Skip to content

Do czego służą boty Pokemon Go Bot: NecroBot, GoBot. Bot Nemezis, CharBot? Złap wszystkie pokemony

26 de listopad de 2022

Dla wszystkich fanów Pokemon Go Przynoszę ci nowe niezbędne narzędzie, jeśli jesteś zmęczony iść Szukasz swojego ulubionego pokemona

Jest o GoBot dla Pokemon Gonarzędzie skierowane do wszystkich fanów tej gry, którzy nie chcą spędzać godzin swojego cennego czasu na szukaniu pokemonów na ulicy, aby je złapać.

I to właśnie przed nim uderzenie że Pokemon Go miał na całym świecie, wielu szukało sposobu, aby w to zagrać, nawet jeśli nie mają czasu lub nie mają oczekujących zajęć, nawet niektórzy nie potwierdzili, że mają go na swoim telefonie komórkowym i pobrali Pokemon Go na swoim tablecie

Twórca tej aplikacji był bardzo pomysłowy, ponieważ ta aplikacja jest swego rodzaju robot które sprawią, że postać będzie chodzić, szukać i łapać pokemony u nas.

Czym jest GoBot dla Pokémon Go?

Jest to program przeznaczony na Androida, który w zasadzie gra dla nas, pokonując kilometry i chwytając pokemony, a także zbierając przedmioty znalezione w pokestopy podczas gdy my odkładamy naszą komórkę na bok.

Ten emulator pozwala na skorzystanie z jednej z najlepszych tras dla Pokemon Go, przez którą musi przejść nasza postać, lub jak wolisz, Ty Możesz wybrać chodzić ulicami miasta bez żadnej definicji.

Oprócz tego możesz również przenieść pokemony niższego poziomu lub powtarzające się w kolekcji wysiadują jaja i ewoluują do najsilniejszych.

Czy używanie GoBota w Pokémon Go jest nielegalne?

Najwyraźniej jest to narzędzie, które narusza zasady gry i warunki użytkowania, więc mogli zbanować cię na stałe w Pokémon Go za korzystanie z tego typu aplikacji.

Więc jeśli nie chcesz marnować całego czasu, który spędziłeś i postępów, które poczyniłeś w tej grze, powinieneś użyć tego narzędzia z Wspaniała opiekato znaczy nie powinieneś go używać przez długi czas, ponieważ firma produkująca gry może cię podejrzewać.

Najlepsze jest to, że jeśli nie chcesz instalować tego pakietu APK na telefonie komórkowym, jest on również kompatybilny z BlueStackswięc możesz zostawić robota pracującego dla Ciebie na komputerze, podczas gdy Ty będziesz robić coś innego.

Jak łatwo pobrać GoBota na Pokémon Go?

Nie ma wątpliwości, że ten plik APK jest bardzo dobry i pomoże Ci ukończyć kolekcja Pokemony w bardzo krótkim czasie.

Pamiętaj jednak, że musisz wcześniej aktywować opcję Nieznane pochodzenieMożesz to zrobić z menu Ustawienia -> Bezpieczeństwo, a następnie musisz aktywować opcję Nieznane źródła.

Bot Pokémon Go łapie Pokémony i automatycznie awansuje

Nie możemy zaprzeczyć, że szał Pokémon Go nie był po prostu „Bum” początkowe i już. Krótko mówiąc, podczas gdy lubimy robić to, co lubimy, czyli bawić się, możemy z kolei spacerować, co czyni dobre dla zdrowia i zobaczyć światło słoneczne przez chwilę, nawet jeśli jest.

Ale prawda jest taka, że ​​zdobywanie kolejnych poziomów to cała sprawa w tej grze, nie jest łatwo ją ukończyć pokedeksmusisz za dużo chodzić, wiele osób nie ma czasu na robienie tego, co byśmy chcieli.

Dlatego nie pozostaje nic innego, jak użyć pewnego rodzaju „sztuczka”, aby móc mieć dobrą ilość Pokémonów i dobry poziom, aby móc stawić czoła siłowniom, porozmawiaj o tym z przyjaciółmi.

To, co ten bot robi dla Pokémon Go, jest w zasadzie sposób automatyczny i bez konieczności robienia czegokolwiek, wystarczy znaleźć dobrą mapę w swoim mieście

I tak później możesz przejść przez pokestopyweź wszystkie pokeballe, złap pokemony, które są w drodze i oczywiście awansuj.

Jest to tak proste, że być może w godzinę można się wspiąć prawie 20 poziomów.

Korzystanie z niego jest dość proste, chociaż oczywiste jest, że ryzyko zakazać lub zablokować kont zawsze będzie uśpiony, zwłaszcza, że ​​Niantic było w tym względzie dość stanowcze.

W każdym razie, jeśli chcesz po prostu przetestować, aby pozbyć się wątpliwości, utwórz plik drugie konto i problem rozwiązany.

Co zrobić, aby awansować automatycznie i złapać je wszystkie

To naprawdę proste, program jest łatwym do pobrania botem dla systemu Windows, oczywiście jest to wykonywalny który jest dostępny w formacie .exe, nie jest zbyt skomplikowany w użyciu.

Najlepsze jest to otwarte źródło Innymi słowy, jest całkowicie darmowy i wystarczy, że zaznaczysz lokalizację i wytyczysz ścieżkę, którą powinieneś podążać.

Ale to nie wszystko, mój drogi padawanie, a to, że ma bardzo staranny interfejs graficzny i dobrze zaprojektowany dzięki którym będziemy mogli mieć kontrolę nad wszystkim.

Wirtualny świat mistrza pokeballa

Możesz nawet skonfigurować Pokémona, do którego zmierzamy ewoluować, nawet te, które będziemy przenosić, poza tym to Ty decydujesz, ile kilometrów chcesz zrobić iz jaką prędkością chcesz je pokonać.

W tym względzie należy zachować ostrożność nie obrażaj nas ponieważ jeśli nie jest to gwarantowany ban w ciągu kilku godzin.

Bądź ostrożny! Możesz być narażony na zbanowanie

Ale musisz być bardzo ostrożny, ponieważ oczywiście ryzyko bycia zbanowanym, jak wspomniałem wcześniej, będzie zawsze obecny.

Jeśli korzystałeś już z aplikacji i masz pytania, jak sprawdzić, czy Twoje konto jest zbanowane? uczymy cię sposób, aby to rozwiązać.

Należy wziąć pod uwagę, że jest to sztuczka, bardziej ściąganie na bok „pułapka” mieć wszystko szybko. Z tego powodu polecam zrobić to na koncie dodatkowym, a nie na głównym, tak na wszelki wypadek.

Czy byłeś w stanie użyć dowolnego bota, aby poprawić swoje wrażenia z gry Pokémon Go?

dołącz do naszego kanału telegram