Skip to content

Jak pobrać i zainstalować Pokémon Go na Windows Phone, Android i chiński iPhone za darmo?

2 de wrzesień de 2022

To w końcu oficjalne! Po wielu miesiącach plotek w końcu ludzie z Nintendo Tak NianticLabs spełniły się, a my możemy pobierz APK z Pokémon Go całkowicie za darmo.

Wydawało się, że będziemy musieli poczekać do końca roku, aby móc cieszyć się najnowszą grą Pokémon na naszym telefonie komórkowym, ale ostatecznie nie było to konieczne, a najnowsze plotki, że gra zostanie wydana w lipcu został stać się rzeczywistością.

Oficjalna premiera Pokémon Go miała miejsce 6 lipca. Aplikacja Jest już w sklepie Google Play i można go pobrać za darmo.

Pokémon Go na iOS za darmo

Pokémon Go to jedna z najbardziej oczekiwanych gier mobilnych w tym roku i oczywiście jest również dostępna na iOS, system operacyjny Apple. Jeśli chcesz cieszyć się tą grą na swoim iPhonie lub iPadzie odwiedź App Store i pobierz go. Chociaż w tej chwili możesz pobrać tylko wersję angielską.

Pokémon Go na Windows Phone za darmo

Jeśli chodzi o Mobilne systemy operacyjne Android i iOS są najbardziej popularne, ale Windows Phone ma również dużą liczbę użytkowników. Jednak w tej chwili Pokémon Go nie będzie dostępny dla tego systemu operacyjnego.

Wiadomo, że Windows 10 Mobile Będzie obsługiwać aplikacje na Androida, więc być może dzięki tej kompatybilności w pewnym momencie będzie można grać w Pokémon Go na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Microsoft.

Aktualizacja!!!

Jak wspomnieliśmy wcześniej, wśród kolejnych projektów Niantic nie ma opracowania wersji tej popularnej gry na telefony z systemem operacyjnym Windows Phone, jednak jest deweloper, któremu udało się umożliwić nam cieszenie się tą grą na telefonach z tym systemem działającym.

Stworzył port gry o nazwie PoGo który doskonale sprawdza się w Windows 10 Mobilechociaż musimy pamiętać, że ta wersja gry może się nieco różnić od tego, do czego jesteśmy przyzwyczajeni na Androidzie i iOS.

Jak zainstalować Pokemon Go na Windows Phone

Aby zacząć grać w Pokémon Go na telefonie komórkowym z systemem operacyjnym Windows, najpierw musimy mieć Konto Klubu Trenera Pokémon, więc najpierw będziemy musieli zarejestrować się w grze za pomocą urządzenia z systemem Android lub iOS. Jeśli ich nie masz, możesz użyć emulatorów Androida dla systemu Windows i zarejestrować się z komputera.

To, co musimy zrobić, to zalogować się do Pokémon Przejdź przez urządzenie z systemem Android lub iOS, aby skonfigurować ustawienia trenera, a następnie wylogować się z sesji. Następnie włączamy sideloading na naszym telefonie z systemem Windows 10 Mobile. W tym celu podążamy ścieżką Ustawienia > Aktualizacje i zabezpieczenia > Tryb programisty. Następnym krokiem jest przesłanie aplikacji i certyfikatu.

Kopiujemy pliki na urządzenie, a następnie znajdujemy lokalizację plików w menedżerze plików. Najpierw otwieramy certyfikat, a następnie plik APPX.

Na liście aplikacji pojawi się ikona Pokémon Go i będziemy mogli normalnie otworzyć grę. Logujemy się z urządzenia z Androidem lub iOS i możemy teraz wyjść i zagrać w Pokémon Go na naszym Windows Phone.

Pokémon Go zaczyna docierać do kilku krajów

Jak wspomnieliśmy kilka dni temu, premiera Pokemon Go będzie postępowała w krajach. Jest kilka regionów, w których nadal nie mogę pobrać gry od Sklep Google Play ponieważ programiści nie zakończyli jeszcze tworzenia interesujących miejsc. Chociaż wydaje się, że problem ten zostanie wkrótce rozwiązany i nie potrwa długo, zanim wszyscy będą mogli cieszyć się jedną z najbardziej oczekiwanych gier roku.

W krajach, w których Pokémon Go zostało już oficjalnie wydane, grę można pobrać na telefon komórkowy za pomocą System operacyjny Android 4.4 lub wyższy w sklepie Google Play całkowicie bezpłatnie.

Pobierz APK Pokemon Go na Androida

Jeśli znajdujesz się w krajach, w których gra nie została jeszcze oficjalnie uruchomiona lub z jakiegokolwiek powodu nie chcesz jej pobierać ze Sklepu Google Play, możesz Pobierz Pokemon Go APK i zainstaluj go na telefonie komórkowym lub tablecie.

Naszą rekomendacją jest to, że robisz pobierz z zaufanych miejsc. Zawsze znajdą się ludzie chętni do skorzystania z dobrej wiary innych i chęci wypróbowania tej gry, oferując rzekome pobrania gry, która ostatecznie jest niczym innym jak złośliwym oprogramowaniem.

Pobierając APK gry, musisz to wziąć pod uwagę nie działa we wszystkich krajachponieważ niektóre lokalizacje wciąż pracują nad tworzeniem punktów POI, ale oczekuje się, że problem ten zostanie szybko rozwiązany.

Zacznij testować Pokémon Go

W lecie wszyscy mamy więcej wolnego czasu, więc teraz jest dobry czas, aby zainstalować Pokémon Go, wyjść na zewnątrz z telefonem komórkowym lub tabletem i zacząć grać, szukając Pokémonów, które są najbliżej Ciebie.

Pokémon Go w Hiszpanii

Gra nie jest dostępny na oficjalnym poziomie w Hiszpanii i dlatego nadal nie możemy go pobrać ze sklepu Google Play lub App Store. Jednak pobierając go z plikiem APK możemy grać bez problemu.

Po pobraniu pliku pamiętaj, że musisz włączyć opcję w swoim terminalu „Instaluj aplikacje z nieznanych źródeł” aby móc go zainstalować bez incydentów. (Ustawienia > Bezpieczeństwo > Wybierz nieznane źródła).

Pobierz Pokémon Go Chinese

Przeglądamy komentarze, które wielu naszych czytelników zostawia nam w artykułach, które piszemy na niektóre z głównych tematów ostatnich czasów, widzimy na przykład zainteresowanie wielu z nich tym, co nazywa się pokemon idzie na chińczyk. Prawda w tym względzie jest taka, że ​​ostatnio wiele głównych aplikacji Pokémon Go nie działało tak, jak powinno, co otworzyło drzwi do pojawienia się wielu innych później.

W konkretnym przypadku momentu, w którym mówimy o chińskim Pokémon Go, musimy powiedzieć, że szczególnie odnosimy się do szczegółów związanych z możliwością pobrania zmodyfikowanej wersji Pokémon Go. Z tego samego powodu chcieliśmy podkreślić niektóre szczegóły w tym zakresie, które uważamy za niezbędne w tego typu przypadkach, gdy chcesz zainstalować chińskie Pokémon Go za darmo. W ten sposób, gdy chcesz zainstalować go na swoim Android KitKat lub nowszym, możesz to zrobić w sekundę.

Jeśli chcesz poznać wszystkie szczegóły dotyczące tego typu treści, pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest to, że poniżej udostępnimy link do pobrania chińskiego Pokémon Go, zmodyfikowanej wersji gry, na wiele terminali z Androidem . Dla dużej liczby użytkowników Pokémon Go Chinese jest niewątpliwie jedną ze zmodyfikowanych wersji ta najsłynniejsza gra, jaka istniejewięc jeśli jej nie znasz, nie przestawaj dawać jej szansy.

Zainstaluj Pokémon Go Chinese na Androida

Analizując niektóre elementy, dla których zalecamy instalację chińskiego Pokémon Go, pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć, jest to, że ta gra ma system podobny do joysticka, który pozwoli postaci poruszać się z jednego miejsca do drugiego. W tym samym czasie znajdziemy Fałszywy GPS, specjalnie opracowany, który pozwoli Ci przenieść się w fikcyjny sposób do miejsc, w których znajdują się pokéstopy i główne stworzenia gry, szczególnie przydatne do odnalezienia tych, których Ci brakuje . Nawet ten chiński Pokémon Go ma MOD, który pozwoli Ci przyspieszyć podróże podczas chodzenia, żeby wymienić tylko kilka rzeczy.

Pobierz Pokémon Go dla Alcatel One Touch Pixi

Pokémon GO kochają miliony ludzi i to nie za mniej, w końcu jest to franczyza, która sprzedaje się i sprzedaje od wielu lat. Poważny problem z Pokémon Go polega na tym, że wiele urządzeń nie jest kompatybilnych, ale jeśli masz Alcatel One Touch Pixi, nie martw się, ponieważ pokażę ci jak go pobrać, aby się nim cieszyć.

chiński pokemon do pobrania na telefon

Jeśli masz Alcatel One Touch Pixi nie będziesz mógł pobrać aplikacji ze Sklepu Play, ponieważ nie jest ona kompatybilna z wersją Twojego Androida, ponieważ masz 2.3. Ale jest rozwiązanie, możesz mieć Pokemon GO na Twoim Alcatelu chociaż nie będzie to tak proste, jak przejście do sklepu i pobranie go, dlatego zwróć uwagę na wszystkie kroki, które znajdziesz później.

O czym jest Pokémon GO

Jak zapewne wiesz, Pokémon GO to gra, która łączy się z mapą miasta, w którym się znajdujesz, dzięki czemu, gdy wychodzisz na polowanie na wszystkie Pokémony, możesz znaleźć pokestopy i siłownie, w których będziesz musiał walczyć dużo, żeby móc być tym, który go zdominuje.

Kiedy będziesz mieć możliwość walki na siłowni, będziesz musiał wybrać jedną z trzech drużyn, a twoje walki będą dotyczyły zarówno prestiżu, jak i własności siłowni. Sekret polega na tym, aby dużo chodzić po mieście, ponieważ są tam, po prostu musisz je znaleźć. Gdy tylko się pojawi, Twój telefon zacznie wibrować. Aby to uchwycić, wystarczy wyceluj i rzucaj PokeBall.

Jeśli masz pecha, musisz aktywować kadzidło, aby je do siebie przyciągnąć, ale używaj ich ostrożnie, ponieważ w przeciwnym razie będziesz musiał je kupić i dostać do pokemona, co nie jest łatwe. Ale również możesz powiększać swoją kolekcję, wylęgając jajkapojawią się one w Pokestops, ale aby otworzyć jajko, będziesz musiał dużo chodzić.

Jest to jedna z najlepszych gier, które zostały wydane w tym roku, popularność, jaką miała i nadal jest, jest niesamowita, mimo że wielu użytkowników już w nią nie gra. Ale zdecydowanie musisz go mieć na swoim telefonie, aby pobierz Pokémon GO na swojego Alcatela Musisz wykonać kroki, które znajdziesz poniżej.

Jak pobrać Pokémon GO dla Alcatel One Touch Pixi

Dobrą wiadomością jest to, że istnieje kilka aplikacji, które pomogą Ci uczynić Pokémon GO kompatybilnym z dowolną wersją Androida, dzięki czemu będziesz mógł go pobrać bez problemów. Pobierz Pokémon GO dla Alcatel One Touch Pixi To proste, nawet jeśli zajmie Ci to kilka minut.

1-Wtedy pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to Pobierz aplikację APK Editor lub APK Editor Pro podążając za poniższym linkiem do sklepu.

2-W takim razie musisz Pobierz plik .apk dla najnowszej wersji Pokémon GO.

3-Kiedy wszystko będzie gotowe, otworzysz aplikację, którą musiałeś pobrać w poprzednim punkcie, w aplikacji wybierzesz „Wybierz plik APK”.

4-Tam poszukasz pliku Pokémon GO, który pobrałeś kilka minut temu. Następnie naciśnij Pełna edycja.

5-Gdy to zrobisz, pojawi się okno z kodami programowania, wyszukiwaniem i naciśnij Manifest.

6-Musisz wybrać zakładkę i linia

7-Musisz zmień liczby 19 i 23, które widzisz na linii na 9 i 9. W ten sposób sprawisz, że Pokémon GO będzie kompatybilny z Twoim Alcatel Pixi.

A ty, czy próbowałeś już gry? Co myślisz? Czekamy na Wasze opinie!

dołącz do naszego kanału telegram