Skip to content

Jak polować na wszystkie Pokemon Go Pokemon szybko w dowolnym miejscu?

20 de grudzień de 2021

Seria Pokémon to nieograniczone źródło rozrywki w świecie gier wideo, a jej szczytem jest Pokemon Go, aplikacja mobilna, która fascynowała wszystkich od momentu premiery. Jego wyjątkowa dynamika jest nadal dość popularna i pozostaje aktywną grą. Uczyć się jak upolować wszystkie Pokemony z Pokemon Go szybko w dowolnym miejscu.

Chociaż gra działa z prawdziwą mapą GPS, możesz złapać żadnego Pokémona bez wychodzenia z domu. Dowiedz się, jakie sztuczki zwabić do siebie, jakie inne metody możesz wykorzystać do łapania nowych Pokémonów i jak korzystać z funkcji aplikacji, aby wzbogacić swoje przygody i zebrać wszystkie Legendarne Pokémony.

Co należy zrobić, aby Pokemony pojawiły się w moim domu?

Gra Pokemon Go została zaprojektowana do interakcji z własną wirtualną rzeczywistością za pośrednictwem telefonu komórkowego, więc musisz wyjść na zewnątrz, aby znaleźć nowego Pokémona. Oznacza to jednak również ograniczenie dla użytkowników. Na szczęście istnieje kilka metod na pokonanie tej przeszkody i zwab Pokemony do swojej lokalizacji.

Jeden z nich jest z zewnętrzna aplikacja modyfikująca system gry swobodnie zmieniać swoją globalną pozycję. Istnieje wiele usług oferujących pomoc dla Pokémon Go; Aplikacja GO Simulator jest jedną z najbardziej kompletnych do łapania Pokémonów bez ruchu, rozwijania ich i unikania niebezpieczeństwa zbanowania.

Chociaż jeśli wolisz unikać tego typu aplikacji, są inne rzeczy, które możesz zrobić w domu, aby Pokémon przyszedł do ciebie, korzystając z opcji tej samej gry. Z aplikacji mobilnej Pokémon Go zawiera specjalny obiekt, który pozwala złap pokemona z domu; odkryj, jak używać kadzidła.

Użyj kadzidła, aby je przyciągnąć

Podobnie jak White Flute z serii gier Pokémon, kadzidło jest ekskluzywny przedmiot, którego zapach przyciąga Pokémon. Powoduje, że dziki Pokémon pojawia się co 5 minut i trwa przez 30 minut. Możesz go zdobyć w sklepie w grze lub jako nagrodę za awansowanie (tylko wybrane poziomy).

Gdzie znaleźć PokéStop i użyć go do polowania na Pokémony?

Kolejny interesujący obiekt, który pozwala przyciągnąć wiele Pokémonów do Twojej lokalizacji są moduły przynęty. W przeciwieństwie do kadzideł, których można używać z dowolnego miejsca, można ich używać tylko z PokéStop. Jest jednak tak skuteczny, że może przyciągnąć najrzadsze dzikie Pokémony.

PokéStopy są specjalne miejsca w grze wyróżnia się posiadaniem drążka z niebieskim symbolem Pokemon Go i nagradzaniem nagród, takich jak jaja Pokemonów. Zazwyczaj są one rozrzucone po najbardziej ruchliwych miejscach na mapie, takich jak place, pomniki i inne miejsca z dużą ilością ludzi.

moduły przynęty dla pokemonów

Oprócz nagród, poképarady pozwalają również na używanie przynęt. Trwają one około 30 minut i mają szeroki zakres. Nawet jeśli nie zainstalujesz modułu, możesz korzystać z przynęt umieszczanych przez innych użytkowników i złap Pokémony, które pojawiają się na obwodzie.

Istnieją różne rodzaje przynęt, które można aktywować; Uzyskuje się je w ramach specjalnych śledztw lub w sklepie w grze. Każdy z nich ma określony wpływ na przyciągać Pokémony określonej klasy, więc możesz nawet użyć tej pułapki, aby rozszerzyć swoją kolekcję niektórych rodzajów Pokémonów.

Jak działa „trójkątne wyszukiwanie” w polowaniu na Pokémony?

Kamień milowy popularności, jaki wygenerował Pokemon Go, sprawił, że użytkownicy potraktowali polowanie na Pokemony bardzo poważnie. Z tego powodu wymyślili sposoby na zdobycie większej liczby monet lub łatwiejszego złapania Pokémonów, które pojawiają się na ich radarze. Stamtąd, powstaje trójkątna teoria wyszukiwania.

Wyszukiwanie trójkątów to metoda, która pokazuje, jak złapać Pokémona za pomocą serii geometrycznych kroków. Ta misja zaczyna się od śladu Pokémona na mapie aplikacji. Po wejściu w zasięg 300 metrów gracz musi zaznaczyć swoją lokalizację i obrócić w kierunku przeciwnym do początkowego.

Jeśli alarm zbliżeniowy zostanie ponownie aktywowany w tym kierunku, zasięg zostanie zmniejszony do 200 metrów. Zaznacz nowy punkt i miejsce w połowie drogi między punktami co to oznaczało. Tam zacznij iść prostopadle. Jeśli odległość zostanie zmniejszona, wkrótce znajdziesz Pokémona; jeśli jest odwrotnie, idź w przeciwnym kierunku.

Dzięki temu wzorcowi wyszukiwania powstaje trójkąt lub krzyż. Teoretycznie te kroki pozwalają szybko znaleźć dowolnego Pokémona w Twojej okolicy. Wielu myśliwych przetestowało tę teorię z doskonałymi wynikami, dlatego warto wykorzystać tę niesamowitą metodę łowienia, aby zwiększyć swoją kolekcję.

Jaki jest najlepszy sposób na zdobycie wszystkich Legendarnych Pokémonów?

Gry Pokémon zawsze wyróżniały się ogromną liczbą stworzeń; Pokemon Go nie jest wyjątkiem. Najbardziej pożądane w aplikacji mobilnej są te oznaczone jako legendarne, kopie, które są bardzo trudne do zdobycia. Jednak istnieje szereg metod pozwalających na ich uzyskanie.

legendarny pokemon pokemon go

Głównym sposobem na znalezienie Legendarnych Pokémonów jest raidy i EX raidyBardzo ekskluzywne wydarzenia, które są otwarte tylko przez ograniczony czas i oferują wspaniałe nagrody. Aby skorzystać z tych możliwości, pamiętaj, aby aktualizować swoją aplikację Pokemon Go do najnowszej wersji.

Innym sposobem ich uzyskania jest badania specjalne i zadania terenowe, chociaż szanse na zdobycie ich tymi metodami są bardziej ograniczone niż w przypadku rajdów.

Wreszcie możesz otrzymać Legendarne Pokémony jak Nagroda w League Fighting Go; Aby to zrobić, musisz osiągnąć rangę sezonową. Dzięki tym czterem sposobom będziesz mógł zebrać wszystkie legendarne Pokémony Pokémon Go.

dołącz do naszego kanału telegram