Skip to content

Jak pobrać, zainstalować i grać w Pokémon Go niskiego lub średniego zasięgu, jeśli masz telefon komórkowy o niskim poborze mocy

31 de styczeń de 2023

Każdego dnia Pokémon Go zyskuje coraz więcej użytkowników, ale jednocześnie miliony ludzi, którzy mają telefony komórkowe średniej lub niskiej klasy, nie mogą pobrać ani grać w tę wspaniałą grę. Chociaż minimalne wymagania do gry w Pokémon Go są już określone, wielu użytkowników ma telefony, które nie są tak aktualne, ale chcą grać w Pokémon Go. Więc pytanie brzmi, czy można zainstalować pokemona go dla niski lub średni zasięg?

Kiedy gra Pokémon Go została uruchomiona w wersji BETA, była dostępna tylko dla wersji Androida 4.4 (KitKat) lub nowszej, ale niedawno wydano nową łatkę, która umożliwia pobieranie i instalowanie Pokémon Go na telefonach z Androidem 4.0.

To jest świetne, ponieważ pozwala użytkownikom telefony z systemem Android 4.0, 4.1, 4.2 i 4.3 instalowanie gry, gdy wcześniej wyświetlał komunikat, że nie jest obsługiwana. Do tego czasu jedynym sposobem na grę był zakup nowego telefonu komórkowego, ale dziś można w nią grać na starszych wersjach Androida.

Musisz jednak wziąć pod uwagę, że chociaż jest kompatybilny z poprzednimi systemami Android, nadal konieczne jest posiadanie miejsca dostępny Magazyn. Powinieneś również wiedzieć, że będąc telefonem ze średniej lub niższej półki, możesz czasami odczuwać powolność w grze.

zainstaluj pokemon go mid range

Jakie telefony są kompatybilne z Pokémon Go?

Zanim pojawiły się nowe aktualizacje tej wspaniałej gry, kompatybilne były tylko telefony komórkowe ze średniej i wyższej półki, takie jak Samsung Galaxy S6 lub Samsung Galaxy S7, ale Niantic w końcu wziął pod uwagę roszczenia reszty użytkowników. że nie mogli mieć dostępu do tego typu urządzeń i że w związku z tym nie mogli grać Pokemon Go na swoich telefonach komórkowych.

Z biegiem czasu pojawiły się nowe aktualizacje, które wymagają coraz mniej wymagań niż te pierwotnie wymagane przez grę, poprawiono nawet straszny błąd, który powodował, że ładowanie baterii zużywało się w tempie zbyt szybkie tempowięc teraz możesz grać spokojniej, bez konieczności podłączania telefonu do ładowarki lub przenośnej baterii.

Dzięki temu można teraz grać w Pokémon Go na niskim lub średnim dystansie z wersjami Android 4.0 lub nowszyNawet jeśli Twój telefon komórkowy ma wersję rootowania, jedyną rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest to, że Twój telefon komórkowy ma wystarczająco dużo miejsca, aby móc pobrać i zainstalować Pokémon Go, i oczywiście, że gra jest dostępna w Twoim kraju, mimo że na to też już jest rozwiązanie.

Powody, dla których warto grać w Pokemon GO

Jako środek do poznania wielu historii. Podczas grania w tej aplikacji ludzie mają tendencję do publikowania w swoich sieciach społecznościowych doświadczeń, które przeżyli w procesie ukończenia pokedexu.

Z nich powstało wielu opowieści i plotkiktóre zostały rozpowszechnione przez oficjalne media, takie jak gazety lub programy telewizyjne, przedstawiające różne opinie.

Jakie to dziwne jako frankistka gra wideo pokemony Został scharakteryzowany, ponieważ w ramach jego tytułów musisz przejść przez takie miejsca, jak zamarznięta jaskinia, góry i inne środowiska, aby spotkać te dziwne stworzenia lub wykluć ich jaja.

Ale kiedy to przeszli koncepcji do świata materialnegowyszukiwanie tych pokazów kieszonkowych stało się dla wielu rutynowym ćwiczeniem, a dla innych rozrywką, którą lubią przez cały czas.

Jako metoda edukacyjna. Nikomu nie dziwi, że ta seria gier wideo jest nękana wieloma odniesieniami do pojęć biologicznych, takich jak specjacja lub modyfikacja według stref.

Jednak Pokemon GO Liczy się również jako metoda nauczenia nieletnich kompletnej mapy i rozkładu obszaru, na którym przebywają, dzięki temu, że ta aplikacja wykorzystuje w czasie rzeczywistym GPS smartfona do dystrybucji wśród postaci z gry.

To pokazuje, że motywy mogą zachęcić do zabawy dzięki tej zabawnej aplikacji, która zajmuje się chwytaniem stworzeń ae lub kieszonkowych potworów,

który został opracowany przez japońskiej firmy Nintendo dla telefonów najnowszej generacji, ale jeśli masz obawy dotyczące tego tytułu, podziel się nimi w sekcji komentarzy.

dołącz do naszego kanału telegram