Skip to content

Pokémon Go Plus czy Smartwatch? Zalety i wady każdego z nich – Wszystko o Pokemon Go Plus

30 de lipiec de 2022

Technologia jest częścią naszego codziennego życia i to nie tylko za pośrednictwem telefonów, ale także urządzeń do noszenia, akcesoriów (zegarków, bransoletek itp.), które pomagają nam być w stałym kontakcie. teraz pojawia się pytanie Pokémon Go Plus czy smartwatch?

To właściwie bardzo osobista decyzja, więc przeanalizujemy oba urządzenia abyś mógł ocenić, który z nich najbardziej Ci odpowiada i kupić ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Różnice między Pokémon Go Plus a smartwatchem Co jest lepsze?

Dziś najwłaściwszym wyborem jest: Pokémon Go Plus, ponieważ w tej chwili Pokemon idzie nie jest kompatybilny z Androidem Wearchociaż może być.

Niantic wydał już aplikację, która zapewnia zgodność między Ingress i Android Wear, więc Nie jest wykluczone, że w niedalekiej przyszłości może zapewnić kompatybilność między Pokémon Go a smartwatchami które współpracują z systemem operacyjnym Google. W rzeczywistości w tej chwili istnieje aktywna petycja w change.org żeby tak było.

Jednak na razie będziemy musieli czekać, więc dzisiaj jedyna opcja, aby móc grać w Pokémon Go bez konieczności bycia cały czas patrzenie na telefon jest z Pokémon Go Plus.

Chociaż bransoletka nintendo ma znacznie mniej zastosowań niż smartwatch, nie ma wątpliwości, że jest niezbędne uzupełnienie dla wszystkich fanów gier, co wyjaśnia, dlaczego zdobycie jednej z tych bransoletek okazuje się trudnym zadaniem.

Pokemon Go Plus

Pokemon Go Plus czy urządzenie zostało uruchomione przez Nintendo aby jak najlepiej wykorzystać Pokémon Go. To jest bransoletka, która poprzez diodę LED i dźwięk informuje nas o powiadomieniach z gry. Co więcej, pozwala nam nawet polować na pokémony bez wyjmowania telefonu komórkowego z kieszeni, a także zbierać przedmioty w Pokéstops.

Bransoletka łączy się z telefonem komórkowym przez Bluetooth. Dodatkowo urządzenie odczepia się od bransoletki i można je zaczepić o dowolną inną część garderoby, która Ci odpowiada.

Ich cena w Hiszpanii wynosi 39,99 €. Najlepszą rzeczą do zrobienia, jeśli chcesz to urządzenie do noszenia, jest zamówienie go na własnej stronie Nintendo.

Amazon otworzył już okres przedsprzedaży Pokémon Go Plusale produkt oficjalnie nie trafi do sprzedaży aż do następnego 12 sierpnia. Więc nawet jeśli dokonasz zakupu teraz, bransoletka nie otrzymasz przez kilka tygodni. Amazon nie gwarantuje, że ci, którzy już dokonają rezerwacji, będą mieli bransoletkę w domu 12 sierpnia.

inteligentny zegarek

smartwatche są Inteligentne zegarki które posiadają dużą ilość przydatnych funkcji, na przykład: podawaj godzinę, czytaj i wysyłaj e-maile, GPS, odpowiedz na WhatsAppdzwoń… w rzeczywistości funkcje smartwatcha różnią się w zależności od modelu.

Ale nawet najbardziej podstawowe modele, które ledwo kosztują 10 europozwól nam zobaczyć powiadomienia z telefonu.

Akcesoria i gdzie zdobyć nowego Pokémon Go Plus

Jakiś czas temu Rozmawialiśmy o wszystkich funkcjach Pokémon Go Plus, urządzenia do noszenia, które pojawi się na rynku jako swego rodzaju uzupełnienie do aplikacji mobilnej Pokémon Go, wydanej w tym tygodniu.

Rzeczywiście, po sukcesie Pokémon Go na całym świecie jako pierwszej ogromnej gry wirtualnej rzeczywistości tamtych czasów, uważamy, że powinieneś wiedzieć gdzie kupić pokemona go plus Bransoletka Pokémon Go Plus to jeden z najciekawszych produktów, jakie znaleźliśmy w tej chwili.

Aby móc w pełni cieszyć się jedną z gier, która z pewnością będzie modna w nadchodzących tygodniach i miesiącach. Kosztem 39,90 euro Pokémon Go Plus możemy kupić bezpośrednio na oficjalnej stronie Nintendoi chcemy Cię o tym wszystkiego nauczyć.

Przede wszystkim musimy powiedzieć, że jeśli chodzi o kupowanie Pokémon Go Plus, więcej niż jeden raz w wejdź na oficjalną stronę sprzedaży może się okazać, że bransoletka nie jest dostępna.

Ma to związek z faktem, że a limitowany zapas Pokémon Go Plus, a gdy jednostki są sprzedawane, kolejne są dodawane później.

Gdzie kupić Pokémon GO Plus w najlepszej cenie

Co do reszty, musimy powiedzieć, że bransoletka Pokémon Go Plus to prawdziwy geniusz, szczególnie dla tych, którzy nie chcą być świadomi swoich urządzeń mobilnych podczas korzystania z tej gry w wirtualnej rzeczywistości. Pokemon Go Plus Łączy się z naszym telefonem za pomocą technologii Bluetooth.

Działa poprzez wysyłanie świateł LED i wibracji, które komunikują nam wszystko, co dzieje się wokół nas. Oczywiście musimy zaznaczyć w ten sam sposób, że jeśli posiadasz smart zegarek jakiejkolwiek firmy, niekoniecznie musisz kupować Pokémon Go Plus, ponieważ działają one w ten sam sposób.

Niemniej jednak, jesteśmy pewni, że fani tej serii będą chcieli zabrać Pokémon Go Plus do domua nie można wykluczyć, że w krótkim czasie można go dostać za około 30 euro.

Jeśli zastanawiasz się, jakie elementy ma pudełko Pokémon Go Plus w środku Musisz wiedzieć, że w zasadzie ma samą bransoletkę, ale także poliester, który ją chroni, i baterię, której potrzebuje do działania.

Jest to oficjalny pakiet Pokémon Go Plus i oczywiście zalecamy, aby zawsze próbować go kupić za pośrednictwem Sklep internetowy Nintendo lub autoryzowani dealerzy.

jeszcze przed przybyciem na końcu naszego artykułumożesz pobrać aplikację z pokemongo, Jeśli nadal nie masz go na swoim urządzeniu, jednocześnie chcieliśmy Ci powiedzieć, że jak tylko pojawi się ciekawa oferta na inteligentną bransoletkę, również będziemy ją komentować na tej stronie.

Pokemon Go Plus. Dowiedz się wszystkiego o tym urządzeniu

Jeśli czytałeś nasze najnowsze artykuły, nie mamy wątpliwości, że poznasz wiele powiązanych wiadomości i wszystko, co musisz wiedzieć w związku z Pokémon Go, gra w rozszerzonej rzeczywistości że twórcy Nintendo i Niantic przygotowują się właśnie teraz.

Ma to na celu uruchomienie go w tym roku, co pozwoliłoby nam na interakcję z tymi postaciami animowane przygody, jakby były częścią prawdziwego świata. Jednak chociaż Pokémon Go będzie grą zaprojektowaną specjalnie na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi Android i iOS.

Nie możemy też stracić z oczu tego, aby w pełni się nim nacieszyć będziemy potrzebować konkretnego gadżetu, urządzenia do noszenia, które zostało nazwane Pokémon Go Plusi to jest ten, który interesuje nas szczególnie przy tej okazji, aby wziąć go pod uwagę, analizując każdą z jego cech w bardziej szczegółowy sposób.

Jakie są funkcje wbudowane w Pokémon Go Plus?

Jak powiedzieliśmy wtedy, niewiele nam zostało Pokemon idzie na świadków, jedna z najbardziej obiecujących gier wideo oparta na swojej rewolucyjnej koncepcji, chociaż próba cieszenia się nią bez urządzenia do noszenia Pokémon Go Plus byłaby wstydem.

Dlatego, aby lepiej wykorzystać ten tytuł opracowany przez Niantic, sponsorowany przez The Pokémon Company i dystrybuowane przez Nintendo, chcemy porozmawiać o urządzeniu Pokémon Go Plus. Przede wszystkim oczywiście zastanawiasz się, do czego służy urządzenie Pokémon Go Plus i musisz wiedzieć, że chodzi o to, abyśmy mogli cieszyć się grą w ten sposób bez konieczności korzystania z naszego telefonu komórkowego.

Gdy już będziemy mieć Pokémon Go Plus, będziemy mogli grać w obiecującą grę w trybie nienadzorowanym, dzięki czemu będziemy mogli zobaczyć wszystkie Poképarady i uchwycić wszystkie postacie, które pojawiają się na naszej drodze bez większych niedogodności, problem, który uważamy za świetny.

pkemon go plus punkty skąd go zdobyć

Niektóre szczegóły dotyczące terminala Pokémon Go Plus, które ostatnio pokazali nam jego twórcy, mają związek z tym, że raz rozpoczęliśmy naszą podróż nawet jeśli nie mamy aktywnej aplikacji na telefonie, ani na pierwszym planie, ani w tle.

Ten rodzaj bransoletki pozwoli Ci wykryć aktywność wokół Ciebie w grze, czy to przez obecność jakiejś postaci, czy nawet przez ciekawe wydarzenie. Gdy ta wspomniana aktywność zostanie wykryta przez Pokémon Go Plus, to to urządzenie zacznie emitować serię wibracji i błysków zintegrowanych świateł LEDwięc jesteśmy świadomi tego, co się dzieje.

Oczywiście nadal nie mamy pojęcia, czy zmieni się rodzaj wibracji lub ruchów światła w zależności od rodzaju aktywności, która ma miejsce wokół nas, czy też będzie tak samo dla każdego z nich. Jeśli wykryta aktywność jest związana z obecnością niektórych postacie pokemon go, będziemy mogli go uchwycić bez konieczności wyciągania telefonu komórkowego z kieszeni.

Wszystko dzięki temu, że musielibyśmy po prostu nacisnąć jedyny przycisk, jaki ma ta inteligentna bransoletka. Widocznie, możemy decydować o różnych funkcjach w zależności od tego, czy naciśniemy lekko raz, czy długo naciskamychoć prawdopodobnie za jakiś czas otrzymamy więcej informacji na ten temat.

Oczywiście, jeśli tak jak my interesuje Cię nie tylko gra rzeczywistości rozszerzonej Pokémon Go, ale także sposób działania urządzenia do noszenia Pokémon Go Plus, Pojawią się wątpliwości, które chcesz rozwiązać.

Na przykład, czy to możliwe? Uchwyćmy postacie Pokémon Go bez walki z nimi, gdy są na wolności, czy też powinniśmy prowadzić jakąś konfrontację? Z kolei, jeśli go zdobędziemy, jak podniesiemy jego poziom?

Czy będziemy mieli takie same szanse na schwytanie Pokémona jak innego w zależności od jego sytuacji? czy będziemy wiedzieć co? postać pokemona to ten, który jest nam bliski, aby nie uchwycić tego samego?

W każdym razie wiele pytań, które pojawiają się teraz, dotyczy Pokémon Go i jego opcji rozrywki, uważamy, że zostanie ujawnione, gdy nadejdzie czas, w którym odbędzie się wydarzenie Game Developers Conference 2016 w połowie tego miesiąca marca właśnie się zaczęło.

Więc jeśli chcesz poznać wszystkie szczegóły w związek z Pokémonami, postaciami i przedmiotamizalecamy nie robić nic więcej niż śledzić nasze artykuły, aby być ich świadomym.

dołącz do naszego kanału telegram