Skip to content

Rozwiązanie: Pokémon Go nie działa lub zamyka się sam i bez powodu – przewodnik krok po kroku

19 de wrzesień de 2022

zaledwie kilka godzin temu, próbowaliśmy rozwiązać problemy osób, które powiedziały nam, że Pokémon Go jest niekompatybilny z ich urządzeniami mobilnymi, z powodu problemu z wersją Androida lub dostępną pojemnością pamięci. Teraz chcemy pójść o krok dalej, patrząc na to, co dzieje się z tymi, którzy są w stanie uruchomić Pokémon Go, ale nadal widzą awarię gry bez wyraźnego powodu.

Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć, jest to jest wiele problemów, które Pokémon Go wydaje się produkować w tych wczesnych dniach, chociaż większość z nich jest związana z awariami serwera i niczym więcej. Poza tym nie możemy nie wziąć pod uwagę innych wad, a jedną z najważniejszych jest to, że Pokémon Go zamyka się bez powodu.

W którym momencie użytkownicy komentują, że Pokémon Go jest dla nich zamknięte? Cóż, najwyraźniej Pokémon Go zamyka się i opuszcza nas bezpośrednio w tym samym momencie, w którym mamy zamiar schwytać nowego Pokémona. W związku z tym musimy powiedzieć, że jeśli nigdy wcześniej nie grałeś, możesz mieć problem z próbą schwytania stworzeń, co jest normalne, nie dlatego, że Pokémon Go się zamyka.

Rozwiązanie Pokémon Go samo zamykające się

Problem polegający na tym, że Pokémon Go zamyka się w tym samym czasie, gdy próbujemy schwytać którekolwiek ze stworzeń w grze, wydaje się być znacznie częstszy, niż byśmy sobie tego życzyli, więc musimy być z tym ostrożni. Musimy jednak przewidzieć, że nie jest to jedyny moment, w którym Pokémon Go się zamyka.więc następnie przeanalizujemy je, abyś znał wszystkie przypadki.

  • Pokémon Go zamyka się po prawidłowym uruchomieniu i po pojawieniu się znaku, który mówi coś w rodzaju „Ładowanie”. Jest to podobny problem do tego, który mamy, gdy Pokémon Go nie jest kompatybilny z moim telefonem komórkowym.
  • Pokémon Go zamyka się po kilku minutach, w których użytkownicy cieszą się tytułem absolutnie bez problemu. Najwyraźniej w takich przypadkach Pokémon Go zamyka się, gdy chcemy złapać niektóre stworzenia w grze.
  • Pokémon Go zamyka się, gdy jesteśmy na pasku ładowania z Gyarados, specjalnie akceptując wyskakujące okienko

Jak widać, istnieją trzy konkretne momenty, w których wydaje się, że Pokémon Go ma problemy, a system bezpośrednio decyduje się na ponowne uruchomienie gry, chociaż prawda jest taka, że ​​tylko pierwszy z nich nie ma w tej chwili rozwiązania. W pozostałych dwóch przypadkach zalecamy odczekanie trochę lub wypróbowanie innego urządzenia mobilnego.aby wiedzieć, czy niedogodność się powtarza.

dołącz do naszego kanału telegram