Skip to content

Jak naprawić błąd Pokémon Go, który uniemożliwia mi chodzenie, gdy zabraknie sygnału GPS

11 de luty de 2023

Pokémon Go to prawdziwa rewolucja, a tysiące ludzi grają już na całym świecie, dzięki ogromnemu sukcesowi, który był wprowadzany na rynek międzynarodowy etapami, Dzięki do apk w wielu krajach, w których jeszcze nie została wydana, możemy już grać. Jednak niektórzy użytkownicy zgłaszają konkretne problemy, które nie są winą Pokémon Go i mamy wątpliwości, że nam o tym mówią „Nie mogę chodzić w Pokémon Go, co mogę zrobić?”

Indeks()

Pokémon Go nie porusza postacią

Jeśli grałeś już w Pokémon Go, mogło ci się zdarzyć, że czasami gra nie wygląda dobrze, nie działa bezpośrednio lub twoja postać się nie porusza. Przede wszystkim zachowaj spokój, z telefonem nic się nie dzieje, Jest to częsty błąd.

Na początek sprawdź, czy wirujący biały Pokeball w lewym górnym rogu ekranu się porusza. Jeśli piłka się porusza, oznacza to, że masz połączenie z serwerami Pokemon Go, a serwery działają. Jeśli twój ekran jest zamrożony, ale kulka nadal się kręci, oznacza to, że aplikacja Pokemon Go próbuje ponownie połączyć się z serwerem, ale przyciski nic nie robią, może to oznaczać, że utraciłeś połączenie z serwerami Pokemon Go i musisz ponownie uruchomić grę, aby znów działała.

Szybka poprawka, która zwykle rozwiązuje problem z nieruchomą postacią Pokemon Go, to Zamknij aplikację, a następnie otwórz ją ponownie. Spowoduje to ponowne połączenie z serwerami Niantic i powrót do gry.

Pamiętaj, że do prawidłowego działania Pokémon Go wymaga pewnych ważnych wymagań, takich jak upewnienie się, że GPS jest włączony i mieć mobilną transmisję danych w ustawieniach telefonu. Sprawdź, czy Twoje połączenie internetowe działa poprawnie. Jeśli którykolwiek z tych problemów nie powiedzie się, możesz wykrzyknąć, że nie mogę chodzić w Pokémon Go!

Bug 11 pokemon go

W niektórych zamkniętych miejscach sygnał GPS nie jest dobry i awarie w grze mogą być spowodowane tą okolicznością. Przede wszystkim upewnij się, że przyznałeś aplikacji pozwolenie GPS, aby mogła Cię wykryć, A jeśli jesteś w domu i gra Ci nie działa, spróbuj wyjść na taras lub, jeszcze lepiej, idź na spacer ulicą, zobaczysz, jak natychmiast GPS zacznie odbierać dobry sygnał i zaczynasz dostrzegać wokół siebie Pokémony.

Dane mobilne

Aby grać w Pokémon Go, tak Ważne jest, aby telefon był podłączony do Internetu, przez Wi-Fi lub mobilną transmisję danych. Jeśli zauważysz, że gra nie działa, sprawdź, czy połączenie jest prawidłowe.

czarny telefon komórkowy na Androida z kamiennym tłem ulicy pokemon

Problemy z pokemon go

Oczekiwania były tak wielkie, że nawet w niantyczny byli zaskoczeni dużą liczbą pobrań gry. Ta sytuacja spowodowała nasycenie serwerów i Czasami podczas gry napotykamy problemy.

W ciągu ostatnich godzin wielu użytkowników zostało pozostawionych bez gry, ponieważ pokemon go nie działa. Wydaje się, że problem został już rozwiązany, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby powtórzył się w przyszłości.

Od Niantica Już pracują nad rozwiązaniem tego problemu. i są tacy, którzy twierdzą, że niewystarczalność serwerów, aby móc obsłużyć wszystkich oczekiwanych graczy na całym świecie, jest jedną z przyczyn opóźnienia oficjalnego przybycia gry do niektórych krajów, w tym Japonii, Stanów Zjednoczonych Królestwo czy Hiszpania.

W Hiszpanii gra nie została wydana na poziomie oficjalnym, ale to nie znaczy, że nie możemy grać. W rzeczywistości na pewno spotkałeś już niejednego i dwóch trenerów szukających pokemonów na ulicy.

Jeśli chcesz grać i chcesz pobrać i zainstalować Pokémon Go na Windows Phone, Android, chiński iPhone możesz to zrobić całkowicie za darmo. Nie czekaj dłużej i ciesz się godzinami rozrywki i zabawy.

dołącz do naszego kanału telegram