Skip to content

Najlepsze aplikacje do nagrywania rozmów na Samsungu J5 lub J7

17 de wrzesień de 2023

Cechą, która stała się dziś bardzo modna, są producenci telefonów komórkowych Android dołącz do swoich urządzeń opcję nagrywaj rozmowy. Może to być bardzo wygodne, ponieważ pozwala zachować pewne bezpieczeństwo podczas rozmów, ponieważ obecnie często spotyka się groźby na telefonie, połączenia od nieznajomych udających innych, aby wyłudzić od nas pieniądze, więc ta funkcja może pomóc ilu użytkownikom zapisać test, jeśli tego potrzebuje, ale problem polega na tym, że niewielu użytkowników wie, jak aktywować tę opcję, ale tutaj powiemy Ci, jak nagrywaj rozmowy na Samsungu J5 lub J7.

Nagrywaj rozmowy na Samsungu J5 lub J7

Jeśli Twój telefon komórkowy nie jest wyposażony w automatyczna sekretarkatu jest kilka aplikacje dostępne w Sklepie Play i które można pobrać bezpłatnie.

Automatyczna sekretarka

Jest to doskonała aplikacja, jeśli tego właśnie chcesz nagrywaj rozmowy na Samsungu J5 lub J7W rzeczywistości jest to jedna z najczęściej pobieranych aplikacji Android i całkowicie darmowe. Ta aplikacja To pozwala nagraj rozmowę w wielu formatach audio.

Korzystanie z niego jest bardzo proste, po zainstalowaniu wystarczy go włączyć poprzez kliknięcie NA i automatycznie rozpocznie nagrywanie, gdy wykonasz lub odbierzesz połączenie na telefonie komórkowym. Cechą, która niewątpliwie przyciągnie uwagę każdego, jest to Ta aplikacja może synchronizować się z Dropbox, aby automatycznie zapisywać nagraniawięc nie będzie to miało wpływu na przestrzeń dyskową Android. Aby go pobrać, możesz kliknąć Tutaj.

Automatyczna sekretarka

Kolejna bardzo dobra aplikacja, która pozwala nagrywać bardzo dobre rozmowy. Automatyczna sekretarka pozwala dostosować, które rozmowy chcesz nagrywać, a także usunąć z listy te, których nie chcesz nagrywać. Nagrania przechowywane są w folderze utworzonym przez aplikacjęgdzie użytkownik może ich słuchać, udostępniać i dodawać notatki, również na to pozwala synchronizuj z Dropboxem. Aby pobrać tę aplikację, możesz kliknąć Tutaj.

Rejestrator rozmów Galaxy

To kolejna z najczęściej pobieranych aplikacji Google Play Do nagrywaj rozmowy na Samsungu J5 lub J7zarówno dla połączeń przychodzących, jak i wychodzących. Oprócz tego pozwala blokować kontakty i przygotowywać listę nagrań rozdzielonych na wychodzące i przychodzące. Oprócz, Jest kompatybilny z każdym telefonem komórkowym obsługującym dwie karty SIM, ponieważ nie ma problemów z identyfikacją, przez którą kartę SIM odbierasz połączenie i i tak jest nagrywany. Móc pobierz Galaxy Call Recorder pod tym linkiem.

Oto najlepsze aplikacje dla nagrywaj rozmowy na Samsungu J5 lub J7 z którego możesz pobrać Google Play Do Androidkażdy został przetestowany i jest całkowicie zalecany.

dołącz do naszego kanału telegram