Skip to content

Jak grać w Pokémon Go bez Internetu Czy to możliwe?

11 de maj de 2023

Jednym z podstawowych wymagań, aby móc grać w Pokémon Go, jest posiadanie dobrego i stabilnego połączenia z Internetem, albo przez mobilną transmisję danych, albo przez połączenie Wi-Fi. Dlaczego Dzieje się tak, ponieważ konieczne jest połączenie z serwerami Niantic i Pokémon Go, ale czy byłoby to możliwe? graj w pokemony w trybie offline?

Wielu użytkowników twierdzi, że można grać w Pokémon Go bez konieczności łączenia się z Internetem, ale jest to nieco skomplikowane, ponieważ współrzędne pokemona Są obsługiwane przez serwery Niantic, więc wymagane jest połączenie z Internetem. Ale alternatywą dla tego jest pobranie i granie w mapy offline swojego miasta, to doskonały sposób na bardziej płynną grę i zaoszczędzenie czasu pracy baterii w telefonie komórkowym.

graj w pokemony w trybie offline

Prawda jest taka, że ​​granie w Pokémon Go bez Internetu jest trochę niemożliwe ze względu na prosty fakt, że nie można nawiązać komunikacji bezpośrednio z serwerami gry. Ale w Chile istnieje kilka alternatyw, aby uniknąć konieczności wydawania dodatkowych danych mobilnych do swojego planu transmisji danych, z którego możesz korzystać, możesz nawet grać bez dostępu do sieci Wi-Fi. Ale jak grać nie mając dostępu do internetu?

W Chile masz dwie doskonałe firmy telefonii komórkowej, które zapewniają pokemony idą za darmo wszystkim użytkownikom należącym do którejkolwiek z tych firm, posiadającym telefon komórkowy na kartę. Działa to w następujący sposób: mając przedpłaconą kartę SIM, możesz uzyskać bezpłatny dostęp do gry bez wydawania dodatkowych danych mobilnych. Jest to idealne rozwiązanie dla graczy, którzy nie mają abonamentu na transmisję danych lub dla wszystkich tych fanów tej wspaniałej gry, którzy nie chcą wydawać danych mobilnych na granie.

Jakie firmy pozwalają grać w Pokémon Go za darmo?

Entel ma tę promocję powiązaną ze wszystkimi telefonami na kartę, wystarczy doładować swój telefon minimalnym doładowaniem, a będziesz mieć teraz bezpłatny dostęp do sieci społecznościowych Pokemon Go. To świetna opcja dla wszystkich użytkowników, którzy nie chcą wydawać pieniędzy na pakiety danych mobilnych, aby zagrać w tę niesamowitą i rewolucyjną grę.

Z drugiej strony mamy Movistar, który ma kampanię, w której daje możliwość doładowania salda od 2500 pesos chilijskich na telefon komórkowy i będziesz mieć dostęp do wszystkich sieci społecznościowych i Pokémon Go za darmo. Bardzo dobra opcja dla użytkowników tej świetnej gry, którzy nie chcą wydawać danych mobilnych grając w pokemony go.

Chociaż nie można grać w Pokémon Go bez InternetuTak, można w nią grać bez wydawania pieniędzy lub danych mobilnych ze swojego planu, wystarczy być powiązanym jako użytkownik linii przedpłaconej z jedną z tych dwóch dużych firm i będziesz mógł grać w tę wspaniałą grę całkowicie za darmo opłata.

Nie możemy zaprzeczyć, że Pokémon Go jest szalony i całkowicie nas uwięził. Jest to prawdopodobnie najbliższa rzecz, jaką będziemy mieć teraz do spełnienia tego rodzaju „fantazji”. zostać trenerami pokemonówzwłaszcza dla tych z nas, którzy oglądali pierwszy sezon, gdy byliśmy młodzi i którzy mimo upływu lat wciąż śledzą to szaleństwo Pokémonów, przynajmniej w grach wideo.

używaj pokemon go bez wifi

Ale przynajmniej dla tych, którzy nie mają phableta z ogromną baterią, my, zwykli śmiertelnicy ze smartfonami, musimy z nim walczyć, aby mógł wytrzymać cały dzień. Więc kiedy mówimy o Pokémon Go korzystający z GPS i mobilnej transmisji danychJak wszyscy doświadczyliśmy, bateria szybko się rozładowuje, a dane są zużywane tak szybko, jak konsumujemy dobrą lasagne.

Bez względu na to, jak bardzo korzystamy z trybu oszczędzania baterii, nieważne, jak bardzo obniżymy jasność ekranu (dość trudno jest grać na zewnątrz bez maksymalnej jasności) i nieważne, jak bardzo zamkniemy inne aplikacje i robimy to, co robimy, nadal zużywaj dane i baterię do szaleństwa. Chociaż jest to również możliwe używaj sztuczek, aby zapisać dane.

Istnieje jednak sposób, w jaki możesz grać w Pokémon Go tak długo, jak chcesz, dzięki czemu bateria urządzenia działa dłużej, a jednocześnie zużywa tyle samo energii, ile chcesz. minimum w zakresie danych mobilnychw ten sposób rachunki na koniec miesiąca nie będą Cię tak przerażać, jak wtedy, gdy twoja dziewczyna powie ci, że teściowa zostanie w domu na weekend.

grać w pokemony go

Pobierz mapy Google do użytku w trybie offline

Tak aby móc korzystaj z Map Google offline w swoim mieściebędziesz musiał wykonać następujące kroki, nie martw się, że są one w rzeczywistości dość łatwe.

  • Przede wszystkim otworzyłem tzw Aplikacja Mapy Google
  • Po otwarciu aplikacji należy przejść do części ustawień, w kilku słowach do menu po lewej stronie ze wszystkimi opcjami.
  • Teraz musisz kliknąć tam, gdzie jest napisane „obszary offline” albo „strefy offline”.
  • Na tym ekranie zauważ, że masz znak „+” w prawym dolnym rogu, kliknij tam.
  • Teraz będziesz mieć możliwość pobrania obszaru swojego miasta lub jeśli chcesz zaznaczyć określony obszar, możesz narysować pole na mapie i pobierze ten obszar. Na przykład, jeśli wybierasz się na wycieczkę, musisz również pobrać miasto i trasę, do której się udasz.
  • Aby dokończyć, po prostu trzeba Kliknij „Pobierz”.

Musisz wziąć pod uwagę, że pobierasz plik mała porcja wszystkiego, co jest w Mapach Google, ewidentnie. Dla większości z nas, śmiertelników, którzy nie podróżują zbyt często, pobranie mapy miasta staje się całkiem przydatne nie tylko w Pokémon Go, ale także do innych zadań. Pamiętaj, aby mieć wystarczająco dużo miejsca na urządzeniu mobilnym, co może wymagać od 150 do 250 MB na miasto lub miasto pobrane.

dołącz do naszego kanału telegram