Skip to content

Najlepsze, gry, wyzwania, pytania i ankiety do zrobienia w Instagram Stories

6 de grudzień de 2022

Instagram na przestrzeni lat stawał się coraz bardziej popularny popularny wśród młodych ludziPonadto ich historie stały się jeszcze szerzej stosowane. Dlatego dzisiaj przedstawiamy najlepsze gry do Instagram Stories, wśród innych zabawnych zajęć, które możesz w nim robić.

Historie na Instagramie lub Twoje imię po hiszpańsku historie na instagramie, Jak lubisz mówić, są funkcją, którą platforma dodała kilka lat temu, która z czasem stała się bardzo popularna. Gdzie możemy między innymi dzielić się sytuacjami, filmami, zdjęciami, pismami. Które będą widoczne dla naszych obserwujących tylko przez krótki czas, to znaczy nie są to stałe publikacje.

Wiem, że to dlatego, że te historie znikają po 24 godzinach, w tym czasie wszyscy nasi obserwujący mają do nich dostęp i mogą zobaczyć, co publikujemy. Ponadto mogą zareaguj lub odpowiedz nam komentarzem, ale nie będą one widoczne dla innych osób, które nas śledzą, co stanowi dużą różnicę między opowiadaniami a konwencjonalnymi publikacjami.

Najlepsze wyzwania dla Instagram Stories

Historie zostały dodane tak, że użytkownicy dzielą się ulotnymi chwilamijedyne, których może nie warto zostawiać na ścianie, takie jak między innymi jedzenie, wycieczka, inspirujące zdanie.

Ale czymś normalnym, co dzieje się w sieciach społecznościowych, jest to, że ludzie uwielbiają podejmować wyzwania i zawsze widzą na to sposób bawić się ze wszystkimi znajomymi, teraz modne stało się wykorzystywanie historii na Instagramie do wykonywania tego rodzaju czynności i chcę ci powiedzieć w tym artykule, jakie są najlepsze wyzwania dla relacji na Instagramie.

jest nie lada wyzwaniem ciekawy i przede wszystkim zabawny, gdzie chodzi zasadniczo o zrobienie zdjęcia z jedną ręką skrzyżowaną na plecach, dopóki nie uda ci się położyć jej po drugiej stronie ciała, zasadniczo dotykając całego brzucha. Dość rzadkie wyzwanie, ale takie, którego wiele osób chciało spróbować i które stało się popularne w tej sieci społecznościowej.

Potem przychodzi klasyka wyzwanie pytanie, aby zobaczyć, która osoba obserwuje Cię na Instagramie, zna Cię najlepiej, to klasyk Mówię, dlaczego robiono to również często w sieci społecznościowej Facebook, w ten sposób możesz również zobaczyć, jak dobrze ludzie wokół Ciebie znają Cię i śledzą na Instagramie.

ikona instagramu w srebrnym kółku

Dzisiejsze najlepsze aktywności na Instagramie

Jak już rozmawialiśmy, te wyzwania są naprawdę dynamiczny i bardzo zabawny dla zabicia czasu, a także bardzo rozpraszać nas w wolnym czasie. Z biegiem lat opracowano coraz więcej zajęć, które można wykonywać zarówno z naszymi przyjaciółmi, jak i z osobami, których nie znamy. Niektóre z nich wskażemy poniżej.

Kolejnym wyzwaniem jest wywieszenie napisu „Czy mnie lubisz? Powiedz mi w wiadomości”, m.in. Chociaż bez wątpienia, aby podjąć się tego rodzaju wyzwania, trzeba być prawdziwym odważnym Cóż, nie każdy mówi osobie, że ją lubi, w ramach prostego wyzwania związanego z historią na Instagramie. Poza tym, to nie jest zbyt dojrzałe, żeby tak poważnie wyznać miłość.

dodając do tego istnieją bardzo popularne wyzwania tworzonych przez celebrytów i influencerów, którzy oprócz przestrzegania ich wyzywają innych do pójścia za nimi. Mogą to być między innymi śpiew, taniec, sport, jedzenie, podróże.

Gdzie celebryci spotykają się z tym samym a kiedy go ukończą, rzucają wyzwanie dowolnej liczbie osób, aby to kontynuowały, rzucają wyzwanie innym i tak dalej. Istnieje wiele innych ciekawych i zabawnych wyzwań, a przy odrobinie wyobraźni możesz także tworzyć własne wyzwania.

Trzeba wziąć pod uwagę, że to nie musi być coś zbyt rozbudowane lub skomplikowane To kwestia trochę użycia wyobraźni. Gdzie możesz oznaczyć znajomych i zachęcić ich do kontynuowania tej dynamiki. Niezależnie od tego, czy chodzi o historie na Instagramie, prywatne wiadomości, czy po prostu publikowanie zdjęć lub filmów. Rozbudzając wyobraźnię, możesz być tym, który stworzy najlepsze wyzwania dla Instagrama przyszłości.

dołącz do naszego kanału telegram