Skip to content

Poprawka: błąd „Pokémon Go sam się zatrzymał lub zamknął” lub gdy mapa się nie ładuje

30 de listopad de 2022

Pokémon Go to jedna z niewielu gier, które w bardzo krótkim czasie stały się popularne na platformie Android. To dlatego, że pozwala użytkownikowi przeżyj własną przygodę z pokemonami uchwycenie ich w prawdziwym życiu dzięki nowej technologii rzeczywistości rozszerzonej. Jednak niektóre osoby mogą być sfrustrowane, ponieważ aplikacja wyświetla błąd informujący o zatrzymaniu gry Pokémon Go.

Gracze często lubią grać na dużą skalę, im więcej, tym lepiej (na przykład ze smart tv), dlatego dzisiaj porozmawiamy o jednym z błędy ładowania najczęstsze, które niestety cierpią z powodu starych aktualizacji tej popularnej mobilnej gry wideo

Jeśli Ci się to przytrafiło, nie martw się, zobaczysz, jak łatwo rozwiązać ten problem. Trzeba być po prostu bardzo cierpliwym i postępuj zgodnie z instrukcjami bardzo dobrze. Przekonasz się, że nie jest to skomplikowane lub musisz zrobić tytuł magistra, aby kontynuować grę Pokemon Go.

Przypomnienie: Częste granie telefonem komórkowym może spowodować jego nagrzewanie się i przeciążenie. Jest to coś, co musisz rozwiązać, zanim będziesz mógł dalej grać w swoje ulubione gry wideo. Androida lub iOS ponieważ nie chcemy związanych z tym problemów

Pokémon Go zatrzymał się, co teraz?

Jak wszystkie aplikacje, Pokémon Go może mieć swoje wady, ale nie są one aż tak poważne. Często zdarza się to np przeciążenie serwera lub że gra mogła zostać nieprawidłowo zamknięta na naszym urządzeniu z Androidem.

Tak jak może pojawić się błąd „Pokémon Go został zatrzymany”, możliwe jest również, że pojawi się on w dowolnej innej aplikacji. Więc tutaj nauczysz się rozwiązywać ten problem w sposób „ogólny”.

Gry wideo ewoluowały w czasie, teraz wirtualna rzeczywistość jest faktem i możemy to zobaczyć nie tylko w tej grze wideo, ale w wielu Sklepach Play, mamy je wszędzie i ludzie naprawdę je lubią, dlatego Pokémon Go miał złoty wiek, kamień milowy, który ustąpił miejsca grom wideo właściwie rynek 3D .

Kroki, aby zaktualizować Pokémon Go z Androida lub iOS

Ten błąd może zostać wyświetlony, ponieważ w Google Play jest już dostępna nowa wersja Pokémon Go. Gdy wersja aplikacji nie jest zgodna z wersją serwera, często występuje tego typu problem. Aby usunąć ten błąd, po prostu przejdź do Sklep Google Play i zaktualizuj Pokémon Go.

Jak to zrobić?

Wykonanie tego jest bardzo proste. Po prostu przejdź do Google Play, wyszukaj Pokémon Go i naciśnij aktualizację, poczekaj na zainstalowanie aktualizacji i uruchom grę. Gdy to zrobisz, błąd „ powinien zniknąć.pokemon go zatrzymał się„. Możliwe jest również pobieranie i aktualizowanie Pokémon Go ze sklepu Play

Jak wyczyścić dane i opróżnić pamięć podręczną Pokémon Go bez utraty danych gry?

Czy nadal masz ten irytujący problem? Więc może nie o to chodziło masz bardzo starą wersję z aplikacji, ale z jakiegoś problemu z danymi gry. Poniższa metoda jest bardzo prosta i bardzo ci pomoże w przypadku aplikacji, które powodują tego rodzaju niedogodności:

  1. Najpierw przechodzimy do Ustawienia / Aplikacje / Wszystkie aplikacje.
  2. Szukamy Pokemon Go.
  3. Naciskamy na Pokémon Go, aby wejść w jego konfigurację.
  4. A potem gramy dalej Usunąć dane Y Wyczyść pamięć podręczną.
  5. Na koniec ponownie uruchamiasz Androida.

Cóż, nie powinieneś już otrzymywać wiadomości „Pokémon Go został zatrzymany”. Więc teraz możesz grać cicho i łapać wszystkie znalezione pokemony.

Jak wyczyścić pamięć podręczną systemu bez instalowania czegokolwiek krok po kroku

Jeśli żadna z poprzednich metod nie działa dla Ciebie, a jednocześnie masz ten sam problem z kilkoma aplikacjami oprócz Pokemon Go. Wtedy problem może dotyczyć systemu operacyjnego Android. Nie martw się, może to aktualizacja systemu lub dokonałeś zmian, które powodują konflikty z aplikacjami.

Aby rozwiązać ten problem, wystarczy wyczyścić pamięć podręczną systemu. W tym celu musisz włączyć urządzenie w trybie odzyskiwania, wyszukać opcję Wyczyść pamięć podręczną lub Wyczyść partycję pamięci podręcznej i wybierz ją. Kiedy skończysz restartujesz urządzenie.

granie w pokemony w mieście

Aby przejść do trybu odzyskiwania, wystarczy nacisnąć przycisk zasilania i głośność +. Może się to jednak różnić w zależności od marki i modelu, dlatego zaleca się wyszukanie w Google, jak to zrobić w zależności od urządzenia.

W ten sposób musiałeś rozwiązać konflikt, możesz grać po cichu bez otrzymywania wiadomości „Pokémon Go został zatrzymany”. Co sądzisz o tych wszystkich informacjach o jednej z najpopularniejszych darmowych gier na Androida?

dołącz do naszego kanału telegram