Sztuczka, aby zwiększyć widoczność w Instagram Stories

Przejdźmy do rzeczy. Jeśli udostępniamy historię na Instagramie, to po to, aby nas zobaczyli, a im więcej osób zobaczy tę historię, tym lepiej dla nas. To główna idea dzielenia się historią, prawda? Jest kilka małych sztuczek, które choć wydają się dość podstawowe, jest wiele osób, które ich nie używają. Nawet na zdjęciach przesłanych do Twojego profilu.

W zasadzie to świetny pomysł, aby dodać lokalizację i hashtag. Zatem fotografię może znaleźć wiele osób, których możesz nawet nie znać W ten sposób przy odrobinie szczęścia nie tylko zdobędziesz nowy followers, ale także jeszcze jeden widok w swojej historii.

Jak zwiększyć widoczność historii na Instagramie

Hashtagi i lokalizacja są ważniejsze niż myślisz, aby zwiększyć statystyki absolutnie wszystkiego na Twoim profilu. W ten sposób możesz osiągnąć mieć więcej wyświetleń w swoich historiach i obserwujących, które później będą się gromadzić aby uzyskać więcej lajków na zdjęciach itp.

Ważne jest również, abyś miał swój profil publicznie, aby ludzie mogli zobaczyć treść twoich historii i tym samym zdecydować się na obserwowanie cię.

Inną ważną rzeczą jest to, że historie są interesujące. Oczywiście ludzie lubią oglądać pewne uderzające rzeczy w sieciach społecznościowych, nie zawsze takie same. Aby mieć więcej obserwujących i uzyskać więcej wyświetleń na historiach na Instagramie, ważne jest, aby udostępniane treści były jak najbardziej interesujące a przede wszystkim różne rzeczy.

Nie jest też dobrym pomysłem, aby zawsze wrzucać nas zdjęcia lub zawsze urozmaicone jedzenie. Powinniśmy spróbować wszystkiego po trochu i bądź jak najbardziej oryginalny, aby ludzie, którzy nas widzą, nadal to robili i nie ukrywaj naszych historii. Ale także, aby móc zdobywać nowych obserwujących i w ten sposób uzyskać więcej wyświetleń we wszystkim, co publikujemy w sieci społecznościowej.