Skip to content

Poprawka: Błąd „Nie pozwala mi kupować pokecoinów ani niczego w sklepie Pokemon Go”

22 de październik de 2022

Pokemon idzie To rewolucja w świecie gier wideo, ale nadmierna liczba graczy na całym świecie spowodowała problemy z serwerami, które nie były przygotowane na takie zapotrzebowanie i doświadczają awarii. Oprócz awarii, często zdarza się również, że gra się zawiesza i pojawiają się problemy podczas zakupów w Pokémon Go.

Kup Pokécoiny w sklepie Pokémon Go

Musisz tylko otworzyć przedmiot, który wskazuje, że chcesz kupić i po prostu nacisnąć „wymień na”. Rzeczywiście, do tego będziesz musiał mieć wystarczającą ilość monet na taką egzekucję. Może się jednak zdarzyć, że podczas wykonywania tej czynności pojawi się błąd. Jedną z najprostszych rzeczy, które możesz zrobić, jest trochę poczekać.jest to jeden ze sposobów, w jaki zauważysz, że po pewnym czasie przedmiot zarówno monety, jak i przedmioty znikną.

Nawet jeśli napotkasz taki błąd, przedmiotowy obiekt pojawi się na Twojej liście obiektów. Ten błąd można uznać za przedmiot cierpliwości, jeśli zechcesz, biorąc pod uwagę, że zakup nie będzie natychmiastowy, ale po pewnym czasie zobaczysz go wyraźnie.

Dlatego lepiej będzie bardzo uważać, aby nie kupić więcej niż raz i nie stracić monet, niż podwoić, a nawet potroić ten sam zakup. Tylko nie rozpaczaj i miej trochę spokoju, tylko trochę poczekaj.

Rozwiązanie błędu uniemożliwiającego kupowanie w sklepie Pokémon Go

pokemon może iść? Pobierz za darmo ze sklepu Google Play i App Store, ale jest to gra typu „pay to win”, czyli mamy możliwość zapłać za przedmioty, które mogą nam się przydać w grze i pomóż nam szybciej osiągnąć nasze cele.

W sklepie Pokemon idzie ten przedmioty są nabywane za Pokécoiny, które musieliśmy wcześniej kupić za prawdziwe pieniądzechociaż są też opcje na Zdobądź Pokécoiny za darmo i legalnie.

Pakiety Pokécoin są sprzedawane w następujących cenach:

  • Pakiet 100 Pokécoinów w cenie 0,99 euro
  • Pakiet 550 Pokécoins w cenie 4,99 euro
  • Pakiet 1200 Pokécoinów w cenie 9,99 euro
  • Pakiet 2500 Pokécoins w cenie 19,99 euro
  • Pakiet 5200 Pokécoinów w cenie 39,99 euro
  • Pakiet 14 500 Pokécoinów w cenie 99,99 euro

Do kupienia w sklepie Pokémon Go Co musimy zrobić, to wybrać interesujący nas przedmiot i kliknąć „wymiana za”. Jeśli mamy wystarczającą ilość Pokécoinów, dokonywany jest zakup.

Co zrobić, jeśli mam problem z zakupem Pokémon Go?

Niektórzy użytkownicy zgłaszają problemy podczas kupowania w Pokémon Go. Najczęstszym błędem jest to, że daje nam to coś w rodzaju błąd w momencie zakupu.

Jeśli popełniłeś błąd podczas zakupu, nie martw się, poczekaj chwilę, a zobaczysz, jak przedmiot, który chciałeś kupić, znajduje się w twoim ekwipunku i zostały odjęte z twojego konta odpowiednie Pokécoins.

To daje do zrozumienia ze mimo że wystąpił błąd, faktycznie zakup odbywa się bez problemudzieje się tak, że awaria systemu nie pozwala zobaczyć przedmiotu w ekwipunku, dopóki nie minie kilka minut.

Ważne jest, aby o tym wiedzieć, ponieważ jeśli pojawi się błąd i spróbuj ponownie kupićw końcu możesz kupić wiele produktów, których nie chciałeś.

Ten rodzaj awarii występuje najczęściej z powodu problemów z serwerami, ponieważ, jak wspomnieliśmy wcześniej, liczba gracze na całym świecie jest znacznie większy niż oczekiwano.

osoba grająca w pokemona go

Niestety nie jest to jedyny błąd, który widzimy w tych dniach. Niektórzy użytkownicy zgłaszają, że pokemony się nie pojawiająbłąd, o którym mówiliśmy kilka dni temu i który jest również ściśle związany z działaniem serwerów.

dołącz do naszego kanału telegram