Skip to content

Rozwiązanie: „Pokemon Go nie jest kompatybilny z moim telefonem, urządzeniem, systemem operacyjnym lub oprogramowaniem”

12 de listopad de 2022

Jeśli zaledwie kilka dni temu powiedzieliśmy, że długo oczekiwana gra oparta na technologia wirtualnej rzeczywistości, Pokémon Gomożna już pobrać zarówno na iOS, jak i Androida, nie powinniśmy tracić z oczu informacji i szczegółów dotyczących doświadczenia użytkownika.

Oczywiście większość spotkała się z optymalna wydajność grychociaż niektórzy mieli problemy.

Wielokrotnie zdarza się, że chcemy zainstalować tę wspaniałą grę, ale niestety nie jest to możliwe, ponieważ dostajemy irytujący komunikat, że nasz telefon Nie jest kompatybilny z tą grą.

W ten sposób jesteśmy rozczarowani myślą, że nie będziemy w stanie zagrać w Pokemon Go, zwłaszcza, że ​​jest to sukces dla baw się z przyjaciółmi lub rodziną.

Ale nie powinieneś się martwić, ponieważ nie jest to coś tak poważnego i na pewno będziesz mógł cieszyć się grą z najlepszymi przyjaciółmi, łapaniem pokemonów i byciem najlepszym graczem ze wszystkich. Będziesz się świetnie bawić przez wiele godzin bez przerwy.

Pamiętaj, że musisz postępować zgodnie z samouczkiem krok po kroku, aby nie mam problemów.

W ten sposób Pokemon Go jest kompatybilny z Twoim telefonem komórkowym

Rzeczywiście, niektórzy użytkownicy napisali w sieciach społecznościowych i forach, że komunikat „Pokémon Go nie jest kompatybilny z moim telefonem komórkowym” pojawia się w tym samym czasie, w którym chcą zacząć cieszyć się grą.

Wraz z komunikatem Pokémon Go nie jest kompatybilny z moim telefonem komórkowym, widzimy, że ekran pozostaje kafelki na szarym tlelub że bezpośrednio gra się nawet nie otwiera.

Dlatego musimy powiedzieć w tym sensie, że chociaż większość osób dotkniętych chorobą pomyślała, że ​​tak było problem własnego urządzeniado tego stopnia, że ​​nie jest kompatybilny z grą, prawie nigdy nie pojawia się komunikat Pokémon Go nie jest kompatybilny z moim telefonem komórkowym.

Dzieje się tak, że serwery gry mają zawalił się w ciągu ostatnich godzin ze względu na intensywne użytkowanie użytkowników.

Rozwiązanie Pokémon Go nie jest kompatybilne z moim urządzeniem mobilnym

Cóż, w zasadzie, jeśli chodzi o wiadomość, że Pokémon Go nie jest kompatybilny z moim telefonem komórkowym, musimy wprost wykluczyć, że jest to problem ze zgodnością z różnymi charakterystykami technicznymi naszego smartfona.

Rzeczywiście, uniknięcie komunikatu Pokémon Go nie jest zgodne z moim telefonem komórkowym z tego punktu widzenia będzie wymagało jedynie posiadania Androida 4.4 KitKat Jeśli go nie masz, możesz go zaktualizować.czy nowsze wersje, a co za tym idzie, że mamy co najmniej 58 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

Analizując te szczegóły, musisz wiedzieć, że jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych wymagań, wiadomość Pokémon Go nie jest kompatybilny z moim telefonem komórkowym Z tego powodu będzie się pojawiał i na ten moment nie ma sposobu, aby go rozwiązać.

Kiedy to zrobisz, wszystko, co musisz zrobić, to pobrać Pokémon Go ze sklepu Google Playlub pobierz plik APK gry z samouczka krok po kroku.

czarny telefon łapiący pokemona

W ten sposób możesz zainstalować Pokémon Go na swoim telefonie komórkowym

Co do reszty, nie ma zbyt wielu problemów, które należy wziąć pod uwagę w związku z komunikatem Pokémon Go nie jest kompatybilny z moim telefonem komórkowym, biorąc pod uwagę to wydaje się nie mieć więcej problemów gra z wyjątkiem przypadków wymienionych powyżej.

Oczywiście, jeśli zamierzasz zainstalować go z APK, musisz wiedzieć, że będziesz musiał włączyć opcję Nieznane pochodzenie o Nieznane źródła z sekcji bezpieczeństwa Twojego Androida.

Jeśli już spełniasz te wymagania, ale szczęśliwa wiadomość nadal Cię dotyka, możliwe, że tak jest zwinięte serwery jak wspomnieliśmy wcześniej, więc w takich przypadkach zalecamy uzbroić się w cierpliwość w tym zakresie.

A jeśli jesteś częścią fanów tej udanej gry, wiesz, że wysoka grafika ma kilka wad jaką ma Pokemon Go, często zdarza się niektórym osobom, że gra sama się zamyka, nie otwiera lub po prostu nie ładuje mapy.

Więc kilka razy decydujemy się odinstalować i zainstalować grę, ale od tego czasu nie otrzymujemy żadnych wyników że istnieje bardzo skuteczny sposób aby ten mały problem został rozwiązany bez niedogodności.

Mamy nadzieję, że podobał Ci się ten samouczek i że zawsze tak było, jeśli masz jakiś problem z instalacją, najlepszą rzeczą jest to spróbuj ponownie skorzystać z samouczka.

Ponieważ z pewnością mogłeś pominąć krok.

Jeśli masz jakieś pytania, które chciałbyś, abyśmy rozwiązali możesz to zostawić w komentarzach a my chętnie na nie odpowiemy.

dołącz do naszego kanału telegram