Skip to content

Rozwiązanie błędu „Pokestopy i siłownie znikają w Pokémon Go”

28 de listopad de 2022

Pokémon GO to japońska gra wideo z rozszerzoną rzeczywistością oparta na lokalizacji na telefony komórkowe z systemem iOS i Android. Instalacja Pokémon Go na dowolnym Androidzie jest bardzo prosta. Jest to darmowa gra wideo, ale można w niej dokonywać drobnych transakcji. Gra polega na wyszukiwaniu, polowaniu i chwytaniu postaci z sagi Pokémon ukryte w rzeczywistych lokalizacjach i walka z nimi, która polega na fizycznym przemieszczaniu się ulicami miasta w celu postępu.

Aplikacja zawiera element interakcji społecznej, ponieważ promuje fizyczne spotkania użytkowników w różnych miejscach ich miast, lasów, parków i innych. Jak wspomnieliśmy wcześniej, Pokemony można na nie polować lub wyszukiwać w dowolnym miejscu. Użytkownik aktywuje grę i patrzy na ekran swojego telefonu komórkowego wokół miejsca, w którym się znajduje, dopóki gdzieś nie pojawi się Pokémon.

Następnie musisz go złapać za pomocą „Pokeballa”. Ulice prawdziwego świata są reprezentowane w Pokémon GO w formie mapy, która pokazuje miejsce, w którym znajduje się gracz. Również, Mapy Pokémon GO integrują różne Pokestopy które pozwalają poznać muzea, instalacje artystyczne, pomniki i miejsca historyczne.

Problem pojawia się, gdy wielu graczy Pokémon Go to zauważa Pokestopy i siłownie znikają w Pokémon Go w bardzo znaczącej liczbie i nie są pewni, czy to dlatego, że zostały usunięte, czy po prostu zniknęły z mapy z powodu błędu po ostatniej aktualizacji.

Jest to bardzo niepokojące dla większości graczy.zwłaszcza dla tych, którzy mieli w pobliżu tylko jeden Pokestop lub Siłownię, więc teraz będą musieli przejść znacznie więcej, aby być w jednym.

Dlaczego PokeStopy i Siłownie nie pojawiają się w Pokémon Go?

Nie jest to problem ze zgodnością z Pokémon Go, w niektórych przypadkach po prostu Jest to błąd w Pokémon Go. że podczas gry wkrótce Pokestopy i siłownie znikną w Pokémon Go. Ale nie musisz się martwić, ten problem jest czymś tymczasowym i ma rozwiązanie. Bug to błąd programistyczny w określonej grze, który negatywnie wpływa na jej działanie.

W zależności od stopnia ich wpływu może uniemożliwić postęp w grze z określonego punktu lub bezpośrednio uniemożliwić jego wykonanie.

Biorąc to pod uwagę, to, co musisz zrobić, aby rozwiązać ten problem, jest po prostu zrestartuj urządzenie i ponownie uruchom grę Jak zwykle, przy tej metodzie problem powinien zostać rozwiązany, a Pokémon Go PokeStops powinien pojawić się ponownie.

Pokemon Go nie ładuje Pokestopów

Jeśli ponowne uruchomienie telefonu komórkowego i ponowne otwarcie gry nie rozwiąże problemu, powinieneś to zrobić odinstaluj aplikację, a także usuń pamięć podręczną i dane gry, uruchom ponownie telefon komórkowy i wróć do pobierz pokemona go. To najlepszy sposób na naprawienie dowolnego błędu w grze, nie martw się o utratę postępów, takich jak poziom lub złapane pokemony, ponieważ są one przechowywane na Twoim koncie osobistym na serwerach Niantic, więc wszystkie Twoje postępy są dobrze obsługiwane .

Jeśli jednak żadna z tych dwóch metod nie działa w celu rozwiązania problemów z grą, możesz zacząć rozważać przełącz pokestop ponieważ jest prawdopodobne, że Niantic wyeliminował Siłownię lub Pokestop, do których zwykle się uciekałeś.

czarny telefon komórkowy z pokemonem charizardem

Odbywa się to w celu dać pierwszeństwo niektórym firmom, które płacą za bycie Pokestopem, takich jak Walmart Super Market, ponieważ jest to doskonała opcja, aby przyciągnąć publiczność do tych miejsc i to w sposób znacznie skuteczniejszy niż jakikolwiek rodzaj reklamy.

Ogólnie rzecz biorąc, kiedy Pokestops i Gym znikają w Pokémon Go, nie powinieneś martwić się o kompatybilność swojego telefonu komórkowego, ponieważ jeśli spełnia on minimalne wymagania do gry w Pokémon Go, może to być po prostu błąd, o którym wspomnieliśmy powyżej, lub w najgorszym przypadku , z przypadków, w których Pokestop lub Siłownia zostały trwale usunięte.

dołącz do naszego kanału telegram