Skip to content

Jak zdobyć więcej gwiezdnego pyłu w Pokémon GO za darmo — porady i wskazówki

3 de luty de 2023

Pokemony IŚĆ to darmowa gra wideo, o której wszyscy już mówią i którą pobierają, w zależności od lokalizacji, na urządzenia z systemem iOS, a także na urządzenia z systemem Android, która, polega na wyszukiwaniu i chwytaniu postaci z sagi Pokémon ukryte w rzeczywistych lokalizacjach, w których będziesz musiał je zlokalizować i walczyć, aby je złapać, co wiąże się z fizycznym przemieszczaniem się ulicami miasta, aby się rozwijać.

Trenerzy będą mogli łapać Pokémony, dopóki nie skompletują kolekcji, tjWszyscy mówią o Pokemon Go. Oczekiwania wobec tej gry były tak wielkie, że nawet te ludzie, którzy nie grali w żadną grę pokemon, pobrali ją Z ciekawości i zostali uzależnieni, nie wspominając o tych, do których ta gra nie dotarła, takich jak Chile, kraj, w którym granie w Pokémon Go jest sukcesem.

Robimy kompilację z poradami i sztuczkami dla Pokémon Go i dzisiaj zobaczymy Co zdobyć stardust w pokemon go.

Kiedy już pobrałeś grę i nauczyłeś się czytać plik naszych Pokémonów, mądry wybór tych, które zamierzamy ewoluować i prawidłowe korzystanie z naszych zasobów jest niezbędne, aby stać się dobrym graczem Pokémon Go. Dlatego celem Pokémon Go jest złap wszystkie 150 pokemonów i ewoluuj je podbić jak najwięcej siłowni i zostać najlepszym trenerem.

Indeks()

Co to jest gwiezdny pył?

Praca w poszukiwaniu pokemonów, przechwytywanie i bitwy są najbardziej zabawną częścią gry, ale nie jedyny. Aby pokonać naszych rywali, nasze pokemony muszą być silne i awansować w walce, a aby to zrobić, będziemy musieli zebrać serię przedmiotów.

jak cukierki, które byłyby zgodne z typem Pokémona lub gwiezdnego pyłu, który jest jednym z najcenniejszych zasobów gry i tych, których najbardziej potrzebujemy, aby być najlepszym trenerem, gwiezdny pył uzyskuje się, chwytając Pokémony lub przekazując profesorowi Pokémony, których nie chcemy lub które wielokrotnie schwytaliśmy.

Gwiezdny pył jest niezbędny w środku Pokemon Goponieważ jest to jeden ze składników, których będziemy potrzebować aby nasze pokemony ewoluowały. Więc im więcej mamy, tym lepiej. Stardust może być użyty do ewolucji dowolnego Pokémona z naszej kolekcji, w przeciwieństwie do Candy, który jest specyficzny dla gatunku.

Jak zdobyć gwiezdny pył w Pokémon Go?

Gra jest taka nowa nie ma jeszcze zbyt wielu sztuczek i uczymy się na bieżącoale na razie możemy powiedzieć ci trzy sposoby na zdobycie gwiezdnego pyłu w Pokémon Go.

Pierwszym sposobem jest łapanie Pokémonów. Za każdym razem łapiemy stwora tego typu wygrywamy niezbędne przedmioty do gry takie jak punkty doświadczenia, cukierki i gwiezdny pył. Więc im więcej złapiemy pokemonów, tym więcej gwiezdnego pyłu zgromadzimy.

Drugim sposobem jest przeniesienie pokemonów. Istnieją pokémony, które pojawiają się nam przy wielu okazjach. Są to głównie stworzenia niskiego poziomu, które zwykle nie są dla nas zbyt przydatne. Jeśli masz kilka Pokémonów tego samego typu, najlepsze jest to, że wszystkie pozostałe przekazujesz Profesorowi. W ramach rekompensaty da ci takie przedmioty jak gwiezdny pył.

Jeśli chodzi o chwytanie pokemonów, czasami musimy być selektywni, zwłaszcza jeśli nie mamy zbyt wielu Pokéballi. Jednakże, zwłaszcza w pierwszych dniach gry, wygodnie jest uchwycić praktycznie wszystko, co widzimyW ten sposób zdobywamy doświadczenie i dostajemy pokémony, które możemy później przenosić.

zlokalizować i złapać pokemona

Aby schwytanie nie było dla ciebie takie trudne, już ci powiedzieliśmy, jak możesz zdobądź więcej pokeballi w pokemon go.

Trzecim sposobem na zdobycie gwiezdnego pyłu jest jaja wylęgowe. Jajka można znaleźć podczas poszukiwania pokemonów, a także mogą pojawić się w grze pokéstopy. Aby się wykluły, musisz przejść odległość wskazaną w każdym konkretnym przypadku. Pamiętaj, że nie warto oszukiwać, jeśli gra wykryje, że jedziesz więcej niż 16 kilometrów na godzinę, pokonany dystans nie pomoże ci w otwarciu jajka.

dołącz do naszego kanału telegram